Skoči na vsebino

Cagiva


A_je_to

Priporočene objave

E 750 (l. 96) sem imel 5 let in bil z njo zadovoljen, nikoli se ni pokvarila, kar pa ne morem reci za naslednjega lastnika. Verjetno zaradi prezimovanja v mrzlem in vlaznem prostoru je imel tezave z elektroniko za vzig.

Cagiva je zivahnejsa, bolj potegne od Honde, slednja pa je morda malo bolj vodljiva.

Glede rezervnih delov se raje malo pozanimaj, kako so dosegljivi, so se vcasih zastopniki pogosto menjali in je bil kar problem. Z odprtimi rori ima pa enkraten zvok (danes ze kar "problematicen"?).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Ali še kdo vozi to čudo Italjansko :? ? Me zanima kako ste kaj zadovolni z tem motorjem, ker me mika da bi ga kupil, ker je poceni in še zablokiran je na 25 kW!! Vsakega komentarja glede tega motorja bom veseu!!

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer ga še nisem vozil, vendar ga že spremljam odkar je prišel ven. v prelepi modro zeleni bravi z 600 ccm motorjem. oblika mi je fenomenalna. sicer pa je 500ccm stroj bolj navdušil, ker se je izkazal za zelo nezahtevenga in trpežnega in skromno porabo. z njim se da narest veliko kilometrov. je bil anrejens test v avtomagazinu ne dolgo nazaj in so tem motorčku govorili samo pohvalno. sploh pa za ta denar. resda ni za ne vem kakšne hitrostne rekorde (čeprav sploh ni počasen glede na to, da je samo 500ccm) ali off road podvige, vendar se da z njim lepo preživet dneve. :)

če ti je všeč, mislim da s tem motorjem ne moreš zgrešit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče veš kera številka avtomagazina je bila? Drugače mi je pa zanimiv tako oblika kot tudi to da je 500 ccm in 25 kW zraven pa še majhna cena! Jaz se ga ravno kar kupil še ni doma bo pa kmal, drugače pa ja nekateri pravjo da je pač italjan pa se kvari in tako naprej sam men je pač to največ kar si lh prvošm ker sm zelo omejen z dnarjem, sm pač reku kar bom dobu pač bo zdj če se mi bo kvaru se bo če ne pa zakoon :D (mal sm flegmatika)!! Pa še to mašina mi na zunej zgleda malo čudno ker se tista barva ali zaščita ali kar koli je gor malo dol lušči ampak ne vem če to kaj vpliva na delovanje mašine :slap:! Bom poročov čez nekaj prevoženih kilometrov kako sem zadovoljen z njo!! :D

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala PEPE! Sm še to pogruntov d še clo neki anglešk znam :D !! Sj drugač lih kkšnega najbolšega motorja ne pričakujem ker vem da za tak denar ne bom dobu tega, sj pravm kar bo pač bo boljšega si ne morem privoščit! .)

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za denar, ki ga ponujajo je popolnoma vredu. bom probal danes najti test iz AM. :) imaš pa 2 leti garancije pri novem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zdj ga imam pa doma Cagiva Canyon 500, letnik 99, 26000km, zablokirana na 25 kw :D ! za prvih 300km sm zadovoln ampak to ni še nič, ko bom servis naredu gremo takoj na morje pol se bo pa dal že kj več komentirat!! :OK: SuzyRider tist test je od nove cagive an ker sm ga pomoje zadnič nekje najdu pa sem prebal!! Hvala še useen!

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo. Tudi jaz sem ponosni lastnik Cagive :)

Lansko sezono sem naredil srečnih 6000 km, brez ene same težave, prevoženih imam pa 31000 km.

Pravite da GIL še servisira te motorje??? Jaz sem jih klical pa so mi rekli da nič več ?????? :cry:

A mogoče kdo kaj več ve o tem. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Hola!

A bi ponosni lastniki omenjenega motorja lahko še kako besedo napisal. Sem ugotovil da je za mene cenejše, da gre moja predraga izpit narest in si kupi motor, kot pa da jaz menjam svoj motor in mi je Cagiva padla v uč.

lp g.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Predvsem kako je z servisi, zanesljivostjo, dobavljivost rezervnih delov ....

lp g.

Popravljeno . Popravil skiper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče servisov mam jaz to hudičevo srečo, da v moji okolici ni nobenga. Tko de ga jst servisiramv TMR.

Kar se tiče rezervnih delov, se dobijo pri Zupin motosport, in jih večino lahko naročiš kar prek e-pošte.

V dveh letih in skoraj 10000 km edini strošek ročica sklopke (po moji krivdi) + potrošni material.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

en lep pozdrav.

sem popolni začetnik v moto...

namen imam kupit CAGIVA CANYON 500, ampak me mal skrbi kako je z servisi in rezervnimi deli, kje lahko servisiram pa kje dobim rezervne dele, če bi mi lahko neko napisal.

:rolleyes: :rolleyes: hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem jo pred nekaj leti in ti lahko povem samo najboljše o njej, seveda pod predpostavko da ni za kake hitrostne rekorde. Udoben, zanesljiv motor in malo porabi, če pa ga primerjam s kako drugo 650ccm cestno enduro (npr. Aprilio Pegasom) pa motor vseeno ni enako zmogljiv, samo kot sem rekel, za normalno vožnjo zadostuje. Za servise pokliči TMR, jaz sem ga servisiral tam in modeli obvladajo zadevo 110%.

lp

Rudi

Rezervni deli se dajo dobiti v Trstu če jih pri nas ni več, naslova delavnice pa žal ne vem, lako pa da sem že kaj v tej temi pisal samo se ne spomnim, ker je bilo že malo nazaj :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Casper1! Jst imam ta motor že pol leta in sem ful zadovoln z njemu, do zdj sem naredu 4000km in ni blo nobenih težav pokuri mi 5-6 litrov (malo se je unesu od takt k sem ga kupil, ker takrat mi je kuril 7 litrov) olja mi ne pokuri nič! Je pa motor čist uredu tud za na morje z dvema gor pa še prtljago! Je pa res d več kot 140 se pol ne moreš pelat :D je pa že to dost!! Če motorja še nis kupil lahko mal reklame naredim ker ga jst prodajam ker bom moral zaradi službe kupit avto pa ne kaže drugače kot da motor prodam da bom lahko pozimi na šiht hodu!! Tko da če te zanima kar poklič alpa se oglas na PM!!!

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja super motor.

Mam pa jaz eno vprašanje. A mogoče kdo ve kje bi se dal dobit nalepke?

Imam namreč namen svojo v jeseni mal obnovit, ker je mal opraskana, sam hvalabogu ne od padca.

Zanima me pa tudi a obstaja kakšen vetrni ščit, ali je samo ta, ki je pri novih modelih, kot je tale http://www.motosvet.com/katalog/moto_show.php?cid=2_44

Prosim malce pomoči :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

A ni še nihče imel opravka z kakšnim popravilom plastik na tem motorju :hmm:

Lepo bi prosil za kakršnokoli informacijo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko boš dobil za ta motor (jaz sem imel velike težave ravno s steklom, ko sem imel Cagivo), je pa v Dragomlju gospod Krili Vlado (upam , da sem prav napisal, če ne naj me kdo popravi), ki dela take stvari po želji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko boš dobil za ta motor (jaz sem imel velike težave ravno s steklom, ko sem imel Cagivo), je pa v Dragomlju gospod Krili Vlado (upam , da sem prav napisal, če ne naj me kdo popravi), ki dela take stvari po želji.

mislim da je ime in priimek prov.

kraj je pa Vrzdenec pri Horjulu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je ime in priimek prov.

kraj je pa Vrzdenec pri Horjulu.

Hvala, se nisem mogel spomniti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Kakšna je razlika med V-raptor 1000 in x-tra raptor? Videl sem da so izdelali tudi x-3 raptor vendar nikjer ne opazim, da bi se prodajala(mobileDE,motoIT). je to samo prototip? K res lepo zgleda.

X-3 raptor:

post-3712-1207555948_thumb.jpg

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!