Skoči na vsebino

Cagiva


A_je_to

Priporočene objave

živjo vsem,

sam v info na temo Cagiva Elefant..

skoraj vse v zvezi s temi motorji in njihovimi krotilci iz naših logov je od včeraj mogoče izvedeti na čisto frišni strani www.elefantclub.tk

pohvale in pripombe dobrodošle..

lp,Ata

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pozdravljeni!

Evo cagiva hoče kupit Cagivo Raptor :D :lol1: ....

....ne zdej pa resno,a ima sploh kdo kej izkušenj s temu motorjam??...ga je kdo peljal,servisi,morebitne napake,...?? ne vem zakaj se mi zdi,da jo je GIDL imel nekej časa modro 1000ccm Raptor :hmm: ....gidl???

V bistvu je tko,nasleden moj motor bo definitivno italijan,twin 1000ccm,....Raptor-ca mi je predvsem zato všeč,ker mi je tud Monster všeč,samo za Monstra sem prevelik,...Cagiva je pa se mi zdi malo večja od Ducatija .) ....po mojem mnenju se mi zdi to odličen motor :OK: ....kaj pravite vi??....

...predvsem so mi pa zanimive cene rabljenih v Italiji :yea1: ....od 4.000EUR naprej za 1000 Raptor :naughty: ....

...edin neki je še,a se jo sploh da uvozit??....kljub temu da je 2000 letnik,...baje nima izpolnjenih nekih EURO2 norm :hmm: ....

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo par slikic iz predlanskega milana (malo mesano Raptor 650, 1000 in X-raptor)

post-528-1118168540_thumb.jpg

post-528-1118168574_thumb.jpg

post-528-1118168636_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cagiva, evo idealen motor za tebe! :kva2:

Pri tem modelu pohvalijo ciklistiko in pa sam agregat, ki je nadgradnja Suzukijevega dvovaljnika, kvaliteta solidna,.........

Ajde da te vidim! :OK: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

ne vem zakaj se mi zdi,da jo je GIDL imel nekej časa modro 1000ccm Raptor :hmm: ....gidl???

gidl je imel rdečo 1000 z akrapoviči...bombnik ti rečem...motor prodal kolegu, ga lahko prideš pogledat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gidl je imel rdečo 1000 z akrapoviči...bombnik ti rečem...motor prodal kolegu, ga lahko prideš pogledat...

....a res :kva2: .,...no dej se bom en dan pr teb oglasu pa še kakšno več rečeva o temu motorju .) :) ....

...aja no ostalim pa vseen hvala za prispevke :OK: ...predvsem slikovne :)

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slikovni prispevki? :blink: V Sežani se ustavi, pa skočiva do Trsta na kofe in jih boš videl v živo! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Bi mi lahko kdo povedal, kje dobim rezervna dele za Cagivo Canyon. Potrebujem regler-regulator napetosti. Pogledal sem že na spletni strani www.cagiva.it, vendar ni v SLO nobenega dilerja ali prodajalca, ki bil pooblaščen za uvoz delov, Italijansko in Nemško pa ne govorim.

Prosim pomoč!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi mi lahko kdo povedal, kje dobim rezervna dele za Cagivo Canyon. Potrebujem regler-regulator napetosti. Pogledal sem že na spletni strani www.cagiva.it, vendar ni v SLO nobenega dilerja ali prodajalca, ki bil pooblaščen za uvoz delov, Italijansko in Nemško pa ne govorim.

Prosim pomoč!!!!!!!!!

Kje bi ga dobil ne vem, ampak lahko ti posredujem link Elefant Club Slovenija, pa se poveži z njimi, si izmenjujejo informacije in tudi rez. dele vedo kje iskati.

www.elefantclub.tk/ :oops:

:OK:

Pa veliko sreče :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Cagiva, a si dobu kakšne koristne info glede nabave? Tud meni oblikovno ful sede, sploh obe V-reptorci! Mogoče pa drugo leto... :devil:

650

post-6668-1128015747_thumb.jpg

1000

post-6668-1128015657_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cagiva, a si dobu kakšne koristne info glede nabave? Tud meni oblikovno ful sede, sploh obe V-reptorci! Mogoče pa drugo leto... :devil:

...jah še zmer sem ful zagret za ta motor :OK: sam zaenkrat še finančno nisem zmožen nakupa,še posebej zato k je moj motor iz dneva v dan manj vreden :D :D

drgač pa bom jz eno rabljeno gotov iz ITA pripeljal,cene se začnejo tm nekje pri 3500EUR za 00 letnik pa tm nekje do 6000EUR za letnike od 00-03 .)

moram pa en dan se še do Trsta zapeljat al pa se z Gidlovim kolegom zment,da se jz mal usedem na motor,pa da mal detajle pogledam še :)

no še mal slikc :OK:

post-1406-1128018344_thumb.jpg

post-1406-1128018388_thumb.jpg

post-1406-1128018443_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, se potem priporočam za kakšno info, če si nam do spomladi še ene 354x premislil. Drgač pa sloh ne vem, če sm pri nas že kakšno vidu :photo: , no za V-raptorco sm sigurn! Sploh pa pri nas na Gorenjskem. Tle se bolj honde kupujejo :whistle: :oops:

post-6668-1128026939_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Ali kdo pozna ta motor oziroma ga ima. Kakršne koli izkušnje, informacije in mnenja o tem motorju so dobrodošle. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnenje? OK; Lušten motorček za pogledat, verjetno jih je precej malo (zato ga tudi težje prodaš), dele je težko dobit (vsaj pri nas), ne vem pa čigav agregat ima (zato se o tem mnenja vzdržim), najbrž ga dobiš precej poceni, je pa vprašanje koliko je primerljiv s konkurenco (cena, moč, vožnja sama).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnenje? OK; Lušten motorček za pogledat, verjetno jih je precej malo (zato ga tudi težje prodaš), dele je težko dobit (vsaj pri nas), ne vem pa čigav agregat ima (zato se o tem mnenja vzdržim), najbrž ga dobiš precej poceni, je pa vprašanje koliko je primerljiv s konkurenco (cena, moč, vožnja sama).

Ali nisi ti imel Cagivo Canyon 500? River je čisto nov model zato jih še ni veliko na cestah, mislim pa da ima isti agregat kot Canyon 1 valjni 4T 39KM. Cena novega je 1mio sit. Kakšne so tvoje izkušnje s Canyonom in kako je z rezervnimi deli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel Cagivo Navigator 1000; popolnoma drug motor. Agregat je bil od Suzukija, dvovaljnik, elektronski vbrizg, 98 KM;

sicer sem bil maksimalno zadovoljen, nobenih težav, le vrednosti nima nobene (čeprav je prekleto dober motor). Kar se delov tiče sem iskal levi poloklep, neuspešno; spraševal sem še (kar tako) za par delov (za katere se mi je zdelo, da bi jih bilo dobro zamenjati čez čas), tudi neuspešno; sicer pa je Italija blizu, ali pa mogoče e-bay.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kaj izkušenj s starejšimi elefanti, konkretno elefant 650, letnik 88, powered by ducati.

Glede na to, da sem se moral na guglu mal potrudit, da sem našel vsaj specifikacije, kako je potem z nabavo delov, če/ko ducati kaj zaropota?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut mene zanima kašne mate kej izkušnje z Elefanti. Kmalu se mi izteče vajenška doba (25kW) in imam namen menjat motor. V mislih imam nek potovalni enduro, ki brez težav pelje 170kg teže potnikov + še nekej prtljage. Ko sm iskal kaj takega obstaja in mi je cenovno dostopno sem našel Elefanta 750 in 900, ter Africo twin. Zanima me če je kdo vozu že oba motorja in mi lahko informacije posreduje iz prve roke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!