Skoči na vsebino

cefurji


softi

Priporočene objave

Ne ne mama ma vlke zize pa sem rad gor.. Te pa smo pač bolj podobni Nemcom, kjer pa njihova MULARIJA iztreblja razne Turke itn. Ne veš ti boš zaj reko da sem še preglup da govorim take stvari, pa da to ni res..pa da sem čefur :krneki: :winkiss: ... Mogoče pa sem rajši zabit čefur, kot pa to kaj si vi v glavi ustvarjate ko nikoli nebo.. Ampak dobro midva sma samo dva človeka ziher še jih ma dosti kaj za povedat.. Jaz nisem nacionalist.. Jaz samo (HOČEM DA VSI) ljubijo Slovenijo. :evilgrin: Aja še nekaj, nerabite brat mojih postov kr sem glup Štajerc, pa še čefur povrhu.. bogi naš Joža, parampampam.. Žena ga boža parampampam.. Rad bi ostal še pa mora v Europo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej Stuntman, vse lepo in prav da ljubiš svojo domovino (predvidevam), zatorej izkaži spoštovanje in piši (vsaj približno) slovnično pravilno, s čimer boš omogočil lažjo komunikacijo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Jaz nisem nacionalist.. Jaz samo (HOČEM DA VSI) ljubijo Slovenijo. ...

Kaj ko bi mama nahala pit? Očitno z mlekom še dost alkota pozavgaš. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej Stuntman, vse lepo in prav da ljubiš svojo domovino (predvidevam), zatorej izkaži spoštovanje in piši (vsaj približno) slovnično pravilno, s čimer boš omogočil lažjo komunikacijo :whistle:

Trudim se po najboljših močeh! O:-)

HHV- Mama je isto štajerka, tak da se bo vrjetno zgodlo vse drugo kot pa to da neha pit.

:wacko: da nebo pomote, mi RES nena tolko pijemo kot vi pravite(no lepa laž) :evilgrin: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(HOČEM DA VSI) ljubijo Slovenijo. :evilgrin:

Ti kar hoči. Za sedaj mi še ni naredila nič takšnega, da bi JO ljubil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jezus kristus, to je šele katastrofa!!!! :P

Da bog da ti servirala debela svicnata kelnarca pokvarjen pir v vsaki gostilni, kamor prides... :P

Ti kar hoči. Za sedaj mi še ni naredila nič takšnega, da bi JO ljubil.

Meni samo denar jemlje :angry: :angry:

(dohodnina.press) :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj vas je dosti, ki veste več o zgodovini od mene ampak v OŠ so nam pravili med vrsticami, da je Hitler hotel združit Evropo...

Ali je bil potemtakem stric Dolfe vizijonar, ker se taista Evropa(ki jo njemu na njegov način ni uspelo združit) sedaj po dobrih 50ih letih sama od sebe združuje??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj vas je dosti, ki veste več o zgodovini od mene ampak v OŠ so nam pravili med vrsticami, da je Hitler hotel združit Evropo...

Ali je bil potemtakem stric Dolfe vizijonar, ker se taista Evropa(ki jo njemu na njegov način ni uspelo združit) sedaj po dobrih 50ih letih sama od sebe združuje??

Daleč od tega, da bi si jemali zgled po Dolfeju. Vsi ti politiki, ki sedaj združujejo Evropo, so bili v mladosti hipiji. In samo uresničujejo svoja stara stališča: Grupiranje in ljubezen. Jebena stranka je pa itak vedno največja pizda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitlerja nazivaš z gospod? Ali ti manjka najosnovnejše izobrazbe, da bi vedel kaj naziv gospod pomeni, ali pa si ravno ti tisti in tak, kot tu drugim očitaš.

Tako Nemška kot Balkanska zgodovina je krvavo pokazala svoje. S tem da je Balkanska izkušnja mnogo bližje in po tvojem tolmačenju o Balkanskem "bratstvu" še bratomorna. Najslabše od najslabšega. Cigani katere že omenjaš, pa so v večini vedno izbrali napačno stran. In potem tudi svoje pokasirali. Vse se plača, vse se vrača!

Pridružitev Slovenije Evropi pa je suverena odločitev za skupno sodelovanje. Lahko bi se odločili tudi drugače, a še vedno bi bila samostojna odločitev, katere ni primerjati z barbarskim pobijanjem in prisvajanjem na Balkanu pred enim samim desetletjem.

Če želiš biti Balkanec in čefur, seveda, izvoli. A ti priporočam da se preseliš v kraje kjer boš enak med enakimi. Kar malo južneje od Štajerske, čez Kolpo ali še malo dlje. A se po drugi strani bojim, da se tudi tam ne boš našel. Take buče namreč ponavadi flancajo ravno taki, ki bluzijo povsod in se repenčijo da so glavni. Pa se nikjer ne najdejo in jih nikjer ne marajo. Tudi doma ne. Je pač potrebno še kaj drugega početi kot le gobec otresati in se nad druge postavljati.

Res si Čefur!

zanimiv je čikirat vaše debate glede prebivalcev drugih držav.....(nočem bit žaljiva do drugih)

Jst ne zagovarjam nobenga.....ne slovence ne druge.....vedet mormo nekaj že tako nas je malo pa se ne mormo dobro štekat. no vsaj eni.....

Ko sm bla v sr. šoli v Ljubljani 1. letnik nas je blo v klasu 33 od tega sm 6 slovencev. Marsikaj sm vidla kaj vse se je dogajalo od strelajna nad prfokso, pa dobesedno povedano KLANJA med seboj k so edn drugmu zamerl. Mene je bilo renično strah host v šolo. takr sm si mislna da ne bom zdržala tega kar sem vse vidla.

Pa ns so pustl čist namer.

to je bila generacija stara od 16 pa do 20. Mislm groza. Je pa res Vsako sošolko k sm vprašala za pomoč (pa ni so ble naše) so ble prj prpravlene pomagat kot pa najboljša sošolka k smo se družle. Ravno tko so slabi in dobri ljudje kot mi slovenci.

lahko rečem da sem med njimi preživela dobesedno pet let.

Zdj k sm nek delala so bli tud oni zram kot mi rečemo "čefurji" je bila slika čisto drugačna.( kot tista v Ljubljani v šoli)

Zavedajo se da so tu na delu in da so odvisni od nas in se nam prilagajajo. tudi nekateri ("rasisti") so jih sprejeli lepo in se z njimi tudi razumeli.

ne obsojam nobenga...samo včasih( ne vedno) je pač treba bit tud mal stpen do drugih. smo vsi le ljudje.

Naša država je pa po ustavi itak že evropska "kao" :lol1: sam narod ostane pa še vedno isti.

Lp Stripy

post-16901-1187200555.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimiv je čikirat vaše debate glede prebivalcev drugih držav.....

Uffff, tole je bil pa mater prebrat! :cry: V katero srednjo šolo pa si hodila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimiv je čikirat vaše debate glede prebivalcev drugih držav.....(nočem bit žaljiva do drugih)

Jst ne zagovarjam nobenga.....ne slovence ne druge.....vedet mormo nekaj že tako nas je malo pa se ne mormo dobro štekat. no vsaj eni.....

Ko sm bla v sr. šoli v Ljubljani 1. letnik nas je blo v klasu 33 od tega sm 6 slovencev. Marsikaj sm vidla kaj vse se je dogajalo od strelajna nad prfokso, pa dobesedno povedano KLANJA med seboj k so edn drugmu zamerl. Mene je bilo renično strah host v šolo. takr sm si mislna da ne bom zdržala tega kar sem vse vidla.

Pa ns so pustl čist namer.

to je bila generacija stara od 16 pa do 20. Mislm groza. Je pa res Vsako sošolko k sm vprašala za pomoč (pa ni so ble naše) so ble prj prpravlene pomagat kot pa najboljša sošolka k smo se družle. Ravno tko so slabi in dobri ljudje kot mi slovenci.

lahko rečem da sem med njimi preživela dobesedno pet let.

Zdj k sm nek delala so bli tud oni zram kot mi rečemo "čefurji" je bila slika čisto drugačna.( kot tista v Ljubljani v šoli)

Zavedajo se da so tu na delu in da so odvisni od nas in se nam prilagajajo. tudi nekateri ("rasisti") so jih sprejeli lepo in se z njimi tudi razumeli.

ne obsojam nobenga...samo včasih( ne vedno) je pač treba bit tud mal stpen do drugih. smo vsi le ljudje.

Naša država je pa po ustavi itak že evropska "kao" :lol1: sam narod ostane pa še vedno isti.

Lp Stripy

Ne verjamem, da sploh končala šolo ? Pet let si hodila v šolo ? Toliko si verjetno potrebovala samo za prvi letnik, ki ga verjetno nisi končala !? Ker, če bi ga, ne bi tako slabo obvladal slovensko pravopisje ! :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil the JACK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjamem, da sploh končala šolo ? Pet let si hodila v šolo ? Toliko si verjetno potrebovala samo za prvi letnik, ki ga verjetno nisi končala !? Ker, če bi ga, ne bi tako slabo obvladal slovensko pravopisje ! :headbang: :headbang:

Kaj si ti jasnovidec ali kaj? Ne poznaš punce in že vse veš o njej. Sicer pa tudi tvoj ali moj pravopis malce šepa na vse štiri tace.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si ti jasnovidec ali kaj? Ne poznaš punce in že vse veš o njej. Sicer pa tudi tvoj ali moj pravopis malce šepa na vse štiri tace.

Mislim da številke modrca ne ve. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjamem, da sploh končala šolo ? Pet let si hodila v šolo ? Toliko si verjetno potrebovala samo za prvi letnik, ki ga verjetno nisi končala !? Ker, če bi ga, ne bi tako slabo obvladal slovensko pravopisje ! :headbang: :headbang:

ja drgač sm hodila program 3 plus 2. če sploh veš kaj to pomen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uffff, tole je bil pa mater prebrat! :cry: V katero srednjo šolo pa si hodila?

sej sploh ni pomembno na katero šolo sm hodla....zdej sm pa itak na faksu in je čisto drugače....tko da kot sm vidla da prav un da sm 5 let delala 1. letnik.....mislem halo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da vas tukaj večina hod na bežigrajsko gimnazijo, al pa ste skoz doma in nič nehodite ven, moje hčere so stare, ena 17, druga 24, pa ko mi pišeta e-maile ali pa sms-e, se moram tud zlo potrudt, da kaj razumem, tud sam nisem kakšen slavist, kot lahko opazite :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sploh ni pomembno na katero šolo sm hodla....zdej sm pa itak na faksu in je čisto drugače....tko da kot sm vidla da prav un da sm 5 let delala 1. letnik.....mislem halo :headbang:

Ne sekiraj se. Še par let, toliko da doktoriraš, pa se bomo lahko enakovredno pogovarjali.... :P

No, z mano ne, z ostalimi pa brez problema. :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj vas je dosti, ki veste več o zgodovini od mene ampak v OŠ so nam pravili med vrsticami, da je Hitler hotel združit Evropo...

Ali je bil potemtakem stric Dolfe vizijonar, ker se taista Evropa(ki jo njemu na njegov način ni uspelo združit) sedaj po dobrih 50ih letih sama od sebe združuje??

seveda,

saj Izrael ni v Evropi, pa čeprav bi ga eni radi imeli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sploh ni pomembno na katero šolo sm hodla....zdej sm pa itak na faksu in je čisto drugače.... :headbang:

Ja, tudi jaz :headbang: , ko vidim kakšna je dandanašnja pismenost.

Ne vem ali bi se kot Slovenec zjokal, ali pa bi me bilo le zelo sram takih sonarodnjakov. Žalostno. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tudi jaz :headbang: , ko vidim kakšna je dandanašnja pismenost.

Ne vem ali bi se kot Slovenec zjokal, ali pa bi me bilo le zelo sram takih sonarodnjakov. Žalostno. :cry:

ajde Horjo......bez panike......bomo že uredil..... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tudi jaz :headbang: , ko vidim kakšna je dandanašnja pismenost.

Ne vem ali bi se kot Slovenec zjokal, ali pa bi me bilo le zelo sram takih sonarodnjakov. Žalostno. :cry:

..ni važn, važ da se anderstendamo ... a ne ... O:-) O:-) O:-) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjamem, da sploh končala šolo ? Pet let si hodila v šolo ? Toliko si verjetno potrebovala samo za prvi letnik, ki ga verjetno nisi končala !? Ker, če bi ga, ne bi tako slabo obvladal slovensko pravopisje ! :headbang: :headbang:

A tako kot tvoje navajanje nikalne oblike? NI koga ali kaj temvec koga ali cesa? Rodilnik, drugi sklon, pa to... Vsaj tako so nas ucili. Se pomnite tovarisi in tovarisice?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!