Skoči na vsebino

cefurji


softi

Priporočene objave

Hja si mislijo v Golfu, noter se pelješ še kar, zunaj je pa BMW... Včasih so na Yugote pokali Mercedes znake...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O fak no... nism vedu da mam beemveja.... en mi je zamenu značko in mi prilepu od fauveja :headbang: :closedeyes: skregan :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej značko na golfu kr registracije :whistle:

:worship: spregledal. Saj je v redi, mam tud jst.Na Laguno sem dal od varburga :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mijaaaau,

gor višje nekje je eden napisal: a nimate nič novega za napisati????

Lejte! Cca 30. 05. 2007, nedelja(pazi, saj sem napisal cca), mesto KRK, lokacija:pristanišče za avtobusno postajo.

Akterji: 1X potniki kombija KR registracije, 1X potniki poltovornega terenca LJ registracije, 1X potniki punta Ce registracije.

Dogajanje: Glasen krohot, odprta vrata poltovornega terenca, Slaki do MAX!!!!!, prerivanje in pehanje v vodo in oziranje naokoli...A me kdo vidi.

Skratka, nič novega, čifurji smo na vsakem koraku, radi pa bi naše prišleke učili naših manir.

Čifurji bodo čifurje v red dajali :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne moti me noben čefur , noben musliman , noben ki je črne barve ali rumene , kdor hoče naj bo vijolične ... tisto kar moti je odnos človeka. :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi tako imenovani čefurji so lahko v redu ljudje. In tudi čisti slovenci so lahko negativci, ki iščejo samo prepir, pretep, in kakšen motor za ukradit...

Je pa res da sse to dogaja več v "jugo" družbi, naslabši so pa slovenci ki se imajo za čefurje :headbang:

wana be zajebani :P

Popravljeno . Popravil MmAaTtIiCc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne vem-mogoče sem to že napisou kdaj v tej temi ampak vseeno...

V naših krajih živi en model, ki je bolj velike rasti ampak so ga vseeno čifoti nabutal. Enega je poznou in je pol čez čas šou h njemu na dom, pozvoniu in mu je odprla njegova mati. Reku ji je pa, da je prišel k ''pretepaču'' in ga je mama poklicala. Potem ga je v vratih nalomu ko norca. Pride še foter-čefur in ker se je vmešaval je še njega zbrcou... Ampak zdej ga vseeno pustijo pri miru!!

Posledice incidenta : pogojna

Če bi imelo samo 5% slovencev tolk jajc kokr jih je mel tale bi bli vsi čifoti pridni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi imelo samo 5% slovencev tolk jajc kokr jih je mel tale bi bli vsi čifoti pridni!

če bi bilo tako, tudi motoristi ne bi več divjali po cestah... itd itd ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne vem-mogoče sem to že napisou kdaj v tej temi ampak vseeno...

V naših krajih živi en model, ki je bolj velike rasti ampak so ga vseeno čifoti nabutal. Enega je poznou in je pol čez čas šou h njemu na dom, pozvoniu in mu je odprla njegova mati. Reku ji je pa, da je prišel k ''pretepaču'' in ga je mama poklicala. Potem ga je v vratih nalomu ko norca. Pride še foter-čefur in ker se je vmešaval je še njega zbrcou... Ampak zdej ga vseeno pustijo pri miru!!

Posledice incidenta : pogojna

Če bi imelo samo 5% slovencev tolk jajc kokr jih je mel tale bi bli vsi čifoti pridni!

Ja, saj ko jih je več skupaj, so glasni, posamezno ne toliko... Je kar prav naredil, ta tvoj znanec.Sicer sem proti nasilju, ampak tu je bilo upravičeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi bilo tako, tudi motoristi ne bi več divjali po cestah... itd itd ...
saj to bi bilo fino, ne?

divjanje je nelegalno in ga bi bilo treba sankcionirati, pa čeprav jaz divjanja in fizičnega nasilja ne bi enačil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa nikomur ne storiš žalega.

če pa nekoga ,,nalmiš ko norca", pa v vsakem primeru pustiš fizične in psihične posledice.

razlika (zame) je ogromna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa nikomur ne storiš žalega.

če pa nekoga ,,nalmiš ko norca", pa v vsakem primeru pustiš fizične in psihične posledice.

razlika (zame) je ogromna.

če nekoga nalomiš ko norca obstaja tudi možnost, da mu s tem nabiješ ego v višave, ker se bo lohk hvalil, kolk je blo hudo, pa je car itd ...

Tudi z avtom lahko koga ubiješ.

Eh, to pa so laži. Bogve kdo ti je to natvezil ... ziher kaki motorist zagrizeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nekoga nalomiš ko norca obstaja tudi možnost, da mu s tem nabiješ ego v višave, ker se bo lohk hvalil, kolk je blo hudo, pa je car itd ...
ali pa mu s tem, ko ga spraviš v bolnico rešiš življenje, ker mu ob nudenju prve pomoči odkrijejo nekaj življensko nevarnega.

zanemarljivo majhne možnosti za takšne stvari, po mojem...

pa tudi s tem, da si mu nabil ego v višave, nisi naredil nič dobrega.

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons nevem kva je bil za en dan ampak 2x srečanje s temi osebki sm imel :headbang: Najprej grem na Petrolu plačat pa so trije zunej stal pa mi en reče "hahaha kero nogo maš" (pač škornji št. 46 :blush: ) pa se mi smeji v glavo pa sm reku ok bom požru dol, nočm iskat problemov, se zapeljem za Petrol pridejo do mene pa neki sprašujejo okol motorja pa en praša kok pa kej gre pa sm sam reku "zate preveč", sm najprej mislu, da bodo začel težit ampak so šli preč.

Drugo je blo pa na semaforju k je tip v avtu za mano hotu slikat kolega k je bil pred mano, pa mi taspredn reče "dej spizdi ti tle stran a ne vidš, da me slika"...

Opažam pa neki, da velik osnovnošolcev hoče posnemat to frajarjenje in ti sred Koloseja pride 13 letn malinovc jebat mater :blink: Vsega se naučijo v šol, ker čefurji "tko dobr jebajo prfokse v glavo" in valda morjo bit poj tud ostali taki,se morjo oblačt tko k uni...Uglavnm kmal bo več slovencov počefurjenih, oprostite izrazu sam dejanko gre vse bolj na slabš.

Tuki v Kranju sploh nevem več kam it zvečer na pjačo, ker kamorkol prideš te bodo napadl brez razloga - nism pa tip človeka, da bi iskov probleme al pa se tepu. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuki v Kranju sploh nevem več kam it zvečer na pjačo, ker kamorkol prideš te bodo napadl brez razloga -

Pridi v Lj, ker tu jih ni :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridi v Lj, ker tu jih ni :whistle:

Hja... hehe :) Bi blo fajn, če jih vsaj tm neb blo ja.Tko pa kamorkol pridem pa, če so še največji hribi se najdejo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja... hehe :) Bi blo fajn, če jih vsaj tm neb blo ja.Tko pa kamorkol pridem

Si mislu v center LJ. :? neeee mislu sm v Štepanc, Fužine, Nove Jarše, na Rakovo, Šiško, Dravlje, Vič, izogibaj se pa Rožne in centra, ker tm jih mrgoli O:-) :xx: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si mislu v center LJ. :? neeee mislu sm v Štepanc, Fužine, Nove Jarše, na Rakovo, Šiško, Dravlje, Vič, izogibaj se pa Rožne in centra, ker tm jih mrgoli O:-) :xx: O:-)

Če ti po pravic povem sploh ne hodim zvečer nikamor več na tko izpostavljena mesta :) bolš bit doma pa imet mir .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti po pravic povem sploh ne hodim zvečer nikamor več na tko izpostavljena mesta :) bolš bit doma pa imet mir .)

pa kaj se jih res vsi tolk bojite, jest jih velik poznam, pa so čist uredu fantje in dekleta, sam mi slovenčki jih preveč zapostavljamo, ker smo kobajagi neki več, pa smo glih tko balkanci, samo priznat si ne upamo, sam poglejte politike, sama balkanska posla

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!