Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj


Gregs

Priporočene objave

Pri mami Zinki!!! Bomo pa sigurno še mal po mestu kolovratli, ker jim moram mal SG pokazat - če bo cajt. A se vidimo? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes (včeraj pravzaprav) popoldne sem opravil pot CE-Strunjan-CE.

Ker ni bilo časa, sem jo mahnil kar po avtocestah.

Kdo pravi, da avtoceste niso zanimive? Samo tiščati je treba :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj z Allo naredila tole furo: LJ-Dobrova-Horjul-Vrhnika-Logatec-Kalce- Podkraj-Col-Godovic-Kalce-LJ, potem pa se solo varianto na Rakitno.... Mljask, kako sem uzival!!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sva šli s kolegico na večerjo v Strunjan (mljask, ribice :)). Bejba se je prvič peljala na motorju in se je kar dobro držala. Sva šli kar po stari cesti. Edino nazajgrede naju je zebloooooooo od Črnega kala do Postojne (pihalamrzlaburjapress).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes (včeraj pravzaprav) popoldne sem opravil pot CE-Strunjan-CE.

Ker ni bilo časa, sem jo mahnil kar po avtocestah.

Kdo pravi, da avtoceste niso zanimive? Samo tiščati je treba :wink:

Kaj pa profil na gumi ... a je še okrogel ?? :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kolegom sva danes naredila simpatično turo. Štartala sva ob malo pred 17:00 in šla LJ - Logatec - Idrija - Most na Soči, - Nova Gorica - Ajdovščina, pri Razdrtem na avtocesto (tema naju je ujela) in domov. Cca 270km.

Sedajle se pa grejem in pijem čaj :? :?

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem s punco tud dons naredil turico, nekaj čez 100km.

Železniki - Ljubljana - Železniki.

V Ljubljani sva se oglasila pri RoMzIju, da smo malo porihtali skuter, pol pa nazaj...

Fletna vožnjica, samo nazaj grede mraz ko u... Božičkovi deželi. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi petka 13. je bil tudi Jason v akciji. In sicer pri Rabeljskem jezeru zraven Predila je strašil Nejo. Kot da ne bi bilo dovolj, jo je potem zategnil še na Vršič. Vsi so se ju bali, ko sta ga takole tiščala na skuterju. Srečala tudi nekaj motoristov - predvem tujcev se mi zdi. Skuter je ves čas delal brez problema - kaj pa če bit narobe. Tudi na poti na Vršič sva prehitevala avtomobile. Ko sem v Radovljici Nejo odložil, pa sem imel tak občutek, kot da bi mi nekdo pošteno sfriziral motor. Kako je to letelo; se spalača poskusit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj s Allo sla lovit ovinke v smeri LJ-Vrhnika-Kalce-Planina-Cerknica-Sodrazica-Zlebic-Kocevje-Dvor-Zuzemberk-LJ. Cca. 200 km.

Vmes na Planini pokramljala s Sando, prestela radarje ob poti in pogledala prikolico peska po cesti v slavnem planinskem ovinku... :wink: :D

Skratka, bilo je super, edino proti veceru se ze cuti pomanjkanje sonca... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj s Allo sla lovit ovinke v smeri LJ-Vrhnika-Kalce-Planina-Cerknica-Sodrazica-Zlebic-Kocevje-Dvor-Zuzemberk-LJ. Cca. 200 km.

Vmes na Planini pokramljala s Sando, prestela radarje ob poti in pogledala prikolico peska po cesti v slavnem planinskem ovinku...  :wink:  :D  

Skratka, bilo je super, edino proti veceru se ze cuti pomanjkanje sonca...  :?

Gregs, ampak ob 16h te pa nibilo pri paviljonu ... :wink: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja včeri ni šlo z grla oz na tipke... Pa tako lep dan je bil preveč lep za........ :( :( :(

Zjutraj štartal iz Cerknice v Planinske ride se spustil po njih skozi Logatec v Vrhniko in v službo... Izjemen začetek dneva :lol: Kar nekako mi je šlo vse od rok, potem še službeno iz Vrhnike v Horjul in nazaj. No po končani službi pa spet v ride pa po načrtu tja do morja... No ni šlo... Na vrhu rid pr gostilni Ravbar me pričaka neprijetno srhljivo presenečenje... Motorista na tleh, rešilc in policisti :cry: :( :( :cry: . Se ustavim ob ostalih bikerjih, ki so se ustavli ob tem, za morebitno nudenje kakeršnekoli pomoči. Ob tem izvedel.... Baje da je nesreči botrovalo cestišče (izboklina). V rahlem levem ovinku (smer PO - Planina) pri gostilni je vrgla prvega vozečega (izboklina?) ven in po tleh, drugi pa je padel zaradi zdrsa pri zaviranju. Kaj je bilo motoristoma žal ne vem, zaradi presenečenja in ... nisem niti vprašal sicer pa so reševalci bli še na delu, tako da po videnem ni moglo biti nič kaj dobrega.... :( :( :(

No po tem ko sem se odpeljal sem zaradi nezbranosti na nadaljno vožnjo in nenehno misel na nesrečo raje zapeljal motor v garažo. :cry: :cry: :cry:

Folk velik previdnosti na cesti in ogromno SREČE kamorkoli se že podajate v teh lepih dnevih!!!!!

Krokar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na koroškem, štajerskem nekje zletel motorist s ceste. Štirje so bili baje v skupini, pa enemu ni znesel ovinek oz. tako so mi sporočili. Kdo kaj ve, če se bo zlizal?

Upam na najboljše.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri popoldne, trije rajderji, vreme odlično, po 18 uri že mal hladno. Trbovlje-Prebold-Polzela-Velenje-Šoštanj-Mozirje-Ljubno-Černivec-Kamnik-Domžale-Moravče-Zagorje-Domov (160km). Fajna fura z velik ovinkov. :onfire:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Na vrhu rid pr gostilni Ravbar me pričaka neprijetno srhljivo presenečenje... Motorista na tleh, rešilc in policisti :cry: :( :( :cry: . Se ustavim ob ostalih bikerjih, ki so se ustavli ob tem, za morebitno nudenje kakeršnekoli pomoči. Ob tem izvedel.... Baje da je nesreči botrovalo cestišče (izboklina). V rahlem levem ovinku (smer PO - Planina) pri gostilni je vrgla prvega vozečega (izboklina?) ven in po tleh, drugi pa je padel zaradi zdrsa pri zaviranju. Kaj je bilo motoristoma žal ne vem, zaradi presenečenja in ... nisem niti vprašal sicer pa so reševalci bli še na delu, tako da po videnem ni moglo biti nič kaj dobrega.... :( :( :(

Ja v petek sem bil tam in poznam oba motorista iz MK Krapauna :( :(. Tisto bulo na cesti DOBRO poznam saj je tudi meni že pognala adrenalin po žilah, vendar sem jo k sreči prevozil brez padca ... (Krokar ali imaš ti rdečega Bandita 1200)

... No, da pa bo mera polna, pa sem v soboto na poti na srečanje MK Blissfull videl še eno motoristično nesrečo, kjer si je roko poškodovala Vale iz foruma :( ...

No kjub dvema nesrečama znanih motoristov, si nisem pustil pokvarit dneva in sem se podal naprej, morda malo bolj previdno in kot vedno 120% koncentriran na cesto in dogajanje na/ob njej ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Krapawncki je sprva res zgledalo grdo, kasneje pa se je izkazalo, da ima JJK "le" zlomljeno ključnico, ta drug pa pretrgane kolenske vezi. No sej je tudi to že preveč, ampak glede na njihov polet... GSX se tudi kar drži, Diversion je pa pravi revež.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Krapawncki je sprva res zgledalo grdo, kasneje pa se je izkazalo, da ima JJK "le" zlomljeno ključnico, ta drug pa pretrgane kolenske vezi. No sej je tudi to že preveč, ampak glede na njihov polet... GSX se tudi kar drži, Diversion je pa pravi revež.
No vsaj malo sem si pa zdaj oddahnil, ker JJK je najprej ves negiben ležal v grmovju in sploh zraven nisem upal ... ko je bil na nosilih, pa je bil spirit že kar OK, me je najprej za motor vprašal, pa še roke sva si dala, ko je on ves takole zavit v imobilizacije ležal na nosilih ... no drugo sezono bosta oba gotovo spet na kolesih ... :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!