Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj


Gregs

Priporočene objave

Mačica, kaj pa je bwo (blo)?

Trening vožnje čez uvinke. Pa snemanje le-tega. Matr kaj na TV to hecno zgleda. Kot da bi se 10km/h pelu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica bo v založbi VIDEORAMA izdala kaseto, katero sem posnel jaz. :D :twisted: Je res poučno se takole gledati kako voziš. Se lahko še česa naučiš, če se le hočeš. Ampak teli lowprice camcorderji (velik zorni kot) pa res ubijajo hitrost. Ko je Mačica videla Giannija, mene in ostale na »Preboldu«, preden je videla sebe, je posmehljivo izjavila: »Kaj ste pa tolk pazl?« No potem ji je bilo pa kmalu jasno Kaj.

Ampak je pa še nekaj veliko boljšega kar zadeva snamanje in to je kamera montirana na motor kot je že Furioso enkrat naredil (in gotovo še kdo). To pa je adrenalin za na skladišče. Ko zunaj dežuje, lepo video s posnetki svojih voženj z voznikovega zornega kota in uživaj. Dobr zadane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj z Allo naredila krog do Bohinja in nazaj... ampak ne z GPZjem, temvec CBR600!!! (Near, hvala se enkrat) Ej, se ze skoraj ve, kateri bo naslednji motor.... :wink: Kako to lepo drzi ovinke, pa to je pravljica peljati! Skratka, bil je lep in zelo prijeten dan....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj z Allo naredila krog do Bohinja in nazaj... ampak ne z GPZjem, temvec CBR600!!! (Near, hvala se enkrat) Ej, se ze skoraj ve, kateri bo naslednji motor....  :wink:  Kako to lepo drzi ovinke, pa to je pravljica peljati! Skratka, bil je lep in zelo prijeten dan....

Kaj misliš zakaj jaz že skoz govorim, da bo cbr moj naslednji motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eehhehehe.. Maco, a nisi ti KAO neka zvesta pristasica endurc, a?! :wink: :twisted: :D Zdaj pa na sportake mezikas.... hihihihi.... No, te je le pamet srecala.... hihihi..... :oops: :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moja zahvala Nearu, k je bil tko prijazen in je posodu CBR-ko za popoldne. MEEEEEGAAAAAA !!!!!! :D :D :D :D

Maš kako kosilo v dobrem pri meni...... :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V torek sem dal vse tri kufre na moped in šel Lj-Po-Sežana-Palmanova-Udine-Gorica-Po-Lj. V Udinah sem šel v market Carrefour in napokal zvrhan voziček špecerije, in dva velika plastična zaboja, ki jih že pol leta zaman iščem po Lj. Vse to komaj spravil na moped, in gas domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker so mi za danes pokvarili načrte in ne morem na Sotočje na zbor, sva se z ženo včeraj odpravila na eno podobno furco, kot sem jo imel v planu danes: Trbiž, Predil, Mangrtsko sedlo, Most na Soči, Petrovo Brdo, Sorica, Bohinj, Bled, domov - sicer nič kaj pretresljivih 240 km, ampak zelooo ovinkastih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem sou danes mal sam, na eno hitro furo, iz Zasavja mimo Radeč, do Sevnice, pol pa v križišču čez Mokronog na Trebnje, na Bogenšperk, Litijo in domov. Zelo lepa cesta je od Sevnice do Trebenj, probite... :onfire:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, v soboto bil suzuki250 pri meni, je probal mojega arova, nato sva se malce zapeljala offroad po šavriniji.

žabarskoistrskanavezakrdelujepress.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva se s kolegom malce zapeljala naokrog. Pot naju je zanesla malo čez Vršič, iz gorenjske strani cesta bolj slaba, a ko se pelješ na primorsko stran dol, v trenutku pozabiš vse luknje iz prvega dela. Nato sva šla do Kobarida, Tolmina , tam šla pogledat, kaj je še ostalo od motozbora in nato čez Idrijo , Logatca in Ljubljane zopet domov. Ovinki tam so res hudi. :D :D :D :shock: :D . Mislim da če bo vreme se bo zadeva kmalu ponovila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako dopust je končan. Jackal je zdržal vseh 1256 km brez vsakega problema s polno prtljage in dvema potnikoma. Prvi dan sva šla s koroške do postojne, naslednji dan pa do krka, priporočam avtokamp glavotok, je sicer majhen ampak živiš lepo pod hrasti in ne pod borovci.

tu sva ostala sedem dni, vsak drugi dan pa sva se vozila po krku, stara baška, punat (ogled košljuna) krk, šilo, malinska.

po sedmih dneh sva se odpravila na celino in po jadranski magistrali do paga (s trajektom seveda) na pagu zavila na levo proti zubovičem in prespala v lepi vasici dražici. ker pa je na pagu pričelo deževati sva se naslednji dan odpravila proti celini preko paških solin do zadra, mimo obrovca sva se povzpela na velebit (sva že mislila, da bo pričelo snežiti),

prespala sva v plitvicah in si naslednji dan ogledala nacionalni park. priporočam dežni plašč vedno po malem dežuje. naslednji dan sva se vrnila preko metlike, novega mesta, celja do koroške.

odličen dopust

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pod večer šel pogledati opevano Pavličevo sedlo. Vtisi: nevtralni.

Bi moral iti se naprej do Jezerskega vrha, pa bi se ti vtisi BISTVENO popravili... na +, jasno... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bilo lažje obrniti motor, kot pa sleči rokavico in izbrskati osebno izkaznico :lol:

Brrrm, lepši del poti je na AUT strani ... škoda ker nisi vztrajal ... tam je par klopc s fantastičnim razgledom .... imam v planu nekoč tam Solo piknikec nardit, ko bom spet kaj v tiste konce šel ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto naredu eno prav noro turco in sicer odrinil sele malo pred poldnevom in sicer na Bled, kjer je sledilo obilno kopanje, nato skocil v Kranjsko goro na sladoled, potem se zaletel v Vrsic in nato skozi Bovec in Kobarid do Tolmina na zbor, kjer sem si ogledal igrico, kjer sta dominirala Tadej in njegova "lacna" polovica :D , se proti veceru poslovil in se preko Predela vrnil v Kranjsko goro, kjer sem prenocil. Skratka bilo je norih 300 km in kdor pozna tisto cesto ve, kako sem uzival :shock: :D NOOROOO :!:

Prav posebno pa sem uzival v nocne divjanju po neznanih ovinkih skozi Predel. Jap, sele ko ne vidis ceste postane stvar zanimiva :mrgreen:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva pa sva jo užgala v petek popoldne na Lošinj,in v nedeljo zvečer nazaj,vožnja po tistih ovinkih na otoku je bila grozna,saj nisem vedela ali jahava, letiva ali voziva totalna katastrofa.No ja drugače pa je bilo v redu namočila sem se za celo leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva pa sva jo užgala v petek popoldne na Lošinj,in v nedeljo zvečer nazaj,vožnja po tistih ovinkih na otoku je bila grozna,saj nisem vedela ali jahava, letiva ali voziva totalna katastrofa.No ja drugače pa je bilo v redu namočila sem se za celo leto.

Cesto večkrat na leto prevozim in lahko rečem zgolj - ekstra nevarna predvsem zaradi psihopatov ki vozijo tam.

Ko sem teden nazaj čakal na trajekt je prišel do mene domorodec, beseda je dala besedo in mi je povedal da se je lansko leto tam njegov brat ubil - nič kriv. Rekel mi je - pazi se ovih ljudi, malo so opterečeni....

Ko se pa že vozim tam, si pa želim enduro.

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva pa sva jo užgala v petek popoldne na Lošinj,in v nedeljo zvečer nazaj,vožnja po tistih ovinkih na otoku je bila grozna,saj nisem vedela ali jahava, letiva ali voziva totalna katastrofa.No ja drugače pa je bilo v redu namočila sem se za celo leto.

Cesto večkrat na leto prevozim in lahko rečem zgolj - ekstra nevarna predvsem zaradi psihopatov ki vozijo tam.

busa

Se strinjam: psihopati predvsem sedijo v raznih dostavnih poltovornjakih in avtobusih (lokalci).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!