Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj


Gregs

Priporočene objave

O Džordži WB :)

No, pa te spet mamo

ali bi naj naredili ovinek na planirani Longarone in prevozili še dodatnih 150km ali več???

Definitivno. Kaj pa je to 150 km za pravega motorista?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes naredila še 200 km in sicer do ceste Trbovlje - Prebold. Skupaj z Leonom in Bucijem. No na tistih ridah smo se kar nekajkrat zapodili gor in dol. Sem spet ugotavljala kako okretna je pravzaprav moja TA. In kako zelo se jo da nagnit (spet sem podrsala, pol pa umaknila prste daleč nazaj na tačko). Juhu. Pa ninjo sem tut dvakrat pognala po tistih ovinkih. Danes sem se spet ogromno naučila. O malo manj prijetnih dogodkih današnjega dne pa ne bom pisala. Vse skupaj je bil krasen dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes naredila še 200 km in sicer do ceste Trbovlje - Prebold. Skupaj z Leonom in Bucijem. No na tistih ridah smo se kar nekajkrat zapodili gor in dol. Sem spet ugotavljala kako okretna je pravzaprav moja TA. In kako zelo se jo da nagnit (spet sem podrsala, pol pa umaknila prste daleč nazaj na tačko). Juhu. Pa ninjo sem tut dvakrat pognala po tistih ovinkih. Danes sem se spet ogromno naučila. O malo manj prijetnih dogodkih današnjega dne pa ne bom pisala. Vse skupaj je bil krasen dan.

Hej! Kdaj ste bili na tej cesti? Včeraj sva kar nekaj ''časa'' tam. Srečala sva samo enega domačina.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek8.9.sem iz Žirov preko Kranja,Besnice,Krope,Radovljice,Jesenic odtraktoriral do Mojstrane.Postanek za kavo v kampu na Dovjem, kjer je čudovit pogled na Julijce in zelo prijazen lastnik. Prehod preko Save v Mojstrano in potem levo proti Radovni,kjer zavije pot desno v dolino Krme.Obvezen ogled Kota in potem po dolini Radovne na Gorje,Bled,Brezje in po stari cesti skozi Naklo,Kranj,Škofjo Loko domov.Čas izleta približno 6 ur in 250km.Za ljubitelje narave super stvar,samo med Mojstrano in Gorjami je približno 25 km makadama.

Stil vožnje lagano traktoriranje.

LP :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes (no ja, zdaj je že včeraj) sva šla z Macico na izlet. Dobila sva se Šenčurju na bencinski in se pognala proti Jezerskemu. Na hitro prečekirala jezero potem pa do meje. Na meji nama je avstrijski policaj v še kar solidno zgrrrgrrrani slovenščini zatežil zakaj nimava "SLO" nalepk. Ponavljal je: "to je kaznivo, to je kaznivo", pa sva samo rekla, OK stari, saj greva samo malo na obisk. Pozor: nič pa ni Macici zatežil, zakaj ima ključavnico na motorju tako nastavljeno, da se tablica sploh ne vidi.

Nadaljevala sva pot proti Železni Kapli. Ovinki in asfalt so bili super-zakon. V naprotni smeri bi bili verjetno še boljši, bo treba probat.

Od Železne Kaple do Beljaka sva se peljala po najožji, najbolj strmi in ovinkasti možni cesti(ci). Od Beljaka do Kranja pa standard čez Ljubelj. Tukaj nama avstrijski policaj spet zateži. Zdaj je bil razlog macicina tablica, ki (kot sem prej omenil) se ne vidi. Policaj je bil čisto napaljen ko si je ogledoval motorje.

V bivšem duty-freeju sem kupil še 3 litre TTS (po 2250 SIT). Macici, ki je bila že cel dan vsem sumljiva, je slovenski carinik na koncu še prešnofal kufer.

Stil vožnje je bil ves čas nekakšen super-sport na skuterski način. Nevem kako bi ga to opredelili tapravi motoristi. Naj Macicia pove.

Pa lep pozdrav!

POPRAVLJENO: Kaplja --> Kapla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK. Macica, pove, da je Jason s tistim svojim skuterjem cist divji in da ga je skozi dolino proti Jezerskemu komi lovila.

Super turca, sam cariniki so bili vceri kr neki nataknjeni. Ma bo ze boljs. Zdaj pa izpitu in novim zmagam naproti.

Aja, Jason, rece se Zelezna Kapla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem danes bil na Balatonu(Madžarska).Super fura.Cesta skoraj preveč ravna.Sicer je na meji še vedno problem(cariniki vsakega preverijo-madžarski seveda).Tako ,da je treba kar malo potrpet.

Fural smo ga čez Radence do Križevc(še vedno delajo moste)pa levo do Rakičana in spet samo ravno do Lendave.Ko uspeš prit čez mejo pa zapelješ v rondoju levo do Lentija in spet samo ravno do Balatona.

Ceste niso nič kaj luknaste.Se da kar peljat.(gas) :D

Jutri pa proti Puli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva se pa mal zakalkulirala. :onfire:

Sva štartala ob 1400 furo:

zasavje-Moravče-Šk.loka-Cerkno-Most na Soči-Tolmin-Kobarid-Vršič-K.gora-Domžale-Trojane in nazaj v zasavje. 370km, domov sva pa prišla ob 2115. Mal dolga za popoldne, ker nisva mela preveč cajta uživat v lepotah reke Soče. Je pa te dni že kar hladno v večernih urah, prav tako v gorah.

Ja ceste, so pa v glavnem super, le gužva je bila precejšnja, sploh okoli Brezja :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je padla tale fura:

z mofo krenem do Vranskega (z avtom pa Alla), kjer Alla presedla na mofo... potem pa pici misko tole... Polzela - Velenje - Dolič - Vitanje - Frankolovo - Dobrna - Žalec - Prebold - do vrha klanca in obrni nazaj - Prebold - Vransko. Sami ovinki, sekala sva pa superenkratnoneponovljivonoro dobro... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, da se nismo slučajno srečali na cesti Prebold-vrh klanca :roll: (Podmeja)-Prebold, približno ob 15.30. S kolegom (Cagiva pa Yamaha YZF600) sva šla dol, ti pa par ovinkov pod vrhom gor. Se mi je zdelo da si ti, sam sem mislu da si še na morju.

No midva sva pa krenila proti logarski, pa sva naletela na totalno razmočeno cesto, okol Črnivca je bilo pa čist črno, tako da sva krenila pol proti Velenju, pa v Celje, pol pa čez Laško in Hrastnik na zbor Satansov v Trbovlje. :onfire:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Relacija Mislinja-Tuhinj-Brezje-Bled-Bohinj in nazaj...popoldansko tuširanje voznika, sopotnika in mopeda obvezno, v teh dneh neizogibno...skupna pot cca. 300 km v sedlu s kopilotom...malo razbolel sedalni organ pa veliko svežega zraka....viragica je zadovoljno godla pod mojimi nogami in presopihala vse klance in klančke brez težav kljub njenim letom...veliko nežnosti in ljubezni se je obrestovalo... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs' date=' da se nismo slučajno srečali na cesti Prebold-vrh klanca :roll: (Podmeja)-Prebold, približno ob 15.30. S kolegom (Cagiva pa Yamaha YZF600) sva šla dol, ti pa par ovinkov pod vrhom gor. Se mi je zdelo da si ti, sam sem mislu da si še na morju.

Ja, SIGURNO smo se srečali... Jebemo, če bi vedel, pa bolje pogledal... ampak ni bilo časa, preveč dobr občutek sem imel za ovinke, pa sva ganjala GPZja do konca... :D Mimogrede: a niste bili trije?! :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, SIGURNO smo se srečali... Jebemo, če bi vedel, pa bolje pogledal... ampak ni bilo časa, preveč dobr občutek sem imel za ovinke, pa sva ganjala GPZja do konca... :D Mimogrede: a niste bili trije?! :o

Res si ga trajbu, še pozdraut nisi meu cajta :roll: :wink: :lol: . Sicer sva šla pa sama, lahko pa da je bil še kdo spredi al pa zadi. Bod (bodta) fajn, se vidmo... :onfire:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, prišel s fure na Cres, pa dopust, pa nazaj....Šli z Mačico, vmes srečali Tadeja z Misho, ki sta jo mahala na Pag, Mačica se je oddružila pri Krku, Midva z Natasho pa naprej.....

Nazaj grede na trajektu spoznala simpatičnega in hitrega Busa z Buso in Soloridersko majčko, malce pokramljali, pol pa naprej skozi Delnice .....

Vmes sva srečala še turbofanatike!, ki so dirkali nazaj z Grobnika, kjer je bil motohappening...to ni bilo res, odpirali so plin do konca, cele skupine so dirkale po civilki, dobro, da sem malo prej ustavil zaradi otrdelih rok, pol sem pa samo poslušal rjovenje pa gledal.....Sm počakal, da se je spucala cesta, pol pa naprej do doma.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res si ga trajbu, še pozdraut nisi meu cajta. Sicer sva šla pa sama, lahko pa da je bil še kdo spredi al pa zadi. Bod (bodta) fajn, se vidmo...

Eheheheh... ja, ce nisem uspel pozdraviti, potem pomeni, da sem lezal v ovinku, drzal balanco, da ne bi bilo slucajno kaj :shock: ....

No, se ze se kaj vidimo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vmes sva srečala še turbofanatike!, ki so dirkali nazaj z Grobnika, kjer je bil motohappening...to ni bilo res, odpirali so plin do konca, cele skupine so dirkale po civilki, dobro, da sem malo prej ustavil zaradi otrdelih rok, pol sem pa samo poslušal rjovenje pa gledal

He, he, jaz sem jih tudi srečal ene - pravzaprav oni mene za prav kratek čas :lol: Eden niti sprednje luči ni imel, zgolj nalepko s številko.

A vaja je kaj pralo na naši strani meje robycop ?

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, jaz sem jih tudi srečal ene - pravzaprav oni mene za prav kratek čas :lol: Eden niti sprednje luči ni imel, zgolj nalepko s številko.

A vaja je kaj pralo na naši strani meje robycop ?

busa

Ja, so bli tut z nalepkami s številko, oz. enega sem videl, ostali so bili pa sami supersport civilni, z odprtim plinom do konca, me je kar mrazilo.... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Seveda, da o dežju ne zgubljam besed, pralo naju je od Delnic do Broda na Kolpi, na naši strani pa ni bilo več, samo mokra cesta.... :cry:

Pozdrav restavratorski šokirajoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne in zvečer opravil skok do Umaga in nazaj v Ce (dostava Masterja od Disasterja še na en kos počitnic). Ker je bila prva polovica poti dostava robe, sva šla kar po avtocestah. Nazaj pa sam po stari cesti. Odsek med Kozino in Vrhniko je bil med 20:30 in 21:30 uro zgledno prazen in čist in tudi Luna je sijala tako, da ni bilo ravno temno kot v rogu. Pravi užitek nočne vožnje z dolgo lučjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pop. sem šel na kratko furco - Črnuče-Gameljne-Skaručna-Vodice-Smlednik-Pirniče-Lj. Trajal 45 min, treba pazit na traktorje - vasi.

Dobri ovinki, na nekaterih mal peska :arrow: pazi. Je tud neki dobrih preglednih ravnin na katerih lahko fajn potegneš :lol:

Je kratka ali sladka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je kdo že vozu čez Dravograd do Sankt Magdalene pa potem po avstrijski strani do šentilja. Zanima me kaka je kaj cesta? :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!