Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj


Gregs

Priporočene objave

Brrrm, čestitam!

In razveselil me je tvoj zadnji stavek, pa saj nisem nikoli dvomil, da bo tvoja ugotovitev točno taka.

The life is short, but the way is long!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Bo kar ostala Gilerca, kaj pa veš kakšni gnoji vse berejo motorsvet.

Brrrm

Ja kaj pa tist kar smo včasih razpredali :

- ubetonirati;

- prikleniti;

- psa zraven privezati;

- vgravirati številke;

- skrivno električno povezavo urediti;

- zvočne in svetlobne alarme prigraditi;

- obešanke na diske montirati;

Pa še mnogo tega smo našteli.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Včeraj lovely vožnja na Jezersko (da ne bo kdo rekel, da samo v taspodnje topice svinjam, čeprav je v bistvu res ). Na hitro zbrana skupinica šestih kompanjerosov, rolanje po mojem okusu, družba enako. Nazaj grede postanek na kmečkem turizmu UDI, znanem po svoji gostoljubnosti in domačih dobrotah (v Trzinu zaviješ desno, prav pri tabli Petrol, ne moreš zgrešiti). Košček poti sem s strahom in ponosom upravljal Klimbrovo galejo, Klimbra, hvala za izkazano zaupanje . Gloriozen prihod na 3M in prisrčno srečanje s Pupo, manjšo skupinico Slonov in krotilcev vseh velikosti in spolov, na moje veliko veselje s prijazno žleht Natasho in v komaj zaznavno tančico melanholije ogrnjenim Robicopom, oprostite da vseh ostalih ne naštevam, CJD in EMŠO že delata svoje. Grande finale v prijetnem ambientu Twina (ki v veliki meri botruje mojim današnjim težavam pri fokusiranju), ne vem ali bo table-dance odslej tam na sporedu vsako sredo in še manj vem ali je vsem Ukrajinkam zares ime Irina ali se samo šalijo.

PEPE & skoraj vendar

Pepe a nismo šli domov s Taxijem...in čigave so tangice v moji denarnici?

Mimogrede ,ali veš kje sva pustila motorje ...

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tkole je. Ceprov sem bil v službi do 22.00 se nisem mogel upreti klicom Pepeta in Kekca kako jim v Twinu lepo ukrajinka miga z ritko pod nosom.Ko sem koncal gas v twina in oci na peclje pa zastonj porcija cevapov je padla ne vem od kje sicer pol pa s trdim naprej v OLP (joj ta ukrajinka) pa mal cvek cvek pa dam.

Blo je lepo !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnja vožnja na Jezersko je bla pa prav luštna. Ovinki ta pravi in Hotschko je tudi lep tempo držal. Tko, da bi se jest še kdaj za kakšno vožnjo priporočal. Obljubim, da drugič ne bom več tako počasen.

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV junior&senior team je včeraj opravil fletno turo Kalce - Stara pošta - Col - Predmeja - Ajdovščina - Razdrto - LJ. Jasno tudi čez Planino in Kačje ride, da je mulc spet tačke drajsal. Kar fletno, mulcu pa svaka čast, da ta starga za sabo vleče, oz. po ovinkih čaka!

Na Predmeji sem mu pa pokazal kraj od koder naše korenine rastejo. Še zmeraj se mi zdijo to špica kraji.

Je blo kar fletno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Včerajšnja vožnja na Jezersko je bla pa prav luštna. Ovinki ta pravi in Hotschko je tudi lep tempo držal. Tko, da bi se jest še kdaj za kakšno vožnjo priporočal. Obljubim, da drugič ne bom več tako počasen.

LP - Rude

Ah Rude,

ni problema, se mi zdi, da sva po ovinkih kar skupaj ampak ravnine so pa tvoje.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa dons u šiht pa čez planinske r... Izjemno lepo, prazna cesta (no ne bom omenjal zajca zaradi katerega bi ... in bombnega napada kamikaze vrabca kateri se mi je zaletel v desno stran čelade... rezultat polne hlače!). No in če mi šef ne bo dal kakšne popoldanske naloge grem še kam!!

LP in VV!

Krokar

...SOMEBODY STOP ME!!!...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti vrabci in ostali ptiči, to so zalega 1. kategorije.

So jih živalski psihologi študirali in ugotovili, da hudiči to, preletavanje pred vozili, delajo zanalašč, v smislu, kdo si upa več.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uceri pa dva pol-legalca izpred HMCja cez Kamnik in hribe uzgeta, u Veleju na drink skocta, poj pa vsak svojo pot; en naprej, drug nazaj...

lj- kamnik- cernivec- g.grad- velenje- celje- trojane- lj

fini klasicni popoldanski krogec, sonce, cmrlji, in lagano-turisticki...

tnx, M., se kdaj, a ne?

Today is the greatest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred nekaj trenutki vstala...včerajšnji dan bil fenomenalen v vseh pogledih (negativno in pozitivno)! Iz Marioborskega konca smo krenili proti Ljubljani okoli 10.30, kjer smo se z ostali Motosvetovci združili in odpravili smer Sežana, k furijam. Vožnja je bila precej "zanimiva", malo sem pogrešala češnje ob tednu češenj...no se jih bom pa doma najedla.

Džordži naslednjič ti svetujem, da s seboj vzameš tudi dežni kombinezon

Verjetno pa bi bil naš izlet že kar predober, če bi ostali nekje na Primorskem in tam tudi prespali ampak to še ni zamujeno...

Boljše LENA kot nobena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K prejšnjemu bi dodala samo še to, da je v vsem slaben nekaj dobrega in obratno...tako včerajšnji dan brez dežnih kapljic ne bi bil tako zanimiv, kot je bil z njimi...se streinjata...nimata izbire

Boljše LENA kot nobena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le zakaj imam dežni kombinezon???

Že vem......ZA ŠMINKO.

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no....sel v sezano, ostale ulovil pred vrhniko (zamudil kot vedno), pol pa v hitrejsi skupini malo v brda in pol sezana. tam se ga napil in prespal z suzukijem in climberjem in climberko. danes nazaj fol gas da sem prisel na fuzbal, a o tem kje drugje.

MATER JE BIL LEP VIKEND, ZAPRAVIL DOSTI AMPAK PREDVSEM ZARADI CEN BENCINA!!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa to Pervy!!! Skuril skoraj dva tanka čez vikend (cca 600 km) in skoraj bankrot...

Pa se je splačalo. V soboto sem brusil tačke na Route 69 (cesta od MP Vič pri Dravogradu do MP Radeljpassa pri Radljah ob dravi)seveda na avstrijski strani. Na prvem delu malo dežje na drugi strani pa suho in gasa...

Včeraj pa relacija Prebold - Trbovlje... Uuuuuh,krasni ovinki, kjer me je Gianni učil tehnik brusenja s kolenom. Ima nove podkolenske ščitnike na hlačah in je čisto zmešan. Če bo tako nadaljeval ščitnikov kmalu ne bo več...

Vmes pa še malo lokalnih relacij in kratek skok do Celovca... Uživancija....

Jebat ga, takav ti je život!!! Pol pa itak crkneš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne ob 13:30 odpeljal iz CE preko Prebolda in Mrzlice v Tbovlje, nato v Litijo in na Bogenšperk in potem na Dolenjsko na Dolenjske Toplice in naprej v Črnomelj, Stari trg, Kočevje, Ribnico, Cerknico,Kačje ride, Vrhniko, LJ in v CE, kamor prispel ob 20:30 in prevozil 400 km.

Vreme odlično, kot veste že sami, edino med Uncem in PO ter med ridami in Logatcem nekaj kapljic dežja.

Ceste v glavnem dobre in čiste, le Litija - Bogenšperk in po hribu navzdol večkrat pesek na cestišču, zato tam vozil kot po jajcih.

V hribih nad Preboldom prišel do 1,5 cm od roba gume.

Presenečenje med križiščem Kalce in med Vrhniko. Tam zaradi zastonjkarjev in semaforjev v Logatcu in na Vrhniki vse stalo po celotni dolžini.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, uradno oznanjam: Moja orlica ima krila!!

Drugače si ne razlagam, da sva pri poletu v zeleno ostala pokonci, našaltala nazaj v prvo in gasa po travci do ceste. Matr sem imel polne hlače! Pa še drevje in telegraf štange so bile na gosto posejane.

Izgleda da Horjo, budala stara mora vse sam probat. Tud kako se s ceste zleti, ko mu ovink ne znese več. Šmorn!

Orlici k sreči ni bilo nič in sva letela naprej. Uporabila sva navodilo, da ko te konj vrže, takoj zajahaj in kreni naprej. Tako se nama je čez vikend nabralo cca 1K km. Bilo je prijetno, poučno, vroče, na postankih pa osvežujoče.

Mejte se!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I LOVE FOOTBALL!!!!!

Od 13.30 do 16.00... ceste... prazne nikjer nikogar... ... haloo kje je folk... yes gledajo fuzbal... hmmm kaj pa jaz... na motor pa gasa... najprej natankat svojo Solzico, ker je ze posteno jokala, da je zejna, potem pa po okoliskih vaseh... ... Grosuplje, Racna, Videm, Rascica... krizisce levo proti Kocevju ali desno proti Lj.... mars na levo proti Kocevju... no, ja pravzaprav do mojih medvedkov ... ura cajt... obrnem in pocasi proti domu... jp po 16.00 uri si nisem upala biti na cesti... ka pa vem kako se je tekma iztekla in kaksne volje so nogometni navdusenci.

No, na cesti ravno nisem bila sama... nekaj sena in sem ter tja kaksen kmet s svojo makino...

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

uceri pa dva pol-legalca izpred HMCja cez Kamnik in hribe uzgeta, u Veleju na drink skocta, poj pa vsak svojo pot; en naprej, drug nazaj...

lj- kamnik- cernivec- g.grad- velenje- celje- trojane- lj

fini klasicni popoldanski krogec, sonce, cmrlji, in lagano-turisticki...

tnx, M., se kdaj, a ne?

Today is the greatest

Kall, saj lahko napišeš, da sem jst tisti pol legalec .

Ja bilo je fino. Tempo LT do T. V Velenju sem jaz obrnila proti SG. Vračala pa sem se šele naslednji dan s sopotnikom in sicer direkt na FS11.

Kall, ja valjda, da se bomo še kdaj kam skupi zapeljali. Bom naslednjič zbrala kako tako pot, kjer je tut kak makadam, da boš lahko še tam sprobal sposobnosti svojega motorčka.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... takole ... današnji izlet na prasico ... ups, pardon ... na Golico je zaključen (nekateri so pa še na poti) ... bilo prav fletno ... malo klanci gor, malo klanci dol ... pa dva ovinka (levi in desni) ... nekaj zanesenjakov na motorjih ... eni bolj hitri, eni bolj manj hitri (ne beri počasni) ... vreme lepo ... celo na meji niso težili ... mimogrede ogled ovinka in nekaj demonstracijskih voženj skozi ... zvečer veliko mušic (vsaj jaz uprizoril pravi pokol) ... tudi na drugi strani meje ne znajo voziti ... nekateri udeleženci (predvsem eden) pravijo, da bi bilo treba to obvezno še kdaj ponoviti ... jaz grem pa sedaj spat ... lahko noč ... bodo še drugi kaj napisali ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A, seveda, Easy, seveda bomo tudi drugi kaj napisali...

Danes tudi z moje strani padla pra... ups, Golica!!! Super cesta... sploh na zacetku iz Dravograda mi je blazno vsec... lepo primerno hitri ovinki za mojo kobilico...

Easy, a potem so ti bili moji krogi na pesniskem rondoju vsec?!

Drugace pa takole danasnja fura: iz LJ sem skozi Moravce dostavil svoje telo v Zagorje, kjer smo spili pijaco Gianni, Samo ter Mimixtz in njegova Lady. Potem pa jaz sam samcat: pici misko cez Trbovlje v Prebold, nato pa v Dravograd in na Route 69 alias Golico. Jasno, pred mejnim prehodom se nas je nateplo kar nekaj motorjev: Easy, YZFGeorge, Elefant, Krotilec, Ice, Uti in Lindau, Lena in Diablo, pa jaz... Pot je bila kot receno krasna, vmes je Ice enega skoraj na tikvo, ko je kar ustavil sredi ovinka, pa se en traktor nam je preckal pot... ampak vsi celi smo prisli na ovinek, kjer so nas ze cakali Brrrm in Fury+Lady... nato pa je se Ghost prisel... Vmes odpeljal nekaj krogov.... prvic.... brusil cevlje... naslednjic jih bom dal se bolj nazaj... spet zamenjal za trenutek ljubico za R1... krasno... fino.... Potem sli se nekaj pojest, pa spet pici misko v Ljubljano...

Ma, dost je! Se vam bodo prevec sline cedile.

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi že cedijo sline - že od včeraj, ker nisem mogel zraven...

Vidim, da ste uživali na polno... Če že brusiš čevlje, pol po treba kmalu ščitnike za kolena našit, saj boš pod Ghostovim vodstvom kaj kmalu brusil že kolena...

Jebat ga, takav ti je život!!! Pol pa itak crkneš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo, duša (ne)srečna.

Kje te je to motorciklinka odpeljala na pašo. Si preverjal sočnost trave na kakšnem lokalnem domačem pašniku, ali si s svojo akrobatsko točko gostoval po Sloveniji?

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še utrinek od včeraj.

S turistično skupino, ki se je spravila osvojiti Golico nisem mogel iti. Ko pa se je pozno popoldne zasvetila časovna luknja, sem jih po brezžični zvezi prestregel ravno, ko so bili na Golici. Domenili smo se, da se dobimo na slavnem Pesniškem ovinku, kamor sem jo mahnil po stari cesti CE-MB in prišel nekaj minut pred njimi. Na ovinku srečal Furiosota v civilu, ker se je ravno včeraj razmotoriziral.

Potem pa so pridrveli naši turisti in je sicer poprej dokaj pust ovinek takoj oživel. Priklicali so še Ghosta in hec se je pričel. Najbolj delaven, vsaj dokler sem bil tam, je bil Gregs. Pa kako to, da prestolnica ne premore enega takega ovinka.

Ker sem pobegnil od doma, sva jo z Easyridrjem ob prvem mraku potegnila nazaj v CE, da doma ne bi ugotovili, da me ni v postelji.

V obe smeri zmerna, prijetna vožnja. Motorcikel pa postal zrel za prvi servis na 1000 km.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!