Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj


Gregs

Priporočene objave

Jaz pa danes solo v Novo Gorico... malo delat... tja cez Podkraj, nazaj cez Godovic... tja LS, nazaj SS... na poti nazaj srecal Rolya in Motomaniaca malo pred Vrhniko... sli h Kavcicu nekaj pojest (samo onadva)... prisel domov ob 22:30... prijetno utrujen...

Pa se tole:

@ Easyrider: ja, posteno povedano, motor izgleda precej lazji, kot je. Moram natrenirati, kako dvigniti motor na central-stender...

@ Macica: brez zamere... do LS pa se manjka...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

@ Macica: brez zamere... do LS pa se manjka...

A me boš vzel še kaj v uk? Saj vem, da je težko, ampak, če bi samo za malenkost zmanjšal hitrost pa bi ti lahko sledila (se mi zdi). Saj vem, da je treba kilometre štepat, sam meni se zdi, da sem spet v slepi ulici in ne znam naredit koraka naprej v smeri LS: Ali je res sam strah tisti?

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A me boš vzel še kaj v uk? Saj vem, da je težko, ampak, če bi samo za malenkost zmanjšal hitrost pa bi ti lahko sledila (se mi zdi). Saj vem, da je treba kilometre štepat, sam meni se zdi, da sem spet v slepi ulici in ne znam naredit koraka naprej v smeri LS: Ali je res sam strah tisti?

Ja, lahko, saj ves, da sem dober ucitelj... :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še moj vtis z dnevne vožnje - da bo še kdaj kak negativen... :cry: Se v petek zmeniva z Giannijem, za en kofetek in par skupnih ovinkov. Iz Koroške do Zasavja nobenoh problemčkov - sonček, topel asfalt, zmeren promet... Pridem na Prebold, lepo gor in na pijačo. Na poti domov pa... :shock:

Se lepo peljem nazaj proti Preboldu, (bolj počasi kot pa hitro), ko kar naenkrat pred seboj v kombinaciji ostrih ovinkov zagledam pesek in manjše kamenje iz dovozne ceste... Jaz že lepo nagnjen in...Vse kar sem utegnil narediti je bil vzklik: P**DA! Na malo večjem kamenčku me je malenkost prestavilo in zanihalo sprednji del, nato pa sem ze bil bolj na robu, jer je bilo kar nekaj peska. Vzelo mi je sprednje kolo in letel (drsel) sem proti jarku... :?

Nato pa tema za naslednjih 10 minut... Naslednje kar se spomnim sta dva motorista iz Zasavja (Dado in naša forumašica Kaja), ki sta se menda ob mojem mahanju ustavila (jz se čisto nič ne spomnim).

In kaj je povzročilo moje luknje v spominu in temo!? Ne, ni bil šok... Ampak bližnje srečanje moje glave s štango od znaka za oster ovinek... :x

Še kakšno uro sem govoril same neumnosti in malo bruhal, zato so me Dado, Kaja in Gianni odvlekli v bolnišnico, kjer so mi slikali glavo. Je bila moja glava tem Zasavcem tako všeč, da so me hoteli kar obdržati v bolnišnici... Jaz pa trmast kot vedno - hočem domov! sem se dobro počutil in kljub ugovorom s strani vseh prisotnih podpisal izjavo, da odklanjam hospitalizacijo. Neumno ali ne, je sedaj vseeno - počutim se super, v soboto pa sem že bil na nočnem kopanju v termah Olimia... :D

Še enkrat hvala Dadotu in Kaja, ki sta poskrbela za prevoz mene in mojega motorčka, ki je za nekaj ur počival v njuni garaži, Gianniju za kosilo in vsem za skrb in pozornost, ki so mi jo namenili. Se bom poskušal oddolžiti...

Aja, še skupna bilanca: :idea:

Motorček ima podrsan levi spodnji oklep in masko, malo risov pa sta dobila strehica in izpuh na levi strani. Nič zvitega, motorček lepo vozen. Če ne bi bilo tam tiste štange, bi se lepo vsedel nazaj gor in peljal domov... tako pa mi ne zamerit, če bom kdaj govoril kakšne neumnosti - lepo recite: dobil jih je po glavi... :wink: Skratka, glavno da sem ŽIV in nepoškodovan (razen ene manjše modrice na roki - hura za zaščitno opremo, dokaz, da se splačajo tudi večje investicije - oprema preživela brez praske, zamenjal bom edino čelado).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pozna kdo kakšnega serviserja, ki bi mi poštimal podrsani in malo počeno plastiko, naj to prosim sporoči - se mi lušta že spet vozit... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem.....ker je bilo v soboto vroče ko pes.....sem se hitro odločil,da je treba u hladnejše kraje pobegniti.Ker drugi pač niso imeli časa......gremo solorajdersko.

Najprej do Škofje loke,kjer sem oblekel jakno(pa ne se smejat....samo res je postalo malo hladneje)......v Železnikih pa nataknem še rokavice.

Potem pa proti Petrovemu brdu....hahahahah znana cesta....jest delal,samo šele sedaj sem ugotovil,da smo nekatere ovinke po nepotrebnem zlomili.....ma,če si previden ni krize.Na petrovem brdu mali odmorček....potem pa naprej v Baško grapo.

Jejhata,jejhata.....cest v slabem stanju,pesek iz uvozov.........samo za moje hitrosti to ni noben problem :lol: :lol: .

Pravo veselje,pa se je .....verjeli ali ne,in to celo zame.....začelo ko sem iz Bače zavil proti Idriji.Krasna cesta,pregledni in lepo speljani ovinki.....ma po hitrosti sem prehitel samega sebe.No "OK".....sej je mimo mene padel en Goricjan na rumenem Ducati-ju.....ampak tako je pač življenje.Optimistično sem mislil,da ga bom morda lahko celo sledil.....jajaja....malo morgen....samo do naslednjega ovinka.Od Idrije proti Logatcu pa itak vsi dobro poznate cesto........malo serpentin...potem pa ovinek v ovinek.....tekoče in lagano.....predvsem pa prijetno hladno.

V Ljubljani pa še na pivce k Lojziju.....BTW hvala,mi je sedlo kot še nikoli.

Torej.....ko je u LJ vroče.....bježte u hladne kraje.....BAŠKA GRAPA je vedno v senci in prijetno ohlajena!!!!! :twisted: 8) :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)

Furi bo pa z ortodoksnimi avto-furami težil. :P

Za vikend sem skoknil do Peroja na vikend. Nič posebnega, pa kar dosti "robe" sem dol peljal na prikolici. Ko sva se z "lady" v nedeljo že pošteno lačna vračala popoldan domov, v daljavi zagledava Nanos.

"Nisem še bila tam gor"

"Greva?"

"Greva!"

Pa sva šla. :lol:

Cesta poezija za supermoto, pasulj na lovskem domu naravnost fantastičen. Do Vojkovega doma zaradi pomanjkanja časa in volje nisva prišla, bova pa ob prvi priložnosti šla od lovskega do Vojkovega peš. :wink: :) :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota, 15.05.2002 (ce bi bil petek, bi recimo dobili placo :) )... Motoristicni pohod v Belo Krajino.

Vstajanje, zajtrk (nikoli na motor ne da bi pojedla Cokolino :oops: :wink: )... in cakanje... pa najprej priropota Desmo, kmalu za njim BMW... potem pa cakamo pa cakamo pa cakamo... tako kot po navadi z zamudo prirohni se Zoolo in preckej za njegovo ritjo se Flayo... no, vsi zadetki so na broju in... ej kje je Anubis :shock: ... nic... Prvih pet se odpravi na pot... Skofljica in potem proti Ribnici in Kocevju... nekje pri Turjaku se nam na rit (natancneje BMWjeva je bila... :D ) prilepi nek hud crn Suzuki... BMWa skoraj kap... no, trpel je do Mojih Medvedov (ne vem kako naj to povem kje je to, samo to lahko recem, da med Ribnico in Kocevjem :oops: ), dokler se nismo ustavili in BMW le vidi, da ga je zasledoval Anubis :D :wink: ... kratek dolg postanek za jutranjo kavico in hopla nazaj v usnje in svicat :? ... nekaj kilometrov do Kocevja potem levo proti Dvoru... lepi ovinki... levo desno levo desno... in evo mene in Anubisa zje** isti ovinek... meni malo ritko odnese :D , Anubisu pa sprednji kolo stalo naredi... :D ... no, ajd naprej... Dvor, Crmosnjice, Crnomelj... RAZSTAVA MOTORJEV... zacudeni pogledi, ko pridejo "bombniki"... no ja Desmo brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, Zoolo brrrrrrrrrrrrrrrrrr, BMW pokpokpokpok, Flayo pokpokpok, Anubis pokpokbrrrr, a jst zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz ko komar... vsi k mutavi... letimo v senco na pircek, COCTO in pleskavicu... visenje na travniku med drevesi vtisi o slalomu po cesti z zlizanimi kolesi... piknik z mravljicam... in malo fuzbala s Flayotom in da ne govorim o manjsem Motosvet tekmovanju v riganju... ma fantje nimajo pojma :twisted: :twisted: ...

No, malo o tem kako je pravzaprav zgledala Razstava... fotke by Desmo (iskanje: isci isci pa bos nasel :twisted: )... na ogled je bil pravzaprav vsak motor... od zblj do znj... zglancani v nulo... glasba ODLICNA :wink:, posebnega programa ni bilo... no ja... po dveh urah visenja smo odbrneli dalje... na BAKLJAVE in SLADOLED... tu pa...

... skupinica se odpravi vsak po svoje... Zoolo in Anubis nazaj proti Ljubljani, ostali pa dalje do Vinice... kavica... potenje in gasa nazaj... BMW in Flayo po svoje, Desmo in moja malenkost (zzzzzz) pa po svoje...

Fantje bil je lep dan... soncen a prevroc :evil: ... in tenx... bomo ponovil... smeskota za lupcka pa ni :( ... no LUPCKA vsem... :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo pa ostala banda so pa končno en del SMOT-a speljali. 6 se nas je nabralo, nekaj je bilo odpovedi zaradi neodložljivega dela v firmi, ostali pa smo se obrnili na Gorenjsko. Korensko sedlo nas je uvedlo v ovinke kar malo prehitro, saj sem enkrat peljal komaj 10cm od ograje, tako da sem začel preklinjati in se na Predelu odločil, da jest grem naprej malo polj na počas. Ko so se ostali tudi malo umirili, je furca postala prav prijetna, le čez dolinski del Makaronije (tam okoli Čedada) je bilo pa prav pasje vroče. Smo se pa zato na motozboru v Postojni usedli v senco in na easy pojedli golažek, pa še malo popili. Za konec še pijačka v Paviljonu, pa nasvidenje. Meni pa kar nekako ni šlo v lajšto da je fura fertik, pa obrnem nazaj proti Vrhniki in potem čez Horjul domov.

Za zaključek skupinske fure, ko ves čas oprezaš za ostalimi in te skrbi za mulce, ki so zraven, prav fino paše nekaj kilometrčkov čisto solo vožnje.

V nedeljo sem pa iz Trzina popoldne pred nevihto domov bežal. Za las!!

Mejte se!

LP HHV :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, nedelja, 16.6.,... sonce zge skozi okno direkt v glavo... :evil: ... vstanemo... se malo lenarimo in evo se oglasi A je to pesmica na mobitelu... ni ugibanja kdo bi to lahko bil... ZOOLO zloba... a gremo na furo... pejmo!!!

Malo pred odhodom se na vratih pojavi nas prijatelj Srdzan iz Dubrovnika... s kolegom sta se vracala z zbora v Udinah... poklepetamo in evo danes pa Zoolo caka mene... :D :D :D ... s pol urno zamudo pri zzzzzzzzzzzzzjam v Ljubljano in Sef zlobe ter njegova desna in leva roka privijeta (narahlo narahlo) proti Bledu... lagana voznja in evo Bled... guzva na cesti in na nebu... parkirava svoja jeklena konjicka... ko... grmi... opa dezek bo... mirno se vsedeva in cakava dez zacne in jasno tudi neha padati... :D ... KREMSNITE... :o :o :o ... MLJASK... pa a mislite, da so bile od Kejti... japajade... hahaha... kje ste pa to videli... ne ne... sva mogla kar "domace" blejske jest... :twisted: :twisted: :twisted: ... no dezek neha, midva nazaj na motorcke proti Ljubljani...

Se pripeljem do garaze, pospravim motor... se ulije ko iz skafa... :o :o , pa sem ta prav cas doma... :wink:

Tenx Zoolo... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z Janjo pa v soboto na vse zgodaj lepo po soloridersko (nobenega na petrolu na celovški :cry: )pičiva lepo mimo Kranjske, čez Podkoren v Beljak k Hein Gerickeju. Kupiva spet več kot sva nameravala, no ni panike, pol pa še mal v Mediamarkt (mmm Iron Maiden Rock in Rio DVD takoj v tank torbi), pa v Kiko pohištvo gledat. Bi kar mizo naložila, sam je blo za steklo mal premal :) placa na viragecu. Pol pa pičiva naprej proti celovcu ob Farker seeju in nazaj čez Ljubelj. Mater, kok paše čez tunel, kt da bi ti en na motorju klimo vklopu. bi se človek ker gor pa dol vozu. Carinik nič ne teži, čeprav polne orbe robe, postanek v Tržiču na pici in hajd domov počivat. 250 luštnih laganih kilometrov, čoper style. Zvečer pa še 20 po ljubljani v iskanju hladnega pira in družbe. Prvega našla 8) , drugega ne. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota, 15.05.2002 (ce bi bil petek, bi recimo dobili placo  :) )... Motoristicni pohod v Belo Krajino.  

... Skofljica in potem proti Ribnici in Kocevju... nekje pri Turjaku se nam na rit (natancneje BMWjeva je bila...  :D ) prilepi nek hud crn Suzuki... BMWa skoraj kap...  

Hmm, no ja tisti, ki kdaj še malo okoli sebe pogledamo smo Anubisa videli in pozdravili že na križišču v Škofljici. :lol: :lol: :lol: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota, 15.05.2002 (ce bi bil petek, bi recimo dobili placo  :) )... Motoristicni pohod v Belo Krajino.  

... Skofljica in potem proti Ribnici in Kocevju... nekje pri Turjaku se nam na rit (natancneje BMWjeva je bila...  :D ) prilepi nek hud crn Suzuki... BMWa skoraj kap...  

Hmm, no ja tisti, ki kdaj še malo okoli sebe pogledamo smo Anubisa videli in pozdravili že na križišču v Škofljici. :lol: :lol: :lol: :roll:

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: ... UPS, I did it again... :twisted: :wink: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... opa dezek bo... mirno se vsedeva in cakava dez zacne in jasno tudi neha padati...  :D ... KREMSNITE...  :o  :o  :o ... MLJASK... pa a mislite, da so bile od Kejti... japajade... hahaha... kje ste pa to videli... ne ne... sva mogla kar "domace" blejske jest...  :twisted:  :twisted:  :twisted: ...

Hmm, no ja Ta zgodba o kao Kremšnitah, našega Đipka (no ja K8 op.av.), mi je še najbolj podobna kao neki neverending story, brez zapleta, vrhunca, twista in še česa kar naredi zgodbo berljivo ali gledljivo/prebavljivo, (beri čisti nateg na suho, namesto z domačo kremo malih sladkih kremšnit).

Medtem ko je občestvo Motosveta kot tudi drugi poznavalci razlicnih javnosti že lahko podali mnenje o Prekmurski gibanici, o Jabolčnem zavitku oz. Štrudlu, o Bakljavah, o Krofih , o Torticah in Kokicah (hmm, no ja Z, ..še pomnite tovariši, ... :P :twisted: :P :twisted: :wink: ), pa še kaj bi se našlo kaj smo že vse pogoltnili in prebavili, ... in seveda ocenili javno in glasno na forumu, ...sam Kremšnite, ..heh te bomo pa izgleda sam na Terasi jed'l al' pa p'r Medvedu kot je komu r bolj všeč.

Vragec, jap it was a nice day, treba bo ponovit!

Zoolo The Horrible! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo moje bolece sobote:

prvo v MB ob 8.00 nato preko gornjega grada v kamnik - kranjska gora - vrsič - MANGART (cesta je odprta!!!!!-juhuu) - bovec - izvir soče - vršič - kamnik - tuninjska dolina - avtocesta domov foool gassss :P :shock:

no naj povem da je cesta na mangart super, zgoraj razgled fenomenalen, vmes je 30 m makedama in na koncu zadnjih cca 200 m. ampak ni problema jaz sem vse prevozil z ekstremnim cestakom. :?

no vglavnem me vse boli ker kot se rekel je bil motor res ekstremen glede polozaja sedenja in "visenja" na rokah. brrr vse prej kot primeren za tako turo in vrsic, ki ne slovi po ravno lepi cesti. tako pa imam vse bedre plave ker sem tako noge stiskal, da nisem bil na vsaki luknji z "druzinskimi dragulji" na tanku. no ampak po poti nazaj je pa blo fajn na avtocesti (jesenice - slov. bistrica total 1h 10 min - Vmax 200+++ :twisted: )

aja v slovenskih konjicah spet ni treba cestnine placat, zavijes dol za slov. konjice in obrnes za uvozom in gremo zastonj proti MB. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota, 15.05.2002 (ce bi bil petek, bi recimo dobili placo  :) )... Motoristicni pohod v Belo Krajino.  

po dveh urah visenja smo odbrneli dalje... na BAKLJAVE in SLADOLED... tu pa...

Zoolo naroci ves sladoled, ki so ga imeli. :lol:

No ja, kepico vsakega okusa...12 mislim, da jih je bilo :shock:

FLAYO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bila moja glava tem Zasavcem tako všeč, da so me hoteli kar obdržati v bolnišnici... Jaz pa trmast kot vedno - hočem domov! sem se dobro počutil in kljub ugovorom s strani vseh prisotnih podpisal izjavo, da odklanjam hospitalizacijo.
Kaj pa AO+ in podobne zadeve???
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se pa zgleda niti en vikend na motorju ne more končat brez zapletov :(

V soboto sva šli s sopotnico iz Slovenj Gradca čez Celje, Laško, Krško - v Brežice na najboljšo kavo, potem pa še v Čatež na najboljšo pizzo. Od tam v Ljubljano, kjer se nama je pridružila še Macica in smo šle skupaj v Postojno, na piknik. O vročini raje ne bi, ker me je pri mojih letih skor kap ruknla... :roll:

Kmalu po našem prihodu so že pozivali na panoramsko vožnjo....hočem odpelat, pa mi ročka za prestavljat dol pade :cry: :evil:

Na vožnjo sem vseeno šla, sem zaštopala enga.... res lepa tura po okoliških hribčkih. Pol pa v akcijo - fantje so se požrtvovalno lotili popravljanja - odšravfali, zašvasali pa nazaj namontirali.....tako, da sva šli od desetih že spet na motor, pa v Ljubljano prespat. Macica je šla domov (se učit?????) takoj po panoramski.....vseeno jo je bilo lepo videt!

Srečala sem še Hotschkota, ki se me izpred OLP-ja ni spomnil, sem se ga pa jaz toliko bolj :lol: :D :D

....pa končno sem našla motor, ki ni chopper, pa mi je noro všeč....Hotschko, a se bom lahk peljala enkrat?? :P

Ta vikend prvič malo več kilometrov- okrog 500, pa ni blo panike, čeprav imam dva žulja od kuplnge, pa sopotnico (lani zlomljena) trtica boli, pa en del mam na novo zašvasan.

Končni vtis - suuuper vikend, nove izkušnje, novi znanci! :D :D

LP Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AO plus žal nimam - so mi rekli na zavarovalnici Triglav, da letos tega za motoriste ne sklepajo več... :cry: Pa še denarja nisem imel (cca. 50 ksit).

Saj škoda ni velika, samo podrsan oklep, maska ter izpuh... Zdaj rabim pa enega, ki bi mi to popravil... Poznaš koga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota: nic posebnega.... Z Noisom sva sla malo delat v Gorico, pa jasno z mofami... standard...

Nedelja: Hotschko, Bladzo, BMW+Lady in jaz smo picili do Adlesicev na kopanje v Kolpi... Preko Kocevja, Dvora, Soteske.... potem pa Bladzo in Hotschko cez NM in Metliko, BMW+Lady in jaz pa preko Crmosnjic do Crnomlja in Adlesicev. V Adlesicih so bili pa se Climber, Climberka, Climberino in Climberina... pa smo se feeeeeeejst fajn imeli, pa kopali (celo Bladzo-zmrzljivec se je kopal), voda pa tako fantasticna, da bi kar dol ostal... Ko bi bila vedno take temperature, a se bo na zalost spet prevec ogrela...sploh avgusta...

Povzetek: bilo lepo, kljub temu, da me je kot zadnjega (pac zadnji sem jo zviznil domov) pralo celo pot, a na sreco zmeren dez, nobenih nalivov. In se to: prvic nisem imel s seboj deznih varovl, tako da so bile kavbojke s scitniki od spredaj mokre, zadaj pa vseeno suhe... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V našem potaljaškem klubu se je ta vikend zaključil letošnji že tretji tečaj za nove potapljavce in ker so mi opremo peljali prijatelji, sem jo v soboto zjutraj mahnil soloridersko na zakljucne izpite v Fieso. S Suziko sva ful uživala na skoraj prazni stari cesti (nove gume (D207 RR) ŠPICA!!!), a me je na koncu AC že čakala kolona. Do morčka je še nekako šlo, od KP do Izole pa sva s Suziko skoraj obupala, saj so se po pešpoti rolale tako postavne mladenke, da sva na trenutke zmogla le 30 kph (madonca, le kaj jim dajo za jest, da so take :lol: :D :shock: ).

V Fiesi pa hitro v vodo, pa vaje, vaje, vaje, izpit, potop, zvečer pa kot ponavadi fešta - roštilj, žur in čvek do jutranjih ur. V nedeljo smo mlade gušterje peljali še na en potop, potem pa hitro pod tuš in na motor. Vroče kot v peklu, ampak se tolažim, da bodo gume še bolje prijemale. In se odpeljem proti Vrhniko skozi Sežano, Novo Gorico, Most na Soči, Idrijo in Logatec. FUL fajn :D

Že v Mostu, kjer se pravzaprav šele začenja najlepši del poti (pred tem so same črne kače na cesti!), je začelo dišati po dežju, ki je začel najprej le rositi - ne veliko, glih toliko, da cesta ni bila več suha, a dovolj, da se ni dalo niti LLS. Zares je začelo padati malo pred Idrijo in kljub temu da sem ful zajec za vožnjo v dežju, sem prehitel prav vse avte ki so dobresedno lezli po cesti. A jih je pritisk potolkel al kaj??? Nato od Hotedrščice do Logatca cesta že skoraj suha, sem si že čestital, kako prav je bilo, da pri prvih kapljah nisem šel vedrit. Nato pa so v Logatcu oni tam zgoraj odprli vse rampe, spraznili vse lavorje, prevrnili vse škafe :cry: ...

Hja, težka je včasih motoristična, sem modroval, ko sem se vozil mimo pump, napuščev, gostiln z nadstreški itd, ki so bili nabito polni: v glavnem pravih, resnih motoristov v kavbojkah in kratkih hlačah... Pravi mali minizbori. Malo smo si pomahali in pot je šla naprej v strnjeni koloni in začuda je spet le nekaj motoristov zmoglo hitrost več kot kakih 60 kph, avtomobilisti pa so spet (kot je izgledalo) oponašali polže. Ne zastopim, ampak zihr je cool...

Malo pred osmo zvečer sem doma slekel mokre rokavice in pri sezuvanju odkril nekaj kapelj v škornjih. Vse ostalo OK, le uboga Suzika je umazana, pošpricana... jo bom danes lepo opral, da bo lahko spet ponosna nase. No, potem pa sem prizgal TV in gledal posnetek MotoGP dirke. Kljub vremensko "pokvarjenemu" zadnjem delu voznji nazaj lep in poln vikend.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota, 15.05.2002 (ce bi bil petek, bi recimo dobili placo  :) )... Motoristicni pohod v Belo Krajino.  

... Skofljica in potem proti Ribnici in Kocevju... nekje pri Turjaku se nam na rit (natancneje BMWjeva je bila...  :D ) prilepi nek hud crn Suzuki... BMWa skoraj kap...  

Hmm, no ja tisti, ki kdaj še malo okoli sebe pogledamo smo Anubisa videli in pozdravili že na križišču v Škofljici. :lol: :lol: :lol: :roll:

Tisti, ki pa samo naprej gledamo, smo ga pa šele pri medvedu... :o :? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK. Jst pa danes končno uresničila pot na katero sem se odpravljala celo večnost:

Lj - Logatec - Idrija - Most na Soči - Podbrdo - Soriška planina - Bohinjska bistrica - Bled - Ljubljana.

Klimbra je imel prav. Baška grapa je res osvežujoče hladna :D :D :) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa skupaj z 32 motorji (MK Kamnik) v soboto na Grossglockner. Smo naredili okrog 530 km, bilo je pa noro, nepozabno. Vreme je bilo enkratno, cesta super, pokrajina ena a, no v glavnem smo se zmenili, da nas gre manjša skupina letos še enkrat (še prej pa v Dolomite).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto pod večer najprej na zadnji sedež naložil našega najmlajšega in sva za privajanje opravila 60 km, nato pa še najdražjo polovico in sva jih krstila še 50 km. Tudi s sopotnikom gre.

V nedeljo dopoldne pa sem se z Gilerco odpeljal v MB in seveda tudi nazaj. Z veseljem ugotovil, da se z Gilerco tudi (še vedno) uživa na cesti. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!