Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Jah ne vem no.Mislim, da bi po varjenju izgubila vsaj eno tretjino na trdnosti, glede na to, da je aluminjasta.Varjenje aluminija tudi ni tako preprosto in ne zna vsak dobro narest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo švala ročko za bremzo od frenda na tomosu. In je mojstr prviš zašvasu, dal v vodo ohladit, namontiramo, stisne.. kr kr poknalo. Drugič pa smo sam zašvasali, pa pustili pol ure da se je ohladilo ja še zdej drži :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jeklo ni problem švasta, zna vsak mulc.

Samo 70$ pa tud ne dam.

Ročka za bremzo je aluminjasta...sej ni smo mi "sami" švasali, je kr en k ma varilstvo, sm tk sm mal čudno napisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni po 3700km dela brez problema.

Jutri moram zamenjat zadnja kolesna ležaja.Uničila sta se po moji krivdi. Pač preveč našponana ketna.

Imam pa težave s prestavno stopalko. Za 3cm mi je predolga, pa nikjer ne dobim krajše.Rezat pa švasat pa tudi ne mislim.Kakšna ideja mogoče????

nogo si podalsi odspod na obuvalo si prlimi keno palcko da bos mec dalso nogo pa bo :D :whistle: :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm ga mogu k mi je zmankal zupce

hahahahah to sm te pa zanč vidu k si ga porivu..sm se lih mim pelu..sm mislu da bom umru od smeha :P joooj kje so te moji časi k sm se jst peš "prpelu" na pumpo :D

ki ze??

tm k si ti delu polet...reč stricu otiju pa ti bo teb zaston naredu :) drgač pa beni tud se mi zdi da to dela..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahah to sm te pa zanč vidu k si ga porivu..sm se lih mim pelu..sm mislu da bom umru od smeha :P joooj kje so te moji časi k sm se jst peš "prpelu" na pumpo :D

tm k si ti delu polet...reč stricu otiju pa ti bo teb zaston naredu :) drgač pa beni tud se mi zdi da to dela..

dej pust ti benija k se spegla ni tev speskat

aja ki si me vidu??

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej pust ti benija k se spegla ni tev speskat

aja ki si me vidu??

tmk si ga porivu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrata Tomosa zapečatena ?!?!?!

Več kot 100 zaposlenih v legendarnem podjetju Tomos bo končalo na cesti. Kdo bo odgovarjal za brezposelne? :unsure:

> KLIK <

Pa pomoje ga ne bojo zaprli ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ja pa ga bojo...si lahko preprican...vsaj proizvodnjo mopedov, zagotovo...ker so koristi za nekatere posameznike vecje ce naredijo tako.. :yes:

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skrajšati menjalno ročico je pa čisto enostavno. Odrežeš jo na željeno dolžino. Izvrtaš luknjo v "ročico" in postružiš del za nogo. Malo čudno sem to napisal zato sem ti malo bolj na hidro skiciral, da boš videl kaj imam v mislih. Drugače zadeva preizkušena... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem ce bomo mel kej od Tomosa za videt....na sedanjem mestu Tomosa v kopru bojo najverjetneje zrasle hise ali katerikoli drugi objekti ki ne bodo niti v sanjah povezani s kakrsno koli proizvodnjo...nekaj tistih ki so trenutno pri stvari pa si bo ustvarlo podjetje na kitajskem ki naj bi proizvajalo "tomos" mopede katere bojo se naprej prodajal po svetu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skrajšati menjalno ročico je pa čisto enostavno. Odrežeš jo na željeno dolžino. Izvrtaš luknjo v "ročico" in postružiš del za nogo. Malo čudno sem to napisal zato sem ti malo bolj na hidro skiciral, da boš videl kaj imam v mislih. Drugače zadeva preizkušena... :naughty:

to ni avtomatik da bi kr tko naredu je mal drugacna rocka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol tale me je pa nasmejala....Od kdaj pa imajo automatic mašine menjalne ročice?? :worship:

Pa ni treba kar nekaj kritizirat če še nisi proval....In sploh nevem zakaj ne bi delovalo??

Popravljeno . Popravil Jaka_yamaha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!