Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

kaj mi zdej tuki karate tomos?

a zdej(vrjetno ta ponedeljek)se mi ga splaca kupt al ne(navadn + akrapo :worship: )?

da nebom mel pol se stroskov k nc ne dela (pa skoz to garancijo uveljavljal):closedeyes:

sej vrjetno ga bom sam sm po zadnjih 3 straneh tele teme ratu mal skeptičn!

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj mi zdej tuki karate tomos?

a zdej(vrjetno ta ponedeljek)se mi ga splaca kupt al ne(navadn + akrapo :worship: )?

da nebom mel pol se stroskov k nc ne dela (pa skoz to garancijo uveljavljal):closedeyes:

sej vrjetno ga bom sam sm po zadnjih 3 straneh tele teme ratu mal skeptičn!

Uzemi ga, in še bo ko boš na tomosu reči za kolko ti dajo plavajoči disk od CUP-a! Drugo dela vse uredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tud z navadnim nebo nič narobe! Včeraj sem skos pod polno z sprednjo bremzal, pa ni šans da bi blo kej narobe.. (fura po hribčkih gor pa doool :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem nastavil štandgas.. je malce nižji, kot je bil prej pod zaugom :whistle: Zgleda da je bil prej čist razštelan kar se tega tiče.. zdej dela super :worship: Pa še to, v manualu je napačna slikca, namreč notri je nek drug fergi..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem nastavil štandgas.. je malce nižji, kot je bil prej pod zaugom :whistle: Zgleda da je bil prej čist razštelan kar se tega tiče.. zdej dela super :worship: Pa še to, v manualu je napačna slikca, namreč notri je nek drug fergi..

Kako drug fergi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nevem, pojma nimam.. tisto ki kaže v manualu, tam sploh nimam nobenega šraufa, ampak imam šrauf za štelat prosti tek na drugi strani motorja, tak da komi zraven prideš.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem nastavil štandgas.. je malce nižji, kot je bil prej pod zaugom :whistle: Zgleda da je bil prej čist razštelan kar se tega tiče.. zdej dela super :worship: Pa še to, v manualu je napačna slikca, namreč notri je nek drug fergi..

kaj je štandgas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je štandgas?

to je kr neki tko mal za okras.... višje ko ga maš bolj motor potegne :naughty: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je kr neki tko mal za okras.... višje ko ga maš bolj motor potegne :naughty: :lol1:

resno te sprasujem nevem kaj je štangas?kuplunga vem da je sklopka

štangas....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem nastavil štandgas.. je malce nižji, kot je bil prej pod zaugom :whistle: Zgleda da je bil prej čist razštelan kar se tega tiče.. zdej dela super :worship: Pa še to, v manualu je napačna slikca, namreč notri je nek drug fergi..

Me je zanimalo kakšno lukno ima fergi v resnici in sem ga vzel dol. Luknja je ovalna 15 krat 26

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

resno te sprasujem nevem kaj je štangas?kuplunga vem da je sklopka

štangas....?

Pač to, na kolk obratih motor laufa ko je na mestu, brez gasa.. razumeš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje se da pa to naštimat?

a piše kje v manual-u?

pa en srauf mas na fergazerju, ce ga zasraufas bos povecu obrate na mestu, ce ga odsraufas jih bos zmanjsu

simpl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje se da pa to naštimat?

a piše kje v manual-u?

Vrjetn piše, no 100% piše

Maš drgač sam en šraufk za nastavlat to... in sam vrtiš levo/desno pa je to to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomos fahrerji:

enkrat probejte gas navit pa ga držat na mal višjih obratih, pol pa kontakten kluč hitro obračat on-off, da poka, pr tomosu z akrapotom se hudo sliš, pa še ogen iz avspuha seka ene 20cm vn!! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja...pravjo,d a ni lih dobr...sam noben ni pa povedu, zakaj ni dobr...kaj gre lahko narobe :doze:

to vidiš na vsakem moto zboru, motošovu...ne vem zakaj pol vsi to počnejo...sej to ne delaš skos, velik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!