Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Evo, tkole gre pa Tomos po racelandu!

[media=]

Tomos SM 125 Replica Cup + power kit + zadnji zobnik 52 ali 54 (za primerjavo,original je 47) + raceland = odlična kombinacija ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomos SM 125 Replica Cup + power kit + zadnji zobnik 52 ali 54 (za primerjavo,original je 47) + raceland = odlična kombinacija ;)

Tale je če se ne motim razen akrapota čist serijski!! A je tko Blaž??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. Pa še Akrapović je original gor. :closedeyes:

Sam če bi meu pa power kit gor bi bla pa to čist druga pesem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. Pa še Akrapović je original gor. :closedeyes:

Sam če bi meu pa power kit gor bi bla pa to čist druga pesem!

A si se ti furu mim bavarca proti dunajski enkrat ta teden ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale je če se ne motim razen akrapota čist serijski!! A je tko Blaž??

Vem vem da je serijski ;) Js sm hotu samo rečt da s power kitom je odličen za na raceland ;) Sm ga tudi sam mel, tko da dobro vem kako se pelje brez power kita in z njim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst pa še en sošolc sva bla, se mi zdi da u tork ??

ja u tork je blo ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam en problem. Ko motor užgem se mi zelo dere, ko pa izklopim zauh mi pa ugasne. Tako da če želim da mi laufa moram malo držati gas ampak vseeno nenavadno hrešči in ga duši, ko gas spustim mi takoj crkne. Če je že kdo imel takšen problem prosim za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam en problem. Ko motor užgem se mi zelo dere, ko pa izklopim zauh mi pa ugasne. Tako da če želim da mi laufa moram malo držati gas ampak vseeno nenavadno hrešči in ga duši, ko gas spustim mi takoj crkne. Če je že kdo imel takšen problem prosim za pomoč.

Hm...bi mogu videt in slišat kako dela...bi lahko dal kak posnetek kako dela? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne saj drugače niti nima tako moteče štime razen tega da se zelo dere takoj ko ga užgem z zauhom in med samo vožnjo se mi zdi da mi ga malo duši. Problem je predvsem to da mi crke ko izklopim zauh ali ko je brez gaza.

Popravljeno . Popravil tomos125sm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne saj drugače niti nima tako moteče štime razen tega da se zelo dere takoj ko ga užgem z zauhom in med samo vožnjo se mi zdi da mi ga malo duši. Problem je predvsem to da mi crke ko izklopim zauh ali ko je brez gaza.

Če maš odprt zaug teče na mestu brez gasa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pri odprtem zauhu teče brez gaza sam da se zelo dere, čim zauh zaprem in mu ne dodam gaza motor crkne.

Pol na fergazerju nastavi razmerje bencin/zrak...to nastaviš s tistim šraufkom ki je zraven šraufa za štandgas ;) Preden začneš nastavljat to razmerje si označi ali zapomni kako je bilo nastavljeno prej...oz. če tega še nisi delal dej to nastavit komu ki je to že nastavljal da ne boš kaj zaj*** ;)

Ko ti bo uspelo "na grobo nastavit" do te mere da ti motor z zaprtim zaugom brez gasa ne bo crkoval naj ti bo v pomoč pri "finem nastavljanju" barva svečke, ki mora bit čokoladno rjava ;)

Nič pa ne bo narobe če boš še pred vsem zgoraj naštetim fergazer razdru in spucal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kok gre vm kj tomos?

Js mam power kit pa naluknan air box d ma več zraka pa se čist izi pelm 115-120(merjeno z yamaha fz6) Če se sklonm ga pa tut do 130 spravm pol je pa blokada na obrate =P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol na fergazerju nastavi razmerje bencin/zrak...to nastaviš s tistim šraufkom ki je zraven šraufa za štandgas ;) Preden začneš nastavljat to razmerje si označi ali zapomni kako je bilo nastavljeno prej...oz. če tega še nisi delal dej to nastavit komu ki je to že nastavljal da ne boš kaj zaj*** ;)

Ko ti bo uspelo "na grobo nastavit" do te mere da ti motor z zaprtim zaugom brez gasa ne bo crkoval naj ti bo v pomoč pri "finem nastavljanju" barva svečke, ki mora bit čokoladno rjava ;)

Nič pa ne bo narobe če boš še pred vsem zgoraj naštetim fergazer razdru in spucal ;)

Evo tut to razmerje sem nastavljal pa sploh ne pomaga sem po milimetrih sukal pa ni blo nič bolje, potem sem ga pa zasukal za 360 stopinj in ko sem ga užgal se je takoj začel dreti čez nekaj časa ko sem pa ugasnil zauh pa zopet ista pesem....motor mrknil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men gre 110 km/h z mojmu števcam upam de prov kaze :) naroču sm pa zdei pover kit tk de ga dobim 1x konc tedna in pol upam de bo sel sej ene 120-125 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tut to razmerje sem nastavljal pa sploh ne pomaga sem po milimetrih sukal pa ni blo nič bolje, potem sem ga pa zasukal za 360 stopinj in ko sem ga užgal se je takoj začel dreti čez nekaj časa ko sem pa ugasnil zauh pa zopet ista pesem....motor mrknil

Ti si verjetno nastavljal vijak za štandgas, to je vijak za nastavljat na kolko obratov ti teče motor na mestu, zraven tega šraufa pa je še en šraufek in tisti je za nastavljat razmerje med bencinom in zrakom ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

varjetno imaš skrivljeno to železno palco od šalterja a si se slučajn kj prekucvov? ker jst sm isto to skrivu sm mi je pol zaibaval za gor pa za dol sm de sm še neki notar u mašin udlomu .....(zdei ustiman in fajn dela :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kšnmu nalepko od akrapota stajal al pa d je lonc začel spreminjat barvo mal na rumen?

Men se je to naredl k sm šu pr +37 stupin u pulo...od mašine pa ni nč smrdel pa skor skos med 110-120 smo teral =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!