Skoči na vsebino

Dolomiti


suzuki

Priporočene objave

kak te to da ste vsi tak navdušeni nad temi dolomiti...kaj te je tak posebnega, kaj ni omejitev al kaj hehe...sn bil tam pozimi na skijanju parkrat, pa se mi nič ekstra ni zdelo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak te to da ste vsi tak navdušeni nad temi dolomiti...kaj te je tak posebnega, kaj ni omejitev al kaj hehe...sn bil tam pozimi na skijanju parkrat, pa se mi nič ekstra ni zdelo :D

Vljudno vabljen, da še brez snega spoznaš Dolomite.xr800 je velik poznavalec Dolomitov, z veseljem ti jih bo razkazal. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak te to da ste vsi tak navdušeni nad temi dolomiti...kaj te je tak posebnega, kaj ni omejitev al kaj hehe...sn bil tam pozimi na skijanju parkrat, pa se mi nič ekstra ni zdelo :D

Enkrat se pelji tam z motorjem,pa boš tudi ti navdušen...ovinek za ovinkom, odličen asfalt, lepa narava in še, in še.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat se pelji tam z motorjem,pa boš tudi ti navdušen...ovinek za ovinkom, odličen asfalt, lepa narava in še, in še.... :grim

to je to, na kratko in resnično :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak te to da ste vsi tak navdušeni nad temi dolomiti...kaj te je tak posebnega, kaj ni omejitev al kaj hehe...sn bil tam pozimi na skijanju parkrat, pa se mi nič ekstra ni zdelo :D

Tudi jaz sem bil najprej v Dolomitih pozimi (Araba). In tudi meni se ni zdelo nič posebnega. No katera cesta pa se ti zdi iz avta sploh posebna, razen če nisi kak hitrostni odvisnež.

Na motorju je pa vse to lepše, zato pa nas mikajo Dolomiti. Mogoče bi bilo bolje napisano, da nas mika veliko lepih ovinkov in pogledov na gorovja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal tudi dolomiti izgubijo nekaj svojih čarov po tem, ko obiščeš Sardinijo. :whistle:

Zbiram pogum, da grem tja. To so mi še vsi rekl, ki so uživali na Sardiniji, tako da mora biti to res. Seveda imam v planu tudi Sardinijo, samo še ne letos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem bil najprej v Dolomitih pozimi (Araba). In tudi meni se ni zdelo nič posebnega. No katera cesta pa se ti zdi iz avta sploh posebna, razen če nisi kak hitrostni odvisnež.

Na motorju je pa vse to lepše, zato pa nas mikajo Dolomiti. Mogoče bi bilo bolje napisano, da nas mika veliko lepih ovinkov in pogledov na gorovja.

aha to poznam, jaz sn bil v falcadah, cortini, in tam okoli...drugač pa ja, zgleda bo res treba it pogledat enkrat te dolomite poleti in z motorjem... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal tudi dolomiti izgubijo nekaj svojih čarov po tem, ko obiščeš Sardinijo. :whistle:

in sardinija nekaj svojih čarov, ko obiščeš korziko (predvsem zahodni del)...sem odločen da grem tja tudi z motorjem... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej Nejko, primerjam dolomite in Sardinijo, ker sem tam že bil - z motorjem. Glede na to, da je tole motoristični forum govorim predvsem o primerjavi cest. Korziko lahko komentiram samo po informacijah, ki se jih dobil od prijateljev. Dolomiti so super zadeva predvsem zaradi bližine. Se pa tako po kvaliteti cest kot tudi po njihovi zavitosti že kar težko primerjajo s Sardinijo. Korzika je čudovita ampak so pa ceste napram Dolomitom in Sardiniji v ku***. Na Sardiniji nam je v enem dnevu uspelo narediti kakšni 450km brez ene same ravnine daljše od 300m. Samo ovinki po asfaltu, ki ne pozna zalivk, lukenj, prelomov in podobnega sranja. Takoj za Sardinijo in še vedno pred Dolomite bi postavil severno Portugalsko, ki ima veliko novih, zelo dobro vzdrževanih cest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha to poznam, jaz sn bil v falcadah, cortini, in tam okoli...drugač pa ja, zgleda bo res treba it pogledat enkrat te dolomite poleti in z motorjem... :OK:

Bil lani poleti z mopedom :evilgrin: in lani pozimi z avtom in verjemi ,da je poleti dost lepše :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta filmčk (in vse ostale tvoje) sm pogledal enkat začetk tedna. zelo lepo. zelo lepo. mam pa tri vprašanja.

A je v dolomitih tako gužva?! na filmčku mislim da passo Gavia, en TDM zgine?!?!

IN ZAKAJ JAZ ŠE NISM BIL TAM???? KER SM BUDALO. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta filmčk (in vse ostale tvoje) sm pogledal enkat začetk tedna. zelo lepo. zelo lepo. mam pa tri vprašanja.

A je v dolomitih tako gužva?! na filmčku mislim da passo Gavia, en TDM zgine?!?!

IN ZAKAJ JAZ ŠE NISM BIL TAM???? KER SM BUDALO. :headbang:

Hvala za pohvale, zdaj pa odgovori

ad. 1 DA , v Avgustu ponavadi še večja

ad. 2 to se tam redno dogaja (nepojasnjena izginotja) :whistle:

ad. 3 sedi na motor in si tam v par urcah !

No za vprašanje 2 je verjetno pravi odgovor

post-5391-1199963141.jpg možakar je peljal na parkirišče poleg mene

če si tegale mislil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za pohvale, zdaj pa odgovori

ad. 1 DA , v Avgustu ponavadi še večja

ad. 2 to se tam redno dogaja (nepojasnjena izginotja) :whistle:

ad. 3 sedi na motor in si tam v par urcah !

No za vprašanje 2 je verjetno pravi odgovor

post-5391-1199963141.jpg možakar je peljal na parkirišče poleg mene

če si tegale mislil :whistle:

hvala za vsa pojasnila. bratje Jugoslovenei kažu: doći če vrabac na lebac..... in jez ke gor u hribe. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da je kriza v naraščanju-moderator bo rekel, da to ni za to temo :naughty: -saj se nam sline cedijo ob gledanju teh slikic in filmčkov! :book:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za pohvale, zdaj pa odgovori

ad. 1 DA , v Avgustu ponavadi še večja

ad. 2 to se tam redno dogaja (nepojasnjena izginotja) :whistle:

ad. 3 sedi na motor in si tam v par urcah !

Sej ni tebe hvalu ampak panoramo :naughty:

Popravljeno . Popravil xenon900
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za pohvale, zdaj pa odgovori

ad. 1 DA , v Avgustu ponavadi še večja

ad. 2 to se tam redno dogaja (nepojasnjena izginotja) :whistle:

ad. 3 sedi na motor in si tam v par urcah !

Sej ni tebe hvalu ampak panoramo :naughty:

:fight1: ...... :hmm: ........ :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Zivjo!

3 vprasanja imam o Dolomitih:

1. Kje ponavadi prenocujete tisti, ki greste na 3-4 dnevno turo v Dolomite (pa da ne kiksnes kakega taboljsega prelaza)

a) Je tam kje kak dober Kamp?

B) pa Hotel, apartma, motel, ... ?

2. Kdaj se najbolj splaca it na Dolomite?

3. Kolk to na uc stane, ce gres z motorjem (brez sopotnice) za kake 4 dni? Hotel, cestnine, bencin, .. skratka, pod crto je to kolk € ?

letos se nekaj menimo s kolegi, da bi sli gor, pa da mamo vsaj osnovne pojme poslihtane :D

lp j

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne splača se avgusta, ker boš samo avtodome prehiteval.

Drugač je pa dost frej za spat, brez najave.

Vseh prelazov pa tko v štirih dnevih ne boš obdelal, pa če boš cel dan na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.Na blef se ustaviš in vprašaš...

2.Če gledaš finance se ne splača.. :P

3.Na uč 200€,pa še nekaj mora ostat...

Še sreča, da gre solo... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!