Skoči na vsebino

Dolomiti


suzuki

Priporočene objave

živjo pebi

znate kaj povedat kok je kaj z vremenom v Dolomitih v tehle časih okol 1. maj? Me zanima če še kej snegec ponagaja al ni panike pa kaka je pogostost dežja k mrbit boma z lubico letela čez Dolomite nazaj grede iz Garde :naughty:

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo pebi

znate kaj povedat kok je kaj z vremenom v Dolomitih v tehle časih okol 1. maj? Me zanima če še kej snegec ponagaja al ni panike pa kaka je pogostost dežja k mrbit boma z lubico letela čez Dolomite nazaj grede iz Garde :naughty:

hvala

Trenutno kaže na dež v tistih dneh. (Damn, pa glih sem v ponedeljek hotel tja skočiti za par dni).

http://www.accuweather.com/world-forecast2...TO&metric=1

Če so višji prelazi zasneženi še vedno obstaja kopica nižjih, enako zabavnih pa še bolj na poti od Garde proti Sloveniji, ki so OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

ne znamo povedat, znamo pa pogledat na Net :rolleyes:

evo ti slikce kakšna je bila situacija danes na Stelviu ob 12 uri... to sicer niso Dolomiti, mam pa shranjen link :) za feeling koliko še snegec nagaja nad 2000m ta hip je pa IMHO mogoče kr OK :whistle: če je treba paniko zganjat pa se odloči sam :naughty:

prredlagam da počakaš kak mesec, ali pa se odločiš za kaj precej nižjega :unsure:

PS če še nisi bil tu: na sredini slike je (vedno ko ni snega) cesta...

post-163-1208859998_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

ne znamo povedat, znamo pa pogledat na Net :rolleyes:

evo ti slikce kakšna je bila situacija danes na Stelviu ob 12 uri... to sicer niso Dolomiti, mam pa shranjen link :) za feeling koliko še snegec nagaja nad 2000m ta hip je pa IMHO mogoče kr OK :whistle: če je treba paniko zganjat pa se odloči sam :naughty:

PS če še nisi bil tu: na sredini slike je (poleti) cesta...

Suzuki nea paničari.

Stelivo se ne pluži, tako da je tudi relativno pozno odprt.

Večina prelazov v Dolomitih pa se tudi čez zimo pluži, pa še sorazmerno "nežni" so, tako da prav gromozanske nevarnosti za plazove ni (kot na primer pri nas na Vršiču).

Tako da tam okoli 1. maja, če se dež ne bo prelevil v sneg bi moralo biti že čisto OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola gody,

nobene panike :worship: le škoda se mi zdi zapravit par dni dragocenega dopusta za precej slabše razmere oz pogoje, saj bodo isti prelazi čez le nekaj tednov nudili precej več užitka v vožnji :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vljudno vabljen, da še brez snega spoznaš Dolomite.xr800 je velik poznavalec Dolomitov, z veseljem ti jih bo razkazal. :whistle:

He, he,.......a misliš??? :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Čisto sveže :worship: meni se je vtrgalo... :kva2: quote]

... jaz bi tudi .... :unsure:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bmwslo

... jaz bi tudi .... :unsure:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo hitro....bi še bilo za skijat.....zato pa toliko bolj fajn nekje po 15.8......Spanje v Alta Badii....ostalo je na dohvat ruke...... :naughty: Slike pa zeeeeloooo fajn......dobra kombinacija.....

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super fotke.

:worship:

Enako kot motoristek sva midva z Godyjem iz Toskane ubrala pot domov tudi malce po daljšnjici, med drugim po Dolomitih.

Moja prva izkušnja ter srečanje (prej vedno pozimi in s smučmi) z Dolomiti na motorju. Passo Pordoi, Falzarego in še kaj. Slikice pa je Gody delal, zato jih jaz na žalost ne morem nalimat.

Moram pohvalit moj moped. Gody pa je pohvalil mene. Bojda sem se pogumno spopadla s serpentinami.

Bilo je ... impozantno. In sneženo, mrzlo ter sploh lepo.

Julija se vidimo spet.

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zanima me če bi še kdo šel na dolomite ? Jaz sem na dopustu od 27 julija pa do 12 augusta tako da bi se odpravil takrat če je kak interesent je dobrodošel !!!!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če bi še kdo šel na dolomite ? Jaz sem na dopustu od 27 julija pa do 12 augusta tako da bi se odpravil takrat če je kak interesent je dobrodošel !!!!! :yea1:

Ti priporočam, da greš v Dolomite z začetkom tvojega dopusta, ker v Avgustu, ko Italijani vdarijo ni več zabavno, razen,

če se rad voziš v kolonah.

Sam jih imam namen obiskat v drugi polovici Junija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je zdaj gori v tistih koncih? A je še sneg :?

Zdaj če pogledam nazaj fotke od Motoristeka, ko je bil tam v začetku tega meseca in računam na to,

da je malo verjetno da ga je zraven zapadlo, bi rekel da ga ni, oziroma ga je vedno manj. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je zdaj gori v tistih koncih? A je še sneg :?

Idealno... :yea1: pravi čas :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če bi še kdo šel na dolomite ? Jaz sem na dopustu od 27 julija pa do 12 augusta tako da bi se odpravil takrat če je kak interesent je dobrodošel !!!!! :yea1:

Zaenkrat vsaj 5 motorjev štartamo 26 pa do nedelje 29 iz smeri Cerkno. Trasa ni še fiksna, bo pa kar dinamična vožnja glede na izkušnje zadnjega obiska dolomitov. Če ne drugače se srečamo kje na poti.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat vsaj 5 motorjev štartamo 26 pa do nedelje 29 iz smeri Cerkno. Trasa ni še fiksna, bo pa kar dinamična vožnja glede na izkušnje zadnjega obiska dolomitov. Če ne drugače se srečamo kje na poti.

lp

Trije štartamo v petek 20.6. zgodaj zjutraj iz Savinjske.

Potepat se nameravamo do 23.6.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trije štartamo v petek 20.6. zgodaj zjutraj iz Savinjske.

Potepat se nameravamo do 23.6.

Pol se pa mogoče kaj srečamo :naughty: Ker nas je toliko se lahko zmenmo za en ''virtualni ples za lepo vreme'' :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trije štartamo v petek 20.6. zgodaj zjutraj iz Savinjske.

Potepat se nameravamo do 23.6.

Pol se pa mogoče kaj srečamo :naughty: Ker nas je toliko se lahko zmenmo za en ''virtualni ples za lepo vreme'' :whistle:

Nasa ekipa se tut odpravlja tja okoli teh dni.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasa ekipa se tut odpravlja tja okoli teh dni.

Lp

evo tut Kranjčani startamo 21.6 gremo proti tolmecu od tm pa bomo vidl.V glavnem nekako za stelvio pa švica?Se kej vidmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!