Skoči na vsebino

Dolomiti


suzuki

Priporočene objave

V motosvetovi galeriji je sedaj preko 300 Robertovih fotografij iz Dolomitov... Ena za pokušino je spodaj, ostale pa tukaj...

post-6-1066636278.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
"ima svega samo para nema" :P

Če imaš denar za motor, ti skok v Dolomite ne bi smel predstavljati težav...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj me pa res mika, da bi šel pogledat v Dolomite! Bemti so na svetu še lepi kraji! :rolleyes:

No shit, sherlock.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,fajn bi blo, da bi se nas več zbralo ,in eden ,ki je že bil,pa bi šli pogledat te ride,LP Curi :yea2:

Jest te s sabo vzamem, sam ce mi bos sotor postavlu, pa vecerjo kuhu :P (sej ne)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,Dave, ni panike lohk vzamem šotor za 4, če boš še ti imel lady,za kuho pa ni problema ker sem kuhar,a za dolomite je treba it za več dni,LP Curi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,Dave, ni panike lohk vzamem šotor za 4, če boš še ti imel lady,za kuho pa ni problema ker sem kuhar,a za dolomite je treba it za več dni.

Ja, (cim)vec dni, ja. Sem se hecal okrog sotora in vecerje. Bomo najprej kak kilometer skupi prevozil, pol pa ne bo panike tut v Dolomite skupi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš denar za motor, ti skok v Dolomite ne bi smel predstavljati težav...

ma sm na splosno govoru, o lepih koncih sveta in kolicini $, ki bi ga potreboval za uresnicitev vseh popotniskih zelja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sm na splosno govoru, o lepih koncih sveta in kolicini $, ki bi ga potreboval za uresnicitev vseh popotniskih zelja

Dobro premisli zakaj si nabavu motor, zakaj ga je vredno met in kaj bi z njim rad videl. Če ga boš mel od kafiča do kafiča ga rajš prodaj. No, pa tudi taki so..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Moji prvi letošnji Dolomiti bodo v juniju :) ...

Kdaj ? Koliko dni ? Kam ?S kom ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji prvi letošnji Dolomiti bodo pa že ta konec tedna, za en teden. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

El B :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji prvi letošnji Dolomiti bodo pa že ta konec tedna, za en teden. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

El B :ph34r:

Jst jih pa planiram od 29.4-2.5., če bo vse po sreči. Škoda, ker letos večina praznikov pade čez vikend in z mostovi ne bo nič. Bo treba več dopusta porabit :D

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj ? Koliko dni ? Kam ?S kom ?

Hola!

Če se mi nihče ne bo pirdužil bom šel soloridersko, kot ponavadi :naughty: ...

Bo pa to štiri dni, od četrtka do nedelje ali od sobote do torka. Kdaj? Pravzaprav vseeno; ko bo vremenska napoved približno ugodna :)

Aja, pozabil še kam? Hja, povsod me bo dosti, kakih 1600+ km...

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo pa to štiri dni, od četrtka do nedelje ali od sobote do torka. Kdaj? Pravzaprav vseeno; ko bo vremenska napoved približno ugodna :)

ko bo kak datum fiksen obvesti tudi mene, ne bom se vmešaval v planiranje ker je spontano najboljše, ti samo javi gremo čez 2 dni, jutri ali danes, pa bom videl če bo šlo skoz grem. za pakiranje rabim eno uro (15 min pakiranje robe, 45 min montaža žakla na motor .) ) + 1 uro do LJ tako da lahko štartamo 2 uri po klicu :OK: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Moji prvi letošnji Dolomiti bodo v juniju :) ...

moji pa prvi teden v marcu :) .... z derištemobilom :P ..... če bo še kak motomarsovc v bližnji okolici Selve (val Gardena) se lohka dobimo na kakem bombardinu, obvezno na smučišču :rolleyes:

Kat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!