Skoči na vsebino

Scooter Weekend@Ljutomer


_Roba_

Priporočene objave

kolko jaz vem jih iz celja kar nekaj pride, tako da se z tistimi zmeni in se pripelite skupaj

še 1 dan pa se začne sestavljanje(& predparty :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi bomo šli čez pragersko, ptuj do ljutomera, in je okol 90 km! Več jih ni..

Če greš čez rogaško itd. jih pa je več kot 100..

Ja če je tule kdo iz Celja in ma namen it.. mi se dobimo v petek ob 9.00 pred vojnikom tam kjer je picerija MC! počakamo 15 minutk in gasa! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko samo upamo da se nas bo tisti tam gori usmilil in da nebo tukaj deža...ker če bo te smo v p****...... :angry2: :cry: :BUA: :wacko: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa res.

Sam ka pa če bo dež.

Kak se bomo pa pol zmenl.

Kr če bo dež smo tak v kurcu da bol nebomo mogl bit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čimveč marel polek vzet :P

sicer pa bo blindeku pa ostalim z njim pomoje kr fseeno ce bo dez al ne kr itaq za sebe nebojo vedli kolko se da razbrat tu ven kolko toti spijejo... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater...

kaj pa ce prestavimo za 1 tedn? je kdo pomislu? :?

hehehe kaj ti se hecaš ??? To ni mogoče izvesti čene so vsi papirji šli v nič !!! če hočemo prestavit se vse skupaj zacne na novo.....če pa bi to hotli se pa jaz obesim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh pa tu pr nas je bol tak, ko po celi sloveniji dežuje, tu ne, mogoče samo kaka plohica 10 minutna....

s tem se tolažmo :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa res :)

ko celo slovenijo zaliva te je prinas največja hica... :)

lahko upamo na najbojše...

če bo dež niti vole nebom mel pit :) (kao da)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če neveste priti do krke, potem ko boste v ljutomeru pokličite karlija na 041-383-207 ali pa mene (pijanci hotline) 031-844-772

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joooooooooooooo jaz pa nebom mogo prit ker sem vceraj avto za pol ure postavo na plocnik pa so mi ga z pajkom odpelali.....zaklucek.... cena parkiranja v MB se je podrazla na 25.000sit....... :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi se pa celjani vstavli na ptuju pa se zberemo in gremo ptujcani & celjani skupaj do ljutomera :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ko bi še Mariborčani šli skupaj do Ljutomera?? :hmm:

Meni se ni samemu z vozit.  :(

Grejo ja...Ce ne pa se z Ptujcani zmeni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom možno da oba dneva šo, petek in sobota, ker mi je dugcajt doma. Zmenimo se kak gremo kaj iz ptuja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema mi se lahko ustavimo na ptuju... Ampak zdj nekje ob 9.15 gremo mi iz celja.. torej bomo v ptuju okrog 11 ure.. Do ljutomera je pa potem še slaba ura recimo..

u mater kk dezuje trenutno :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi se menimo da bi šli ob 12 iz ptuja ampak bomo se kar dobli ob 11.30 tak da vsi ki rete se dobimo ob 11:30 pod gradom seveda če bo vreme. srugač ticko mi pa se še bomo zmenli kak pa ki pa se dobimo nekej pa je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo!

prvo kot prvo vam moram povedat da nemorem prehvalit naših članov ki so se danes borili do konca.....namreč tak je šel dež da je malo manjkalo do toče .....ampak dečki so vztrajali in v tistem mooočnem dežju zložili dol iz tovornjaka klopi in mize in jih odnesli pod šotor.....naj še povem da je bila čista tema.........

to vam zdaj nasi dečki dokazujejo da delamo kolikor se le da, da bomo navdušili vas vse skupaj .....zato vas prosim kljub slabo napovedanemu vremenu da se udeležite našega srečanja čene boste mojim dečkom vzeli nasmeške iz njihovih obrazov ki to počnejo samo za vas....

naj vam samo povem na kratko....da smo danes postavili šotor in pa zložili klopi in mize.....

jutri pa sledi.....elektrika, ozvočitev, luči, reflektorji itd.....

v glavnem....VIDIMO SE !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo!

prvo kot prvo vam moram povedat da nemorem prehvalit naših članov ki so se danes borili do konca.....namreč tak je šel dež da je malo manjkalo do toče .....ampak dečki so vztrajali in v tistem mooočnem dežju zložili dol iz tovornjaka klopi in mize in jih odnesli pod šotor.....naj še povem da je bila čista tema.........

to vam zdaj nasi dečki dokazujejo da delamo kolikor se le da, da bomo navdušili vas vse skupaj .....zato vas prosim kljub slabo napovedanemu vremenu da se udeležite našega srečanja čene boste mojim dečkom vzeli nasmeške iz njihovih obrazov ki to počnejo samo za vas....

naj vam samo povem na kratko....da smo danes postavili šotor in pa zložili klopi in mize.....

jutri pa sledi.....elektrika, ozvočitev, luči, reflektorji itd.....

v glavnem....VIDIMO SE !!!

Tako je prav, jas sem vedo da vi v prlekiji niste kar tak :D :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!