Skoči na vsebino

Scooter Weekend@Ljutomer


_Roba_

Priporočene objave

Ptuj @ 10:19 AM dežuje in malo prej je bla fajna nevihta. Nevem kdo bo kaj šo iz Ptuja.

Kak je v Lotmerki Pozig ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje mi prijemo.

Sam gremo zarad dežja z malo večjo zamudo.

Mi gremo izpred MC picerije ob 15:00 tu vam dam mojo cifro za tiste ko grete zraven nas iz Celja in okolice.031/405/939 Pa me pokličte pa se dobimo pred MC picerijo mal iz Vojnika vn.

Tak da tam se dobimo pa gremo najkasnej 15:15 tak da nebomo dolg čakal.

Kdor gre zraven nas v ljutomer gasa bo treh pred MC pa gremo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ga! Vreme se je popravlo, so se nas usmilili tam gori..

Zdj pa kot je nitrofreak reku, gremo okol 15.00 izpred MC gostilne..

Js računam da bomo v ptuju za 1,5 urce, mogoče 2 pač počasne vožnje.., se pravi se dobimo v ptuju nekje v eni gostilni okol 17.00.. Js ptuja ne poznam, tk da..

Glejte takega vijolčnega forda mondeo to sm js, karavan, z celjsko reg. :) :OK:

se vidmo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm.. mi gremo z skuteri pa smo se zmenli da gremo prej.. če gre kdo z ptuja, se dobimo ob 13.30 pod gradom..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zaj Karlija (Blade) klical, pa pravi da bo počasi nekaj se začelo dogajat. Vse se po dežu že suši in eni že tudi šotore postavlajo :)

Tak da mi 3je ptujčani gremo, če še ma kdo željo it poleg naj pride pod grad ob 13.30 ali pa me rufne na 031-711-295

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pridem 1x proti vecer....Zdaj je me blade klical vreme je ok sicer se en oblak neki ampak ni sile...Oni so ze tam eni z Ormoza tudi ze tak da decki bo .) Morem it pogledt dol ce so ze nalepke :D

@TiCkO:Grema drag race? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje dans nevem če bomo lahka pršl kr gre dež ko prasica.

Sam upam da bomo lahka dobl kombi da naloži motorje pa da nas prpele v ljutomer.

Sam to je ful nemogoče kr nevem če bomo lahka kombi dobl.

Drugač se pa vidmo jutr ko bo bolš vreme.

Sam upam da že dans pridemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi, ce toti dez :SS kdaj mas ti namen kaj it gor pogledat? danes? ju3? jas bi sou ju3 ker danes itaq bo dezevalo skoz pa to :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi, ce toti dez  :SS  kdaj mas ti namen kaj it gor pogledat? danes? ju3? jas bi sou  ju3  ker danes itaq bo dezevalo skoz pa to  :glare:

Baje,da doli en gre dez je prej reko karli kak je zdaj nevem....Jaz grem danes ze pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmmmm kdaj maš namen it? pa prej vprašaj kako je vreme ker pol bi jas tudi sol pogledat malo, zraven tebe ker jas se z bravotom nemorem dalec pelat :cry: :cry: se lahko na ptuju dobima ce gre :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po najnovejsih podatkih je v Ljutomeru prav veselo vzdusje... :OK:

Pravijo da vreme je kr vredu(le da ne dezuje)...

Vsi vabljeni torej !!!! :kva2: :kva2: :kva2:

Lp,Slavko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo.

Mi ptujčani smo že nazaj iz Ljutomera, doli je res super. Čeprav nas je blo samo kakih 40-50 je vzdušje res super. Malo je blato, ampak ok, who cares.

Tisti ki niste šli vam je lahko žal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap res vam je lahko žal tistim ki niste bli :P ker doli je res legenda.. svaka vam čast za to ;) ju3 se pa spet vidimo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tak aerox! Meni je blo ful vredu. Pridem najverjetneje tudi ju3. Sicer sem zdaj celi premočen in me bo počasi nehalo zebst, ampak se je splačalo :)

Čestitke tudi vsem, ki ste sodelovali pri izvedbi. :worship:

Se vidimo (spet) jutri! :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enih par nas gre iz MB ju3 :) Zberemo pa se v brezju na igrišču ob 10.00 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene bax doli je 1a vzdusje :D Res,da je malo blatno amapk ce mas 4 kolesa ni blema :D Blindek je v polnem teku po novem tud motorno olje pije :lol1: Prej so tud prisli Policaji nekaj zagnjavit upam,da se bo do ju3 stvar uredila....Pero cestitam za dober padec :lol1: Nic grem spat,da grem ju3 cim prej nazaj :D :D

Vsi vabljeni v Ljutomer :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KDaj se gre=? ammm gremo te skupaj pa kaj spijemo ker danes nisem mogo gledat kak pijejo jas pa nix :D res fantje so se potrudli vsaka jim čast :OK: :OK: samo pač vreme malo zjebalo :angry2: ju3 čimprej napad nazaj ampak ne pred 15.00 :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!