Skoči na vsebino

Scooter Weekend@Ljutomer


_Roba_

Priporočene objave

roba ne se jezit to je blo samo kot primer dano :)

vrtelo se bo bol ali majn vse...seveda odvisno od ljudi...tam kje bomo vidli da vam/jim to najbol paše tisto bomo te seveda pustili :)

če se mene tiče mi je čist vseeno, ker mam vedno sabo mp3jeka :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako lepo vas je vse gledati da se veselite......ko bi se le tudi jaz lahko.....danes sem zvedel da imam na supermotoju popravila za nekje 200k... in kar je najhuje nebo fertik do mittinga......tak sem razočaran kot še v življenju nikoli nisem bil......na jok mi gre ko moram pomislit na to da sem vse sam z svojimi sposobnostmi organiziral to srečanje skuteristov in, da se nebom udeležil z super motojom ......ne se sekirat miting BO kot sem obljubil že na zacetku ...samo mene zal nebo tam ker ne prenesem dejstva da bom brez svojega vozila tam med vami ki se boste veselili........

Ne se bat vse bom izpeljal dokonca vse bo pripravleno vse kot treba.....samo pač zal.......vidimo se naslednje leto :(

Vaš organizator in prijatelj Karli

LP!

Popravljeno . Popravil }}Blade{{
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo mene zal nebo tam ker ne prenesem dejstva da bom brez svojega vozila tam med vami ki se boste veselili........

A jaz pa te mam vozilo?Ista reveza sma :doze: Kurc tak pac je to :trance_33_sleep:

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh blade nemreš tak to...jaz ti mojega skutera posodin pa se pelaj pa boš mel bar stroj :P

eh res to ni zaj razlog da nebi prišel...če tebe nebo zaradi tega razloga potem na mene še majn računaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roba ne se jezit to je blo samo kot primer dano :)

vrtelo se bo bol ali majn vse...seveda odvisno od ljudi...tam kje bomo vidli da vam/jim to najbol paše tisto bomo te seveda pustili :)

če se mene tiče mi je čist vseeno, ker mam vedno sabo mp3jeka :P

najboljš bo da bomo ŠKRATA BOLFENKA POSLUŠAL :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo lahko bi drag naredli luft pa H2O klasa vsaka za sebe pol pa kao highlight 4najboljsi vodni proti 4 luftarom pa da vidimo kake so razlike.... startnina pa mora bit ne zaj nevem kaka ampak mora organizacija tud nekaj zasluzit :yes:

p.s. kolko kilometrov te je od mb do ljutomera?

Popravljeno . Popravil italjet maniac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od mb do ljutomera je okrog 56km (ena ura vožnje)

drag žal ne bo ker nimamo toliko sredstev narazpolago(tu ne govorim o 50 tisoč temveč še kvečjemu samo kako nulo kcoj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa smo že veeeeliko prepoozni za organizacijo kakšnega draga, ker če hočemo zapreti cesto mora biti na občini javleno vse skup en mesec prej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

56km eh te tak ni panike ce naredim popravne pridem kaj pogledat

nisem vedo da je tak drago vse skupaj sem si prevec po domace predstavlo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam bi blo bol, da bi zivo musko odpovedal pa enga DJa usmekal, pa bi mel dnar za drage, pa kšno štartnino bi lahko tut pobral ;)

kolko jaz vem tudi žive muzike nebo, vidim da se vam sploh nekaterim ne sanja kolko stroškov je že brez tega, kaj šele drag

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugo leto bo to vse...letos je že fest vredi zrihtano glede na to da to delamo prvič(v slo) in da tudi nimamo toliko dnara na razpolago, vendar bo vseeno kulturno :yea2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugo leto bo to vse...letos je že fest vredi zrihtano glede na to da to delamo prvič(v slo) in da tudi nimamo toliko dnara na razpolago, vendar bo vseeno kulturno  :yea2:  :yea1:

:worship: :worship: :worship: Ljutomer :worship: :worship: :worship:

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj mi povejte že mate mogoče kakšen program kak bo miting potekal. po dnevih. zaradi tega ker nekateri bi prišli samo za en dan dol pa nevem točno gdaj se bo kaj dogajalo

lp!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj mi povejte že mate mogoče kakšen program kak bo miting potekal. po dnevih. zaradi tega ker nekateri bi prišli samo za en dan dol pa nevem točno gdaj se bo kaj dogajalo

lp!!!!!!!!!!!

enih par strani nazaj mas vse napisano .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima zakaj ni nobene nocne voznje, to bi tudi zahtevalo vec denarja? sej zaj to ni kritika ampak samo vprasanje da nebo pomote, ker organizatoru kapo dol :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nočne vožnje? kaj ti se hecaš? :)

zvečer se pije ne pa vozi... :P

saj pri meni je tak(včasi vozim in pijem oz. nekdaj je tak blo :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak bi te to zgledala nočna vožnja ko bi nas blo pol pijanih O:-)

varnost na prvem mestu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam to mi povejte kulk km je iz Celja do Ljutomerja.

Mogoč prijem nevem še kr mam zdle ene finančne težave pa še bat bi mogu menat na scootu pa ga nemorem tak hitr dobit.

Sej po vsej verjetnosti bom vrjetn pršu.

Sam bom vidu kak bo z kešom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam to mi povejte kulk km je iz Celja do Ljutomerja.

Mogoč prijem nevem še kr mam zdle ene finančne težave pa še bat bi mogu menat na scootu pa ga nemorem tak hitr dobit.

Sej po vsej verjetnosti bom vrjetn pršu.

Sam bom vidu kak bo z kešom.

Ja zracunaj si,e je iz Maribora okoli 60km pa se pristej Celje-Maribor :D

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!