Skoči na vsebino

Scooter Weekend@Ljutomer


_Roba_

Priporočene objave

jaz newem kak se vas lahko mariborčanov na mitingu zbere 100, tu pa ste bli samo newem 5-6, pa še to z avti. da se o ptujčanih sploh ne menimo....

vglavnem miting je mino, se če tak pogleamo sploh ni blo tak slabo, samo newem ki je folk hodo, mogoče je tudi vreme malo zasralo....

na koncu pa grejo vse pohvale itq karliju :worship: , ker mi sami tega nikoli nebi skup spravli,.. karli ne se sekirat, drugo leto bo bolše ;)

lp

Ptujski buffalo-ridersi so tak že razpali, zato smo pač samo 3je bli iz Ptuja :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PoŽiG jaz sem ptujcanka pa sem bla dva dni tam :P pa prvi dan smo prisli mokri tja in mokri nazaj :D pa smo se vseeno meli super ;) dosti jih ni blo ja.. so bli samo glasni.. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta meeting je bil tak zalo podoben enemu ko je bil tam na istem mestu pred kakim mescom dni! Samo tosto so bili motoristi! Zaj če je blo ludi malo je pomoje kriv dež, jaz se pa tud nisem mogel udeležit meetinga kot je bil predvidiveno ker je pač prišlo do težav!! tak da drugo leto več sreče! Zaj mormo pa še mariborčani kontra vdarit ne?!?!?!?! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pa sem še jaz prišel domov...komaj komaj :)

meni je bilo fenomenalno z vseh strani :)

rad bi pohvalil celjančane ki so se tak daleč pripelali in še posebaj tisti 2 ki sta se v dežu tako dauč pripelala :) na žalost ste prespali striptiz ;)

torej blo je nekaj nesreč, prva se je zgodila enemu našemu članu ki je malo popraskan pa zadnja desna plastika je počena,potem še je pero malo kazal :) in drugi tudi... fire je tudi mel nekaj padcev samo ne z njegovim ampak z kolegovim

glede olja... hm ja :) valvoline je baje blo, samo tak vam povem,nima glih dobrega okusa in ni priporočljivo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blindek svaka ti čast da lahka tulk spiješ.

Drugo leto ti oblubim da ga boma skup pila.

Sej veš da sm biu čist hin ko sm pršu v dežju gor k vam zato mi ni pasal pit.

Drugo lepa pa grema v akcijo dokler ne zakomiram.

Drugač pa jst tist kar rečem to nardim pa če špičaste prekle letijo z neba.

Se vidmo drugo leto.

Popravljeno . Popravil nitro freek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj tebe razumem :)

oni miha,sem ga komaj napizdil da je šel z mano na "eno" pijačo :)

pol pa še so drugi tudi šli :)

za drugo leto pa te držim za besedo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da je blo fajn :) Žal ni blo cajta da bi prišo pogledat vsaj en večer, sicer zaradi težav s skuterom ne z njim, ampak smo si omislili alternativni prevoz ala "avto&kuferang", ampak pač ni šlo skozi :D Škoda :lol1: :lol1:

post-2219-1120401155_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja, na "eno" pijačo.. Tis tud nor..

Drugo letu, tud js pridem z motorju, in bo..

Za striptiz mi je mal žal da sem ga prespal, čeprav ste mi skor avto narobe obrnal..

Drugače vam svaka čast, ker to je blo zakon.. Mogoče bi trebalo bit malo več ljudi pa več motorjev..

Akcije je blo včeraj velik.. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj tebe razumem :)

oni miha,sem ga komaj napizdil da je šel z mano na "eno" pijačo :)

pol pa še so drugi tudi šli :)

za drugo leto pa te držim za besedo :)

Ni blema važn da ga boma pila pa je to to.

Če boš pa kej v naše konce zašou pa me lepo pokliči pa grema na pjačo.

Upam da te bo kdaj pot k nam zanesla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, organizacija je bila na vrhuncu. Še posebej je treba pohvalit poceni hrano :OK: Skuteristov res ni bilo dosti, ampak pomoje zaradi lokacije, deloma pa tudi zaradi vremena. Žal mi je samo tistega oranžnega mačka, ki sem ga povozo. Ko bi vsaj takoj bil hin... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si ga povozo????

midva z tickojem sma se mimo pelala pa je celi krvav še glavo zdigavo... :cry:

torej meni še je danes slabo od olja...glava me boli pa še neven kaj vse(zaj ni sigurno da je to od olja), glavno ne počutim se glih vrei :( :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si ga povozo????

midva z tickojem sma se mimo pelala pa je celi krvav še glavo zdigavo...  :cry:

torej meni še je danes slabo od olja...glava me boli pa še neven kaj vse(zaj ni sigurno da je to od olja), glavno ne počutim se glih vrei  :(  :BUA:

Pred mano se je Golob pelo, pa ga je on najprej skoraj zgazo, pol pa je maček letel do ograje pa je hoto prek skočit, ko sem pa mimo pripelo pa je letel točno meni pod kolesa. In zgleda sem ga zadel z levo stranjo v glavo. Bogi revež... Pol sem še ene par minut zraven bil pa nisem vedo, kak naj ga dokrajčim, da se ne bo matral (čeprav je bil pomoje v nezavesti - zaradi krčov), Golobu je blo kr slabo poleg, meni se je pa smilo... :( Največje sranje je blo to, ker ni hoto crknit. Bokve kolko cajta je še dihal...

Ja, pitje olja ni blo glih pametno :doze: Najboljše, da greš v bolnico, ker pomoje si se pošteno zagiftal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi skupaj!

ura je 23:30 in zdaj sem komaj prišel domov (prizorišče sem zapustil zadnji).

pa da začnem.......

prvo kot prvo se bi rad zahvalil vsem ki ste prišli iz katerega koli konca že, saj je vseeno glavno je edino to da ste prišli.......

Prav posebej pa bi se rad zahvalil naslednjim osebam :

CELJE-VELENJE: Tickotu, Nitro freaku, Zazyu,Žigu,Primožu,Mihu,Janu

(kapo dol fantje, res ste legende) (1. mesto za vas)

MARIBOR: _Roba_ (hvala za vse), Tauba (pridi še na kak špricar)

PTUJ: C00lerju, BaByki , Peropanu (pravtako hvala da ste se kljub dežju udeležili)

LENDAVA: Mihu (pošteno)

ORMOŽ : hvala tudi vam fantje da ste pravtako kampirali in se zabavali z nami

pa da ne pozabim Tomozukija ki mi je z njegovim prihodom precej polepšal dan

.............

Prav tako bi se močno zahvalil svojim članom da so me tokrat ubogali in delali po mojih navodilih.....

Zahvala tudi mehaniku ||Fire||-ju da je porihtal vsem članom skuterje.....

.......Kar pa se tiče udeležbe tistih ki so tako obljubljali pa moram povedat da sem bil v soboto tako razočaran da sem si skoraj obljubil da nekaj takega več v življenju ne organiziram, saj sem se trudil 1 mesec in pol da sem uredil vse zadeve, vse pripravil.....ampak so me motoristi iz Moto kluba Samorog močno pohvalili in mi svetovali da naj kar to držim kot tradicionalo.......Nevem kaj naj še rečem razočaran sem dokonca kar so tudi vsi ki so bili tam lahko videli na mojem obrazu kot je že omenil _Roba_ da se je vidlo. ...Naj še omenim da so moji fantje pravtako zelo jezni bli in skoraj prisegli da negredo več nikoli v Maribor na mitting, na katerega so vedno z veseljem šli....nevem no ...jaz ne verjamem da je vreme toliko vplivalo na to, saj kdor ma voljo bi tudi v nevem kakem dežju prišel (naprimer Nitro freak in kolega ):hooray:

....Dobro zdaj je mimo pač žal ste zamudili slovenski spektakel leta ali še bo mogoče kaka šansa nadoknadit kje drugje...

tako zaključujem in se odpravljam spat ker sem izmučen kot psihično tako tudi fizično

hvala za posluh in nasvidenje do naslednjič ko se srečamo.

LP!

Vaš organizator 1. slovenskega 3-dnevnega mitinga v republiki sloveniji ....Karli.....

Popravljeno . Popravil }}Blade{{
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo napisano :OK: Kiki je reko,da pridete na miting samo,da ga morem jaz organizirat in stara ekipa,da bo taki ko lani ko nas je blo 140+ ko se je nekaj dogajalo in se nismo vsakih 10min premaikali naprej kot neka creda ovc :angry2: Ampak ti ves kak je na stvari z....

P.S.Pridite kaj na Lent pa se bodo TiCkO&co prisli pa bomo taprava ekipa spet malo skupaj .) :D

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav posebej pa bi se rad zahvalil naslednjim osebam :

CELJE-VELENJE: Tickotu, Nitro freaku, Zazyu,Žigu,Primožu,Mihu,Janu                     

                        (kapo dol fantje, res ste legende)  (1. mesto za vas)

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da ne pozabim Tomozukija ki mi je z njegovim prihodom precej polepšal dan

.............

Jaz sem vedno pripravljen prit na dobro organiziran meeting in ta je to bil! Vse pohvale še enkrat... sej zdaj so tisti, ki tu niso bli, vidli, kaj so zamujali :slap:

P.S.: Tak dobrih pa poceni čevapov nisem jedo že 15 let, odkar se je Slovenija osamosvojila :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hvala ane..

Mi smo se trudli ostat čim dlje, ampak mi pa ni žal da smo ostali, ker je blo včeraj zvečer noro, še posebej fire-jove akrobacije in kurjenje gum :) :OK:

_Roba_ ni te na MSNju, da se za lent zmenimo, ne..

Drugače pa to naj bo res tradicionalno, ker je blo dober..

BTW: Tisto mačko sm js potem še 1x povozo.. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa, velik lepše bi bilo, če unga Boštjana nebi blo tam..  :slap:  :slap:

Kaj ti smse pise? :lol1: Se boma danes zmenla za lent :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ticko boštjan je hotel biti prijazen :OK: :lol1:

@tomozuki bil pri dohtaru pa pravijo da bo bojše :)

tak se počutim kak če bi bil sfiksan :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!