Skoči na vsebino

FILMI DIVX, MUSKA MP3 DOWNDEVANJE


Priporočene objave

kako...abc nima nekih posebnih možnosti

Nekje se da nastavit katere porte imaš odprte, ti jih odpri od 7881 do 7889 (porti v razponu 6881-6889 na torrentbitsu ne delajo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje se da nastavit katere porte imaš odprte, ti jih odpri od 7881 do 7889 (porti v razponu 6881-6889 na torrentbitsu ne delajo).

to misliš, da ima program ABC za nastavit al Windowsi.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to misliš, da ima program ABC za nastavit al Windowsi.... :hmm:

Porte odpiraš na FV pri ABC pa samo določiš preko katerih naj dela (če se motim me popravite)

TORRENT = :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, TC očitno sem te zavajal, porte odpiraš na routerju(če ga slučajno imaš) v ABC-ju pa samo naštimaš katere porte naj uporablja(kot je bilo že povedano).

Drugače pa odpri ABC, klikni zgoraj levo na "Action", "Preferences" in na tretji zavihek "Network"

pa nastavi "minimum" in "maximum" port tako kot je na sliki spodaj.

Evo to bi moralo biti to, če maš pa slučajno router boš pa moral porte 7881-7889 forwardat.

post-21-1095256358.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko nekdo napise "snelkurz" kako dll-jat recimo iz 123torrents.com??? mi javlja explorer da me nekaj zavracajo zaradi nekih portov??? pomoc???

Instaliraj Javo,instaliraj Azureus,zazeni Azureus,nastimi port 7881

to je vse

:D :D B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fazerer a si mogoče za firevalom oz imaš router? 123torrents ne dovoljujejo uporabe "splošnih"(6881-6889) portv za p2p(tako kot torrentbits), če imaš router odpri porte 7881-7889 in bo delalo bp.

"Why do I get a "rejected by tracker - Port xxxx is blacklisted" error?

Your client is reporting to the tracker that it uses one of the default bittorrent ports (6881-6889) or any other common p2p port for incoming connections.

123Torrents does not allow clients to use ports commonly associated with p2p protocols. The reason for this is that it is a common practice for ISPs to throttle those ports (that is, limit the bandwidth, hence the speed)."

Aja pa namesto explorerja si DL rajši mozillo, je veliko boljša .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fazerer a si mogoče za firevalom oz imaš router? 123torrents ne dovoljujejo uporabe "splošnih"(6881-6889) portv za p2p(tako kot torrentbits), če imaš router odpri porte 7881-7889 in bo delalo bp.

ja, to sem prebral kako in kaj je s temi porti in ravno to sprasujem. sem za dvema "pozarnima" zidovoma, pandin in windowsev sp2. kaj mi je narediti, kako spremenim nastavitve portov, kje... da bo ekplorer prebavil dll-janje. tega ne delam ravno nonstop, vcasih je pa fino kaksno risanko sneti in si jo ogledati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

risanko kot risanko. looney-i so mi zlo vsec, se posebej dufy the duck je car in pa kojot pri road runner-ju.

kaj mi je storiti je vprasanje??? kako manipulirat s porti za pozarnimi zidovi???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako manipulirat s porti za pozarnimi zidovi???

Bilo kateri požarni zid bi te ob prvem zagonu programa (p2p) moral vprašati ali mu dovoliš povezavo z internetom in mu ga enostavno omogočiš.

Če pa te ni vprašal pa pojdi v nastavitve od požarnega zidu in sam vnesi program (p2p klient al AZERUS,BURST,BITTORENT ,BITTORNADO... EMULE,KAZA,EDONKEY...)ki ka uporabljaš :OK:

Popravljeno . Popravil Blade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!