Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

V4 motor na potovalno enduro:headbang::headbang::headbang: pa to je ja nazadovanje, vsi proizvajalci gredo na zmanjšanje teže tega segmenta, BMW in KTM sta kar nekaj 10 kg lažja od vare, ki je že od leta 1999 težka okoli 250 kg, lahko pa da tudi ciljajo na novo tržno nišo v stilu GOLD WING ENDURO :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da Honda ne bo res kakšno takšno neumnost naredila kot je V4 motor na Varaderotu. :slap:

Že tako je včasih preglomazen.

Razen, če ciljajo samo na kupce, ki se vozijo 99% poti po alsfaltu in jim je všeč enduro izgled. :hmm:

Naj raje obdržijo V2 motor in ga olajšajo za 50 kg pa so zmagali! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor bo zanimivo videti ta nov V4 motor,ker koliko pravijo v Hondi,bi naj bil bistveno manjši in lažji kot je pričakovati,kar je posledica razporeditve in kota valjev,ter še nekaterih sprememb,pustimo se presenetiti:kva2:

V4 1200

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tole?

Povezava

No, tole pa je na novo, ker pol leta nazaj, ko sem jaz gledal pri njih, za Varo še ni bilo možno dobiti. Res pa je, da sem si dopisoval z inžinerjem od PZRacinga in mu tudi poslal električni načrt instalacije za Varaderota. Zgleda, da jim je zdaj uspelo narediti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tole pa je na novo, ker pol leta nazaj, ko sem jaz gledal pri njih, za Varo še ni bilo možno dobiti. Res pa je, da sem si dopisoval z inžinerjem od PZRacinga in mu tudi poslal električni načrt instalacije za Varaderota. Zgleda, da jim je zdaj uspelo narediti...

In naredil jih je za Varo od 99-05, za kar si mu poslal el. shemo. (novejše sheme še nisem uspel najti!)

Cena je primerljiva z Acumen DG8 Digital Gear Display (UK£51.05)

Je bolj zanimiva zadeva, ki se priključi na diagnostik konektor.(hitra in preprosta montaža)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tole pa je na novo, ker pol leta nazaj, ko sem jaz gledal pri njih, za Varo še ni bilo možno dobiti. Res pa je, da sem si dopisoval z inžinerjem od PZRacinga in mu tudi poslal električni načrt instalacije za Varaderota. Zgleda, da jim je zdaj uspelo narediti...

Pa še cena je "normalna"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In naredil jih je za Varo od 99-05, za kar si mu poslal el. shemo. (novejše sheme še nisem uspel najti!)

Cena je primerljiva z Acumen DG8 Digital Gear Display (UK£51.05)

Je bolj zanimiva zadeva, ki se priključi na diagnostik konektor.(hitra in preprosta montaža)

Ne, poslal sem mu načrt za Varo after 06` z ABS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lohk pošleš? Da se ne mučim, ko bo spet potrebno po drobovju šarit!

Kdor želi, naj mi na PM pošlje svoj mail. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljam, da bi v prid boljši vidljivosti na rolbare (po vzoru nekaterih čoperjev Goldwingov in GS-jev) dodal luči. Kaj podobnega kot na TEJ povezavi.

Recimo

light1.jpglight2.jpg

Ampak jaz bi jih pritrdil na spodnji del rollbarov in ne na vilice kot na slikah.

Pozna kdo kaj podobnega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dej nehi no SCOTTIE, da boš tole navesu gor. Zaka že, zarad kač sigurn ne. Zgledajo ko one lučke za vagonih za v jamo :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-11617-125446047692_thumb.jpg

Tako meglenko sem zadnjič videl na TDM-u, pa je rekel mojster da super sveti, imel je samo eno na sredini pod glavnimi lučmi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo pa bodo eni Varaderoti zgledali kot novoletna jelka :devil: .

Še dobro, da se boži približuje :D .

Šalo na stran, zadeva je čisto vredu, posebej s strani varnosti gledano.

Več kot je luči, bolj si opazen.

Popravljeno . Popravil vulcan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dej nehi no SCOTTIE, da boš tole navesu gor. Zaka že, zarad kač sigurn ne. Zgledajo ko one lučke za vagonih za v jamo :lol1:.

:) boš vidu kako bo to super, da boš še ti takoj u štacuno letu ;)

Pa vidnost motorja pride 200% večja danes sem videl tri Adventure-ice z meglenkami in se jih FULLLLL bolj vidi.

Verjemi mi to RABIŠŠŠŠŠ ;)

No kakorkoli jaz bom to mel gor kar najhitreje bo mogoče. To pomeni takoj, ko dobim prave meglenke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) boš vidu kako bo to super, da boš še ti takoj u štacuno letu ;)

Pa vidnost motorja pride 200% večja danes sem videl tri Adventure-ice z meglenkami in se jih FULLLLL bolj vidi.

Verjemi mi to RABIŠŠŠŠŠ ;)

No kakorkoli jaz bom to mel gor kar najhitreje bo mogoče. To pomeni takoj, ko dobim prave meglenke.

mene pa zanima ,kako kaj z elektriko če si boš to namontiral?(če bo dovol filalo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima ,kako kaj z elektriko če si boš to namontiral?(če bo dovol filalo)

Glede na nalimane slike sklepam, da ni problem. :unsure:

:hmm: bo morda Leteči kako dodal.

A leteči, kaj veliš? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jaz sem razmišljal o dodatnih lučkah.. in sicer LED diodah.. pomoje ne bi zgledal švoh. :)

Nisem še zaenkrat nič raziskoval na to temo.. bo čez zimo cajt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) boš vidu kako bo to super, da boš še ti takoj u štacuno letu ;)

Pa vidnost motorja pride 200% večja danes sem videl tri Adventure-ice z meglenkami in se jih FULLLLL bolj vidi.

Verjemi mi to RABIŠŠŠŠŠ ;)

No kakorkoli jaz bom to mel gor kar najhitreje bo mogoče. To pomeni takoj, ko dobim prave meglenke.

OKOK. Vsake oči imajo svojga malerja. :whistle:. Po moje je bolš on jopič rumen oblečt pa je vredi. Uglavnem, če bo voznik spregledu luči od vare in oblačila, verjem, da tud tvojih ne wem kakih meglenk ne bo vidu. sploh če se iza ovinka 130 km/h pripelješ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jaz sem razmišljal o dodatnih lučkah.. in sicer LED diodah.. pomoje ne bi zgledal švoh. :)

Nisem še zaenkrat nič raziskoval na to temo.. bo čez zimo cajt :)

post-8516-125489542978_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!