Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

HI! Bom js odgovoril. Za 3cm. Montiral je druge uteži. Stare uteži odviješ. Guma pa je v orginalni balanci "vulkanizirana" vključno z "matico" na katero je potem privita utež.

Matica gre z malo truda ven iz konca balance ni zavulkanizirana samo prej moraš stisnit in izvlečt kovinski plehnat obroček ki ga držijo dve luknjici na koncu balance, v novo balanco je najbolše namestiti originalne uteži da potem ne bi bilo vibracij in posledično mravljinčastih rok :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matica gre z malo truda ven iz konca balance ni zavulkanizirana samo prej moraš stisnit in izvlečt kovinski plehnat obroček ki ga držijo dve luknjici na koncu balance, v novo balanco je najbolše namestiti originalne uteži da potem ne bi bilo vibracij in posledično mravljinčastih rok trance_43_wavetowel2.gif

Čakt zdj en prav 3cm en pa da je zdj balanca široka 82.Ta v Luisu je 90cm v Gericku imajo pa 88 cm-sko.Kaj zdj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakt zdj en prav 3cm en pa da je zdj balanca široka 82.Ta v Luisu je 90cm v Gericku imajo pa 88 cm-sko.Kaj zdj

In potem eni še 2 cm dvigujejo......

Bo potrebno po cm krajšat in probarit. V glavnem ne sme šponat zajl, ko sučeš belanco levo desno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem eni še 2 cm dvigujejo......

Bo potrebno po cm krajšat in probarit. V glavnem ne sme šponat zajl, ko sučeš belanco levo desno!

JAz sem jo moral dvigniti 3cm mi je bila po zamenjavi prenizka. Tako da pri zajlah računaj še s tem, sploh ker nisi ravno med najmanjšimi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok jasno tam je en plehnat jeziček ki je zakrivljen navzdol!Vse skupaj se vrti a ven ne gre!headbang.gif

Tisti jeziček malo stisneš in ga izvlečeš ven potem pa nazaj priviješ utež in z njo izvlečeš še notranji del ( vrtiš in vlečeš ven hkrati ) whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Se pardoniramheadbang.gif pozabu napisat vtise nove balance!Sprobal po krasu odlično se obnese!Malo bo treba še dvignit in seveda navadit nanjo predusem v ovinkih pa bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem!

Zanima me kakšne so vaše izkušnje z MRA šipami in kakšna je razlika med temadvema na slikah? Ena vidim da ima nekje na sredini dva izreza, za katera ne vem čemu služita (mogoče vrtinčenjetrance_11_confused.gif )?

Sedaj imam na motorju povišano Givi in če jo spustim do konca mi pride rob točno v višino oči in mi lomi sliko oz. pogled; če pa jo dvignem pa sicer gledam skoz njo. ni vetra samo ko se pa zapeljem "v sonce" pa šipa tako lomi svetlobo da ne vidim popolnoma nič. O MRA šipah pa sem slišal samo dobro!

Vaši komentarji, nasveti, predlogi???? trance_19_hmm.gif

Lp

Fakin

post-21375-125864213883_thumb.jpg

post-21375-125864215126_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem!

Zanima me kakšne so vaše izkušnje z MRA šipami in kakšna je razlika med temadvema na slikah? Ena vidim da ima nekje na sredini dva izreza, za katera ne vem čemu služita (mogoče vrtinčenjetrance_11_confused.gif )?

Sedaj imam na motorju povišano Givi in če jo spustim do konca mi pride rob točno v višino oči in mi lomi sliko oz. pogled; če pa jo dvignem pa sicer gledam skoz njo. ni vetra samo ko se pa zapeljem "v sonce" pa šipa tako lomi svetlobo da ne vidim popolnoma nič. O MRA šipah pa sem slišal samo dobro!

Vaši komentarji, nasveti, predlogi???? trance_19_hmm.gif

Lp

Fakin

Sam imam MRA šipo že dve leti in sem zelo zadovoljen z njo. Sem visok 184 cm in mi super zaščiti pred pišem vetra, pogleda naprej pa mi ne ovira. Zgornjr steklo imam na najvišji nastavitvi in mi ne ovira pogleda oziroma da bi se mi lomila svetloba ko zapeljem v sonce. Aha izreza sta zato, da ne pride do vibracij ker ima steklo veliko površino in je postavljeno precej pokonco, žena ima na svoji kawi tudi MRAsteklo katero pa nima izrezov, ker je zelo položna in manjša površima.

Lp jankec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli ne smeš gledati skozi šipo. Jaz sem probal Givi ki je bila občutno višja od MRA pa se je odrezala precej slabše. Moj predlog je, da nabavi MRA pa boš 100% zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jankec in Leteči hvala za odgovor.

Katero šipo pa mi predlagata; tisto z odprtinami ali drugo-polno? Mi lahko kateri pove kako visoka je ta šipa z odprtinami? Rad bi jo primerjal z Givijevo ki jo imam zdaj zmontirano.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jankec in Leteči hvala za odgovor.

Katero šipo pa mi predlagata; tisto z odprtinami ali drugo-polno? Mi lahko kateri pove kako visoka je ta šipa z odprtinami? Rad bi jo primerjal z Givijevo ki jo imam zdaj zmontirano.

Lp

Tudi jaz sem dolgo razmišljal o menjavi šipe in se na koncu odločil za MRA (tisto z luknjicami) in mi sploh ni žal. Odlično se obnese. Če se ti ne mudi, počakaj do spomladi in se boš poskusil peljati z mojim motorjem. Tako boš sam ocenil kako se obnese. Lahko, da bo cena do takrat še padla (trenutno 119 Eur). Edina stvar katero moraš vedeti je ta, da jo dobiš samo v rahlo zatemnjeni barvi (prozorne se ne da dobiti za nov tip Vare), ampak je ok.

lp M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla.

A ima kir kako sliko od nosilca za garmin nuvi 7xxxx serije. Ali ga je kdo sam naredu oz. ali ga je kupu in kje ??'

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa Philips-ove "Be Seen" in so tudi fantastične.

No saj so verjetno iste kot tvoje Vanga

Svetijo rahlo rdeče in vsi, ki me gledajo v "fris" pravijo, da sem zelo viden.

Definitivno bolj kot prej ko sem imel modre. So se vsi pritoževali da podnevi prej vidijo mojo črno podobo kot luči.

Toplo priporočam.

Dodatne luči bom pa dal da to "dnevno" vidnost še povečam in seveda malce zaradi izgleda ;)

OBETAVEN PREDLOG...

LED POZICIJSKE LUČKE-PAR - Bolha.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo vsem skupaj,

Veliko pametnih idej in nasvetov glede Varaderke sem dobil tukaj odvas,kar nekaj sem vas imel čast osebno spoznati in izkušnje in znanjenekaterih tukaj še posebno cenim.

Pred par dnevi se mi je oglasil znanec kateremu se zdi Varadero dobraizbira in raznmišlja o nakupu-pravzaprav se je že odličil,toda v službije govoril z sodelavcem,ki je Ponosni lastnik gs-a 1200,ta mu je sevedaVaraderko odsvetoval,češ,da je to zelo KLADAST,NEOKRETEN, OKORENIN NE VEMKAJ ŠE MOTOR....Jaz sem se mu seveda ob tem samo nasmejal,komentiral pa nisemnič,predstavil sem mu samo nekaj dejstev,ki so mi znane po 65K kilometrih v sedlu tega fantastičnega motorja.

Zanima me kaj bi vi bemvejašu rekli na tako izjavo,no napisali saj itak vem,da bo tole prej ko slej prebral?

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!