Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

odvisno je kol ga boš tiščav pa ker letnik je ke te z ubrizgom pijejo manj tista z fergazerjem pod 8 boš teško prišev

Ta tema je že malo zastarela :winkiss: l'2002, ampak pije pa še vedno isto :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja Varica ima porabo okoli 6.5/100,je l2001.Zanima me tudi,kje se da kupit LeoVincije za kakšen pameten dnar?

Jaz sem kupil v AS -u Trzin cca480 eur in homologacija katero ti priskrbijo oni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno je kol ga boš tiščav pa ker letnik je ke te z ubrizgom pijejo manj tista z fergazerjem pod 8 boš teško prišev

Jaz naredim z 24 l (cca l je še v rezervi) konstantno okoli 410km!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem kupil v AS -u Trzin cca480 eur in homologacija katero ti priskrbijo oni!

Ebay cca390-410eu! Homologaciski papirji so tk evropski!Homologacija cca 40eu ki,jo lahko opraviš v vsaki večji bazi za tehnične preglede (po predhodnem dogovoru)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dveh!Sicer je tko jaz neopazim neke razlike so pa občutno lazji(10kg)od original in seveda štima je boljša(na daljšo pot in za sopotnico sploh za nas k smo mal starejši zna bit mal moteče dokler se ne navadiš)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem ,da ja bilo o vzmetenju na Varaderu že kar nekaj napisanega v tej ,pa nekaj tudi v drugih temah. Mislim ,da sem veliko večino tega tudi prebral, pa mi določene stvari še vedno niso jasne.:headbang:

Napisali ste,da se vam je z zamenjavo samo sprednjih vzmeti za progresivne vožnja zelo spremenila na bolje (boljši feedback,manjše pogrezanje pri zaviranju, ...).

-Napisano je, da pri letniku 2004 ni mogače zamenjati zadnje vzmeti pa mi jo Hyperpro vseeno ponuja ?!

Price of the frontsprings is €139,- including oil

Rearspring is €100,-

shipping to Slovenija is an additional €35,- i'm afraid.

-Vsak proizvajalcev mi ponuja (Wirth,Wilbers,Hyprerpro, ... ) različno količino olja (1 ali 2 litra) in pa tudi različno viskoziteto (SAE 7,5 ali 10) ?

Na Varadero International forumu je celo zapisano, da so vse vzmeti narejene pri istemu proizvajalcu .Razlika je samo v barvi ???

Kaj se torej da zamenjat (sprednji dve-da ,zadnja-?) pri letniku 2004,katerega proizvajalca izbrati ,katero in koliko olja,kje kupiti ?

Zamenjat pa moram tudi tesnilni obroč na desni strani ,ker pušča olje.

Je tale "simering" že kdo menjaval ? Vsaj po service manualu sodeč ni neka znanost, če imaš pravo orodje.

Že vnaprej hvala za odgovore. Pa da ne smetimo preveč lahko na PM.

P.S.

Ima že kdo izmed vas novejši Haynes manual. Ga je vredno kupiti ali je zadeva približna Honda Varadero service manualu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za trud in odgovore.Bom že jutr letu v ASa pogledat kako in kaj.

Trenutno se prodajajo na avtonetu za 180eur. Sem pa možaka poklical in mi je povedal,da ni dokumentacije in so brez cifer tak da .......tongue.gif

Imajo pa gor skovičeno ploščico z napisom leovinci (original leovince) trance_11_confused.gif Baje so ponaredki ki pa tudi zelo radi pokajo na zvarih.trance_26_nono.gif

Očitno bo treba še mal šparat!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem ,da ja bilo o vzmetenju na Varaderu že kar nekaj napisanega v tej ,pa nekaj tudi v drugih temah. Mislim ,da sem veliko večino tega tudi prebral, pa mi določene stvari še vedno niso jasne.:headbang:

Napisali ste,da se vam je z zamenjavo samo sprednjih vzmeti za progresivne vožnja zelo spremenila na bolje (boljši feedback,manjše pogrezanje pri zaviranju, ...).

-Napisano je, da pri letniku 2004 ni mogače zamenjati zadnje vzmeti pa mi jo Hyperpro vseeno ponuja ?!

Price of the frontsprings is €139,- including oil

Rearspring is €100,-

shipping to Slovenija is an additional €35,- i'm afraid.

-Vsak proizvajalcev mi ponuja (Wirth,Wilbers,Hyprerpro, ... ) različno količino olja (1 ali 2 litra) in pa tudi različno viskoziteto (SAE 7,5 ali 10) ?

Na Varadero International forumu je celo zapisano, da so vse vzmeti narejene pri istemu proizvajalcu .Razlika je samo v barvi ???

Kaj se torej da zamenjat (sprednji dve-da ,zadnja-?) pri letniku 2004,katerega proizvajalca izbrati ,katero in koliko olja,kje kupiti ?

Zamenjat pa moram tudi tesnilni obroč na desni strani ,ker pušča olje.

Je tale "simering" že kdo menjaval ? Vsaj po service manualu sodeč ni neka znanost, če imaš pravo orodje.

Že vnaprej hvala za odgovore. Pa da ne smetimo preveč lahko na PM.

P.S.

Ima že kdo izmed vas novejši Haynes manual. Ga je vredno kupiti ali je zadeva približna Honda Varadero service manualu?

post-11617-126513646381_thumb.jpg 205€ komplet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa dobim komplet "feder" za 205€?

Pa da naredim iz krave gorsko kozo?

Ste slučajno že imeli priliko pogledet spredaj med posodo za gorivo in nosilec posode.:hmm:

"Kvalitetno" statično lakiranje .

LP

post-22231-126522025957_thumb.jpg

post-22231-126522046096_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz kje si pa uvozil tale motor, moj HD ni toliko rjast, pa je bil iz GB pripeljan.

NA moji Vari sicer ni kaj takega za opazit. Sem pa opazil že na večih in do sedaj na obeh mojih, da rada barva razpoka in se pokažejo sledi rje na okvirju, kjer pridejo vpete prednje vilice in belanca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DODATNA OSVETLITEV !!!!

Sem hodil po bauhausu (btc) pa so mi slučajn padle v uč tele meglenke!!

Imajo pa modro steklo in so videt prav kul. Priložen je tudi rele!! 2x55w??! Pa rezerva akumulator u kufrtongue.gif

post-20913-126529459428_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz kje si pa uvozil tale motor, moj HD ni toliko rjast, pa je bil iz GB pripeljan.

NA moji Vari sicer ni kaj takega za opazit. Sem pa opazil že na večih in do sedaj na obeh mojih, da rada barva razpoka in se pokažejo sledi rje na okvirju, kjer pridejo vpete prednje vilice in belanca.

Verjetno ni razlike med dražavami od koder je motor .

Uvoz Italija.

Večja verjetnost je,da je tank ponedeljkov proizvod . Upam ,da ni še vse ostalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa dobim komplet "feder" za 205€?

Pa da naredim iz krave gorsko kozo?

Ste slučajno že imeli priliko pogledet spredaj med posodo za gorivo in nosilec posode.:hmm:

"Kvalitetno" statično lakiranje .

LP

Komplet fedr kot ga vidiš na moji sliki dobiš: SO Products GmbH Luxemburger Strase 54

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišel ja čas ko je treba zamenjati verigo in zobnike, pa me zanima katero bi mi priporočili in kje so najcenejše. Rabim pa tudi gumo, katera pride v pasto zadnjega kolesa. Za odgovore se vam zahvaljujem.

Lp jankec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!