Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Eno vprašanje.Zraven vincijev sem dobil dve okrogli ploščici fi50 z luknjami.Kam to pride?

Jaz sem dal not daš spodaj tam kjer pride cev v dušilec.Sicer sem potem ko sem se navadil na ropot pobral ven (ni neke rzlike sam zdj malo bolj ropota)

Probaj pa boš vidu !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh,je preveč dela za rore dol vzet.Bom raje kr brez.

Saj sam feder dol snameš in malo popustiš objemko in dušilec nazaj pomakneš da se sname iz rora 3min dela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XMLV jih bo verjetn nataknu kar na tanove rorčke !!biggrin.gif Pa kakšno slikco bi nam lahk privošču !!

LP

Evo mal nostagije po vremenu!

post-18080-126660761386_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prihaja pomlad, tk da z vzdrževalnimi deli je bilo treba zaključit in sestavit mopi skup in končno sem namontiral dnevne led luči za dodatno osvetlitev!

post-5441-126675050783_thumb.jpg

post-5441-126675054426_thumb.jpg

post-5441-126675081132_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil mumini
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lep pozdrav!

Nova Varadera je v garaži :) Zdaj me pa zanima, če se da kje ugodno dobiti centralno stojalo (štendler) za Varadero XL 1000. Naši uradni prodajalci me hočejo zmolsti do amena :? Za pomoč se prav lepo zahvaljujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Nova Varadera je v garaži :) Zdaj me pa zanima, če se da kje ugodno dobiti centralno stojalo (štendler) za Varadero XL 1000. Naši uradni prodajalci me hočejo zmolsti do amena :? Za pomoč se prav lepo zahvaljujem.

Pokliči moto igl, prjatu ga je dubu tam za okoli 105 €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Nova Varadera je v garaži :) Zdaj me pa zanima, če se da kje ugodno dobiti centralno stojalo (štendler) za Varadero XL 1000. Naši uradni prodajalci me hočejo zmolsti do amena :? Za pomoč se prav lepo zahvaljujem.

VIK d.o.o. Kozina cena 99€ (če boš vstrajen boš mogoče še malo "zglihal")

Lp Stane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker imam trenutno preveč časa (motor na servisu-menjava feder) pa slabe vremenske razmere sem se odločil ,da nekaj naredim z mojim starim kufrom.

STOP luč ala Stiwie Wonder.

Voila!

Skrbi me le kako dolgo bodo LED diode made in Hong Kong zdržale:whistle: !?

post-22231-126797661079_thumb.jpg

post-22231-126797663033_thumb.jpg

post-22231-126797665019_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker imam trenutno preveč časa (motor na servisu-menjava feder) pa slabe vremenske razmere sem se odločil ,da nekaj naredim z mojim starim kufrom.

STOP luč ala Stiwie Wonder.

Voila!

Skrbi me le kako dolgo bodo LED diode made in Hong Kong zdržale:whistle: !?

Nice, domnevam so to štop luči ali se motim?

Ali so bile diodice že spete v trak ali vsaka zase?

Lahko pokažeš kako sliko pred vgradnjo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil objaviti, da sem dal spremeniti vzdevek iz XL1000 v Bors. (ne, ne nameravam menjati motorja !!!!!!)

P.S.

Kdo pravi, da naše "krave" ne grejo v/na avto. Je treba samo malo bolj prtisniti.:naughty:

post-22231-126797773271_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nice, domnevam so to štop luči ali se motim?

Ali so bile diodice že spete v trak ali vsaka zase?

Lahko pokažeš kako sliko pred vgradnjo?

Diode so spete in vlite v dodotesni gumijasri trak (48 diod).

Za izdelavo potreboval 4 trake. Zgoraj 48 kom. na vsaki strani, spodaj pa 36 kom.(odrezal 12 kom. )

Cena traka znaša 1,10€ +poštnina 1€. -ebay-

Jutri poslikam ...

-link prodajalca pošljem na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diode so spete in vlite v dodotesni gumijasri trak (48 diod).

Za izdelavo potreboval 4 trake. Zgoraj 48 kom. na vsaki strani, spodaj pa 36 kom.(odrezal 12 kom. )

Cena traka znaša 1,10€ +poštnina 1€. -ebay-

Jutri poslikam ...

-link prodajalca pošljem na PM.

Super, bi bil za link zelo vesel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diode so spete in vlite v dodotesni gumijasri trak (48 diod).

Za izdelavo potreboval 4 trake. Zgoraj 48 kom. na vsaki strani, spodaj pa 36 kom.(odrezal 12 kom. )

Cena traka znaša 1,10€ +poštnina 1€. -ebay-

Jutri poslikam ...

-link prodajalca pošljem na PM.

zdravo,

kako si pa rešil konektorje? Če snameš Kovček, moraš še posebej odklopiti luči?

Hvala, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo,

kako si pa rešil konektorje? Če snameš Kovček, moraš še posebej odklopiti luči?

Hvala, LP

Za povezavo med kovčkom in nosilno ploščo sem uporabil dvopolni konektor, kateri mi je ostal pri grelnih ročkah.Stvar funkcionira odlično ni pa preveč estetska.

Predlagam pa, da za povezavo uporabiš kontakte kateri se nahajajo na drsnih vratih avtomobilov,kombijev.

Tudi sam imam namen problem tako rešit,takoj, ko dobim naročene kontakte.(lepše bo zgledalo)

LP

post-22231-126799200621_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem si poslužil brezplačne varijante bo več ostal za trance_06_beer2.gif !!

Od kakega jugeca odrežeš dvpolni konektor ali pa tripolni če hočeš imet še pozicijo pa pol urce in voila !!

post-20913-126804492709_thumb.jpgpost-20913-126804503423_thumb.jpgpost-20913-126804512877_thumb.jpgpost-20913-126804524117_thumb.jpg

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

a bi lahko kdo od vas napisal na kratko po alinejah bolezni varader? Odločam se namreč za nakup letnika 2006 al pa morda novejše, sevede z ABS om in me zanima, kaj me čaka. Pa ker ste vsi fani Vare (tud jst) ne govort da ni nič, ker je zihr kej. :)

Thnx

Popravljeno . Popravil Miki Mauss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še nekaj obljubljenih slik "pred" vgradnjo.(nisem prej poslikal, sem moral razmontirat :wallbash:)

post-22231-126808231971_thumb.jpg

post-22231-126808239321_thumb.jpg

post-22231-12680824366_thumb.jpg

post-22231-126808248432_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še nekaj obljubljenih slik "pred" vgradnjo.(nisem prej poslikal, sem moral razmontirat :wallbash:)

Ej Bors sorry ker sem ti storu toliko dela ampak vseemo hvala za tako nazorno predstavitev in seveda za link.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

a bi lahko kdo od vas napisal na kratko po alinejah bolezni varader? Odločam se namreč za nakup letnika 2006 al pa morda novejše, sevede z ABS om in me zanima, kaj me čaka. Pa ker ste vsi fani Vare (tud jst) ne govort da ni nič, ker je zihr kej. :)

Thnx

Pozdravlen

poglej Varo sem imel l.1999 in sem jo imel 10 let,pred 14 dnevi sem kupil novo, ravno zaradi tega ker motor enostavno samo dela. Servisiral sem jo pri redno ,pri uradnem serviserju, stalno sem sinaril ,naj mi nastavijo ventile, ker pač v servisni knjigi piše, da je pregled ventilov pri cca 42000 tisoč.Po obrazložitvi mehanika, ker so ravno pri eni pregledovali ventile, ki je imela 74000 km pa je bilo odstopanje pri zračnosti minimalno tako , da se še to ni isplačalo. Olja ni porabila nič ,kolikor noter, toliko ven. Edini problem je bil iz začetka veriga, to pa predvsem zaradi ostrega speljevanja, ampak me je izučilo tudi to, po zamenjavi dveh kompletov sem začel voziti po pameti in sem z zadnjo garnituro na cca 30000 km.Mogoče bo z novo kaj Varo drugače ,ampak upam da se ne bom ugriznil v jezik.Pa obilo vesela pri vožnji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

a bi lahko kdo od vas napisal na kratko po alinejah bolezni varader? Odločam se namreč za nakup letnika 2006 al pa morda novejše, sevede z ABS om in me zanima, kaj me čaka. Pa ker ste vsi fani Vare (tud jst) ne govort da ni nič, ker je zihr kej. smile.gif

Thnx

Oj....moja vara je letnik 99.....65000 km prevoženih.......dela odlično.....lastnik sem že 3 leta pa niti najmanšega problema, tako da bo še kar kaksno leto pri bajtirolleyes.gif ............ti kr nabau pa miljon srečnih kilometrou ti želim....

L.P. Klemen

Popravljeno . Popravil VS800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!