Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Vidim, da ste prešaltal na majice.

Glede "navadne" TOURANCE gume pa takole. Zdrži precej kilometrov vendar v mojem primeru redko preko 140 km/h.

Takole se ji pozna 21kkm. Takšna je odšla je v zasluzena gumijasta večna lovišča.

ps, zadnjih 100 km z njo prevozil v družbi dveh "varaderistov".

u madona.. pol mam jst še cajt menjat gume :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u madona.. pol mam jst še cajt menjat gume :))

Takšna guma nikakor ni več varna.

Ko sem šel od doma je bil profil še popolnoma OK cesta in leva ročka sta pa naredila svoje:ninja:.

Saj veš kako pravijo "don´t do this at home kids" khhhm jaz sem delal na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa danes nabavil MRA vario tourig šipo. Givijeva mi je previsoka, upam da bo MRA "delala" tako kot mora. Nisem pa je še uspel zmontirat.

Pol pa stestirat in poročam!

Lp

Za kolk ceniš staro Givijevo???(če jo seveda prodajaš) Mogoče bi bil interesent!! Sporoč na PM al pa telefon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kolk ceniš staro Givijevo???(če jo seveda prodajaš) Mogoče bi bil interesent!! Sporoč na PM al pa telefon!

jst mam tud eno originalno viška :whistle:

aja.. ti bi imel Givijevo... ups.

Popravljeno . Popravil japke
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšna guma nikakor ni več varna.

Ko sem šel od doma je bil profil še popolnoma OK cesta in leva ročka sta pa naredila svoje:ninja:.

Saj veš kako pravijo "don´t do this at home kids" khhhm jaz sem delal na cesti.

trance_26_nono.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Varaderovci.

Lastim si Hondo Varadero 1000,letnik 99 in imam eno prošnjo.

Prosil bi, da pogleda kdo od vas, ki si lasti podoben letnik motorja v homologacijski kartonček kjer biše iz katere države prihaja motor.

Za odgovor se že vnaprej zahvaljujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq, vulkanizerjem se večinoma ne da paziti na to "malenkost" in nato pametujejo, da je vse skupaj neumnost in da ne pomeni bistvene razlike in ...bla, bla, bla.

Če bi ne bilo razlike teh pik NE BI BILO!!!

Se popolnoma strinjam !! Mani je dal piko na ventil in na vsaki strani je ena ploščica uteži !! Pele se pa u nulo (trail attack) pri vseh hitrostih!!

Še slikovno :

post-20913-127317315099_thumb.jpg

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi povedat, pri varaderi bi žmigovce zamenjal oranžne za srebrne oz prozorne, sprednje ter zadnje, se prodaja to kje u slo, ali samo ebay?

Ima mogoče kdo led zadnjo luč na varaderi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi povedat, pri varaderi bi žmigovce zamenjal oranžne za srebrne oz prozorne, sprednje ter zadnje, se prodaja to kje u slo, ali samo ebay?

Ima mogoče kdo led zadnjo luč na varaderi ?

Drugje kot na ebayu nisem zasledil!! Bi jih tud sam namontiral ampak se mi zdi cena mal prevelika :whistle:

Led zadnjo lampo ima pa ARTIKL pa ne samo zadnjo lampo cela njegova Vara je led :naughty: Mater dobr zgleda :OK:

Če boš kje najdu za kako pametno ceno nam sporoč!! :worship:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Varaderovci.

Lastim si Hondo Varadero 1000,letnik 99 in imam eno prošnjo.

Prosil bi, da pogleda kdo od vas, ki si lasti podoben letnik motorja v homologacijski kartonček kjer biše iz katere države prihaja motor.

Za odgovor se že vnaprej zahvaljujem.

Tvoja vara let. 1999 prihaja iz japonske, moja 2001 pa je že Španija!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Varaderovci.

Lastim si Hondo Varadero 1000,letnik 99 in imam eno prošnjo.

Prosil bi, da pogleda kdo od vas, ki si lasti podoben letnik motorja v homologacijski kartonček kjer biše iz katere države prihaja motor.

Za odgovor se že vnaprej zahvaljujem.

Jap,jap mam jest tut 99 letnik (najboljši letniktrance_14_devil2.gif )......iz japanacool.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap,jap mam jest tut 99 letnik (najboljši letniktrance_14_devil2.gif )......iz japanacool.gif

Sicer je bilo že dosti govora o kvaliteti VS Japan/Spain, ampak mislim da je tudi Spain ok vozim že drug primerek in do sedaj še nisem imel nobenih težav :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je bilo že dosti govora o kvaliteti VS Japan/Spain, ampak mislim da je tudi Spain ok vozim že drug primerek in do sedaj še nisem imel nobenih težav worship.gif

Ko mal našparam bo moj itak tut španc.......vara je vara............................trance_27_notworthy.gif ..........po drugi strani pa vem , da mi bo moj 99 letnik kr neki časa še služu

Popravljeno . Popravil VS800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore.

Na LPP ju sem homologiral druge izpuhe in do mi v nov kartonček vpisali, da prihaja moja Varadera iz Španije.

Se mi je pa zdelo, da je pisalo v stari homologaciji, da prihaja iz Japonske.

Zadevo so mi danes na LPP ju popravili :rolleyes:

Popravljeno . Popravil znejc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa danes nabavil MRA vario tourig šipo. Givijeva mi je previsoka, upam da bo MRA "delala" tako kot mora. Nisem pa je še uspel zmontirat.

Pol pa stestirat in poročam!

Lp

Jaz sem tudi na moji vari zamenjal givi šipco z mra,po nekaj prevoženih kilometrih worship.gif zadovoljen!

Če pa je kdo ki bi si rad mogoče omislil givi šipcowhistle.gif ... sedaj imam eno viškawhistle.gif (prodam)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi na moji vari zamenjal givi šipco z mra,po nekaj prevoženih kilometrih worship.gif zadovoljen!

Če pa je kdo ki bi si rad mogoče omislil givi šipcowhistle.gif ... sedaj imam eno viškawhistle.gif (prodam)

Povej ceno, lahko na PM ali tel. trance_11_confused.gif

Popravljeno . Popravil maliP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obe kolesi ponovno centrirani. Prednjo gumo sva z mojstrom snela in jo pri ponovni montaži postavila v položaj "pika na gumi - ventil na feltni" in pri tem prihranila 1/2 prej potrebnega svinca. Tudi zadnja je zdaj zadovoljna z bistveno manjšo obtežbo.

Zdej pa samo še vreme počakat in stestirat!

Stestirano! Zdej se Vara pelje kot je treba.

Dobri stari občutkibiggrin.giftrance_44_wink5.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem se prvič zapeljal z mojo varico, občutki so fenomenalni :)

Motor res vleče kadarkoli :)

Opremo sem pa kupil komplet od Komine, čelado pa nolan 103 :)

Popravljeno . Popravil motorist007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juhu, danes sem dobil nove gume Metzeler EXP, pa centralno stojalo, pa servis mam...

Vara bo kot nova :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročil sem še srebrne žmigovce ter zadnjo srebrno led luč :)

Bom dal slike na forum k bo zmontirano

A mogoče kdo ve kje se najceneje dobijo auspuhi LeoVince za varico, nekaj sem bral da v Italiji.

Rabljenih pa najbrž ni da bi se posebej prodajali, čeprov bi mi bilo to še najbolj všeč.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročil sem še srebrne žmigovce ter zadnjo srebrno led luč :)

Bom dal slike na forum k bo zmontirano

A mogoče kdo ve kje se najceneje dobijo auspuhi LeoVince za varico, nekaj sem bral da v Italiji.

Rabljenih pa najbrž ni da bi se posebej prodajali, čeprov bi mi bilo to še najbolj všeč.

Lp

Pa ti misliš svojega Varaderota zrihtat v nulo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!