Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

zivjo.

 

danes narejen servis olje filtri.

znima me, na koliko km se menjajo vžigalne svečke (Iridium). te mam trenutno not. menjane so bile pri 46k km zdaj jih je 72k, so pa se dobre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo.

 

danes narejen servis olje filtri.

znima me, na koliko km se menjajo vžigalne svečke (Iridium). te mam trenutno not. menjane so bile pri 46k km zdaj jih je 72k, so pa se dobre.

Jaz sem jih zamenjal pri 30kkm, ampak se sam tocno ne vem, zakaj, Menda sem nekje tako prebral... Svecke so bile kot nove (tako sploh nisem ziher, ce nisem kar starih nazaj dal, haha). No, zamenjal sem jih, ker sem imel ze kupljene, pa itak ze odstranjene plastike in rezervar ob menjavi zracnega filtra. Morda bos sam ravnal enako - niso ravno ogromen strosek (kaj pa pise v navodilih, pa upam da ti napise kdo, ki jih ima pri roki). 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo.

 

danes narejen servis olje filtri.

znima me, na koliko km se menjajo vžigalne svečke (Iridium). te mam trenutno not. menjane so bile pri 46k km zdaj jih je 72k, so pa se dobre.

Men so rekl da naslednji servis se pravi 48000 .Zdaj so mi menjal ploščice zadnje  drugič  prve prvič ter verigo z zobniki !Mam 42000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, da se oziraš za Varaderom. Motor je stabilen toliko kolikor je stabilen voznik. Je dokaj težak in na mestu težje okreten, za razliko med vožnjo, ko je zelo vodljiv in se počutiš kot v fotelju. Za ta motor moraš biti dovolj visok saj je sedišče na višini cca.84cm. V kolikor nimaš dolgih nog boš motor na mestu težko obdržala v pokončnem stanju. Najbolje bo, da najdeš motor in boš občutila, če ti odgovarja. In srečno pri izbiri!

Se strinjam mislim da je za ženske pretežak razen če nisi taka kot nemška paznica Maria H. Rish.Jaz sem velik 173 pa sem ga na začetku tut zvrnu na mestu ko sem se ustavil v muldi z sprednjim kolesom

Pozdav.

Sem nov na tem forumu :)

Moja nova pridobitev prejsni teden VARADERO 08.

Znanima me a je kaksana razlika ce tankas 95 ali 100 okt.

 

LP.

Jaz je nism opazil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav uživači!  Jeseni ko sem varaderico parkiral je delovalo vse ok. prejšnji vikend na probnji vožnji pa sem ugotovil da smerokazi po vklopu začnejo delovati šele po nekje 4-5 sekundah.Vsi šterje pa delujejo normalno..  Kje bi bla težava?  Hvala lepa že v naprej.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav uživači!  Jeseni ko sem varaderico parkiral je delovalo vse ok. prejšnji vikend na probnji vožnji pa sem ugotovil da smerokazi po vklopu začnejo delovati šele po nekje 4-5 sekundah.Vsi šterje pa delujejo normalno..  Kje bi bla težava?  Hvala lepa že v naprej.....

 

najverjetneje v stikalu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najverjetneje v stikalu

Enako se je meni dogajalo.  Našprical stikalo z WD-jem in problem rešen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav uživači!  Jeseni ko sem varaderico parkiral je delovalo vse ok. prejšnji vikend na probnji vožnji pa sem ugotovil da smerokazi po vklopu začnejo delovati šele po nekje 4-5 sekundah.Vsi šterje pa delujejo normalno..  Kje bi bla težava?  Hvala lepa že v naprej.....

Stikalo je problem. Ko se bo segrelo ozračje bo zadeva ok. Lahko pa rešiš predčasno tako in seveda je to varneje, da razdreš stikalo in vse očistiš. Kontakte pa če je treba malo pobrusiš z finim brusnim papirjem (raje ne pod 500 granulacije) in namažeš s kako brezkislinsko mastjo. Kontakt sprej ni vredu, ker je presuh.

Mast ki je notri malo otrdi, kontakti so najverjetneje oksidirani... in rele kateri dobi napajanje preko stikala ne zalavfa dokler nima dovolj napetosti.

Upam da sem ti pomagal in lep pozdrav!

.

.

.

.

.

.

Aja! Lahko pa motor zamenjaš.... uni s propelerji baje nimajo teh težav :kva2:

Popravljeno . Popravil KNNMS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enako se je meni dogajalo.  Našprical stikalo z WD-jem in problem rešen.

Saj to! Našprical sem ga jeseni pokril in zdej ne dela.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa problem z stikalom za dolge luči.

Ko stikalo vklopim, se ne daj izklopit, oz.ga moram 100000x stisnit.

Kakšen predlog, kako rešit težavo oz. kje novo stikalo kupit

 

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa problem z stikalom za dolge luči.

Ko stikalo vklopim, se ne daj izklopit, oz.ga moram 100000x stisnit.

Kakšen predlog, kako rešit težavo oz. kje novo stikalo kupit

 

Hvala

To se dogaja zato ker to stikalo polj malo uporabljamo, jaz ga vsako leto pošteno našpricam z silikon sprejem ki izpodriva vodo ne prevaja elektrike, in potem dela kot nov PREVERJENO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celo zimo si afne guncau,zdj pa rešuješ kar se rešit da.... :P

Jst sm ga dal narazen,mal pokukal kva dogaja pa je bil ko nov....pa pazi da kitajčki vun ne popadajo  ... :naughty:

Za začetek mal wd-ja not pa predrmaj.......,

 

 

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, tudi jaz sem se opremil s hondico in komi čakam da jo zapeljem,me pa zanima naslednje: kakšna je razlika med letnikom 05 in 06. Kupujem zaščito motorja in je tale,mislim da je od GIVIja http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=6876947 zelo ugodna.videl sem da je ta oblika samo za l.06+, jaz mam pa l.05. A res ne bi pasala na mojga.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, tudi jaz sem se opremil s hondico in komi čakam da jo zapeljem,me pa zanima naslednje: kakšna je razlika med letnikom 05 in 06. Kupujem zaščito motorja in je tale,mislim da je od GIVIja http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=6876947 zelo ugodna.videl sem da je ta oblika samo za l.06+, jaz mam pa l.05. A res ne bi pasala na mojga.

 

lp

Imam enake oblike na 2003 letniku. Bi moralo pasat na 2005, če je tudi v živo tak kot na sliki. Pa ne obiraj se, sem se dva dni pred montažo prekucnil :wallbash: !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal so šle vse zaloge,ni čudno za tako ceno.Sem pa malo brskal po ebayu in je ista oblika za različne letnike,zato me je zanimalo če je kaj razlike.Kako je pa kaj z montažo,komplicirano al se lahko tud sam poigram?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmontiral stikalo ,očistil in našprical.Dela ko urca... Hvala za nasvete in še bolj kot to prebuditev lenobe v meni......

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal so šle vse zaloge,ni čudno za tako ceno.Sem pa malo brskal po ebayu in je ista oblika za različne letnike,zato me je zanimalo če je kaj razlike.Kako je pa kaj z montažo,komplicirano al se lahko tud sam poigram?

Kupi od letnika 2004 naprej ! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celo zimo si afne guncau,zdj pa rešuješ kar se rešit da.... :P

Jst sm ga dal narazen,mal pokukal kva dogaja pa je bil ko nov....pa pazi da kitajčki vun ne popadajo  ... :naughty:

Za začetek mal wd-ja not pa predrmaj.......,

 

 

 

LP

HA HA

Kamerad se je zbudil.

Serbus stari!!!!! :OK:  :OK:  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal so šle vse zaloge,ni čudno za tako ceno.Sem pa malo brskal po ebayu in je ista oblika za različne letnike,zato me je zanimalo če je kaj razlike.Kako je pa kaj z montažo,komplicirano al se lahko tud sam poigram?

Montaza je enostavna, potrebno je nekaj moci :) Vijake dobis zraven (dva original vijaka, ce se pravilno spomnim, moras zamenjati z daljsimi). Meni ni najbolje pasalo na motor (ceprav original Givi), ampak se je dalo brez vecje muke malo "nasponat".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Novi na forumu ter novi na Varaderu!  Trenutno zadovoljen :kva1: bomo vidli po več prevoženih km

Imam pa takoj eno vprašanje? Kje bi se dalo za pametno ceno dobit centralno stojalo ni blema, če je rabljeno!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!