Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Novi na forumu ter novi na Varaderu!  Trenutno zadovoljen :kva1: bomo vidli po več prevoženih km

Imam pa takoj eno vprašanje? Kje bi se dalo za pametno ceno dobit centralno stojalo ni blema, če je rabljeno!

LP

Ko boš prevozil toliko boš že vedel :kva1:

https://www.facebook.com/HondaVaraderoXl1000VOsterreich/posts/650485688335912

 

Kar pa se tiče stojala...hm probaj ebay, ampak ne vem če bistvena razlika v ceni novo-rabljeno :grim

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem, da bom takrat res vedel :notworthy: Bil na ebay pa ni ravno neke izbire in cene podobne kot pri nas!

Ima kdo mogoče mere za stojalo mam nekaj materiala pa bi probal mogoče pa rata!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko boš prevozil toliko boš že vedel :kva1:

https://www.facebook.com/HondaVaraderoXl1000VOsterreich/posts/650485688335912

 

Kar pa se tiče stojala...hm probaj ebay, ampak ne vem če bistvena razlika v ceni novo-rabljeno :grim

Se dogovoriš za popust, (g. Oblak Bojan, TC MOTOSHOP) 195, 96 EUR z davkom. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125 EUR si dobil zelo OK ceno! Bom povprašal pa da vidim!

Hvala :OK:

Če ga dobiš za to ceno si zmagu, sm gledu so cene tam okol 160 €, so se pa res podražili jaz sem ga kupil 6 let nazaj sm dal za SW MOTECH okol 115€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga dobiš za to ceno si zmagu, sm gledu so cene tam okol 160 €, so se pa res podražili jaz sem ga kupil 6 let nazaj sm dal za SW MOTECH okol 115€

Imam račun in napisal sem kontaktno osebo (g. Oblak Bojan, TC MOTOSHOP) kupljen je bil 17.01.2013 po naročilu (firma MOTECH).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

 Prodam, najraje pa menjam za original, prednji povišan vizir z dodatkom Vario-Touring.

Ali morda prodaja kdo originalen vizir, ki bi pasal na Varadero 2004? Kupim z gotovino :)

LP in lepo vreme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

 Prodam, najraje pa menjam za original, prednji povišan vizir z dodatkom Vario-Touring.

Ali morda prodaja kdo originalen vizir, ki bi pasal na Varadero 2004? Kupim z gotovino :)

LP in lepo vreme

 

Bi z veseljem menjal, vendar predvidevam da ne paše na letnik 2009.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi z veseljem menjal, vendar predvidevam da ne paše na letnik 2009.

Ne vem, kako gre to. Bi bilo za vprašat na servisu. Če se ne motim, so oblike od 03 do 11 kr enake. (ne morem trdit, ker ne poznam toliko)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kako gre to. Bi bilo za vprašat na servisu. Če se ne motim, so oblike od 03 do 11 kr enake. (ne morem trdit, ker ne poznam toli

 

 

Jaz imam letnik 2004 in bi menjal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam letnik 2004 in bi menjal

Sem probal original, pa mi tud ne odgovarja. Ne vem, kaj je narobe z mano :blush:

 Sedaj sem pomislil, da mi ga morda kovček svira tam zadaj. Ali ima kdo izkušnje s turbolencami zaradi kovčka?

 (idejo sem dobil, ker mi je na transalpu 700 tresla belanca, če sem na motorju imel kovček)

 

Aja, menjal bi LeoVince homologirane auspuhe za odlično ohranjene originalne. LeoVince so z dušilci in so kot novi. Če je kak interesent naj se javi :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem probal original, pa mi tud ne odgovarja. Ne vem, kaj je narobe z mano :blush:

 Sedaj sem pomislil, da mi ga morda kovček svira tam zadaj. Ali ima kdo izkušnje s turbolencami zaradi kovčka?

 (idejo sem dobil, ker mi je na transalpu 700 tresla belanca, če sem na motorju imel kovček)

 

Aja, menjal bi LeoVince homologirane auspuhe za odlično ohranjene originalne. LeoVince so z dušilci in so kot novi. Če je kak interesent naj se javi :music4:

Meni je tudi na transalpu 650 treslo zaradi kufra(poleg prednje trailattack gume). Na varaderu pa mi s povišano Givi šipo nič kaj bolj ne trese s kovčkom kot brez njega. A ti samo pri določeni hitrosti trese? Da nimaš težav s prednjo gumo?

Aja pa interesent sem za avspuhe. Maš na pm.

Lep pozdrav.

Popravljeno . Popravil KNNMS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je tudi na transalpu 650 treslo zaradi kufra(poleg prednje trailattack gume). Na varaderu pa mi s povišano Givi šipo nič kaj bolj ne trese s kovčkom kot brez njega. A ti samo pri določeni hitrosti trese? Da nimaš težav s prednjo gumo?

Aja pa interesent sem za avspuhe. Maš na pm.

Lep pozdrav.

Pri Varaderotu mi trese čelado. Turbolenca mi jo pri določeni brzini tolk trese, da je res zelo moteče. Sem pa velik 186 in imam čelado kr nekaj višje kot je višina šipe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega bi rabu tale komad, oz levega in desnega za Varaderota letnik 99, zgleda se je materijal z leti utrudil, tako da so sedaj fostrasterji kar precej povešeni........

 

post-5241-0-71272600-1401261773_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ni problem samo v gumi pušah?

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ni problem samo v gumi pušah?

Po mojem so tačke krive. Na tačkah ni puš, vsaj pri moji jih ni, se pa znuca zadnji del tačke kjer se na nosilec nasloni. Lahko pa da ima zbrušeno/povečano luknjo za zatič ki drži tačko med "uhcema". Jaz sem nosilec kupil v velikem skladišču-beri Ebay. Pa ne zaradi povešenosti ampak opiljenosti :) 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav,

No jaz tako uživam, da se mi km spotoma nabirajo. Sedaj pa nevem, kdaj naj menjam olje in filter na 6000 km, 10000km ai 12000km. V navodilih piše 12.000km, servis mi prav na 6000, zdej pa nevem. Kdaj ga vi menjate?

 

LP!

 

Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav,

No jaz tako uživam, da se mi km spotoma nabirajo. Sedaj pa nevem, kdaj naj menjam olje in filter na 6000 km, 10000km ai 12000km. V navodilih piše 12.000km, servis mi prav na 6000, zdej pa nevem. Kdaj ga vi menjate?

 

LP!

 

Jure

Jaz na 6k km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav,

No jaz tako uživam, da se mi km spotoma nabirajo. Sedaj pa nevem, kdaj naj menjam olje in filter na 6000 km, 10000km ai 12000km. V navodilih piše 12.000km, servis mi prav na 6000, zdej pa nevem. Kdaj ga vi menjate?

 

LP!

 

Jure

menjaj na 10tkm  ali prej odvisno kako hočeš imeti vzdrževan motor....kdor maže ta vozi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani lastniki Varic,

 

Ker sem pred nakupom tega stroja (2007 modelno 2006, 25000km), me zanima nekaj stvari.

 

1. Kot prvo me zanima, ali je kdo izmed vas kupoval oz. menjal smernike za prozorne? 

Sprednje se dobi preko ebaya za cca. 25€ komplet (samo pokrovčki), zadnje pa bi dal po vsej verjetnosti LED /menjal celo luč.

Če se ne motim, je potrebno z led smerniki vgraditi še rele, da ne žmigajo prehitro (nisem se še spuščal v podrobnosti)?

Sedaj pa za tiste, ki vejo, ali bi zadnja luč novega modela (2007-->), ki ima smernike ob lučeh pasala v starejši model ki jih ima montirane posebaj, sicer bi morda menjal še zadnjo luč za tako, ki ima ledice.

 

Nekaj takega (LUČ):

 http://www.ebay.co.uk/itm/Smoked-LED-tail-light-Honda-Varadero-XL-1000-V-XL1000V-SD01-SD02-1998-2007-/131180936755?pt=UK_Motorcycle_Parts_13&hash=item1e8afe3e33

Smerniki spredaj:

 http://www.ebay.co.uk/itm/Front-Turn-Signals-Lens-For-Honda-CBF600S-VARADERO-1000-All-Year-Smoke-/271029096013?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item3f1a97ce4d

Smerniki zadaj:

 http://www.ebay.co.uk/itm/Clear-signal-lenses-Honda-CB-1100-CB-1300-X11-Varadero-XL-1000-V-/360848180521?pt=UK_Motorcycle_Parts_13&hash=item54043a4529 

http://www.ebay.co.uk/itm/Custom-Micro-LED-Indicators-Turn-Signals-fits-Honda-XL-125-1000-Varadero-Rear-/190723321868?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item2c67fef00c

Popravljeno . Popravil gradbenik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. Ker je na cesti res veliko Varic sem precejkrat razmišljal o svetilnosti sprednje luči - original žarnica (zdi se mi precej slaba). Ali je morda kdo dajal notri kakšno močnejšo žarnico, halogenke, morda celo xenon? 

 

Sam sem gledal kaj takega:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Honda-XL1000V-VARADERO-HID-Xenon-Conversion-H4-Bi-Xenon-/220586571479?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item335bfbf6d7

 

/drugo kakšno bolj močno žarnico (po možnosti moder odtenek)..

 

Sicer tole zgleda ubijalsko (subjektivno mnenje pač)

 

https://www.facebook.com/Retrofitlab/photos/a.622146971170440.1073741839.399126563472483/622147284503742/?type=3&src=https%3A%2F%2Fscontent-b-vie.xx.fbcdn.net%2Fhphotos-frc3%2Ft1.0-9%2F579108_622147284503742_195596404_n.jpg&size=960%2C720&fbid=622147284503742

 

Sprašujem predvsem zaradi tega, ker me zanima, ali je imel kdo probleme z varovalkami/"kurjenjem"/previsoko temperaturo ipd..

 

Že vnaprej se vam najlepše zahvaljujem za pomoč  ;)

 

+ OPRAVIČUJEM SE ZA RAZDROBLJEN POST AMPAK MI NE PRIKAŽE CELOTNEGA BESEDILA V ENEM POSTU.

 

LP, gradbenik

Popravljeno . Popravil gradbenik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Vari sveti prva luč tako kot pri malokaterih mopedih, če še ne veš, jaz mam varo let 99 pa mam notr te žarnice http://www.mimovrste.com/zarnice/osram-set-zarnic-osram-h4-6055w-12v-night-breaker-unlimited?gclid=CN_0uZLG4r4CFYjpwgodzy8AaQ

Po moje raje vzami varo modelno leto 2007 ki je dosti lepša od modelnega leta 2003, pa srečno vožnjo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen!

Lepo pozdravljen v Varadero klubu.

Kar se tiče osvetlitve je vse ok, dokler te kdo na cesti ali na tehničnem ne vpraša po homologaciji. Za smernike se verjetno tudi za varadera kaj dobi v led varianti in je certificirano za varo, za xenon luči pa ni in ne bo. Jaz sem sicer nabavil bixenon za mojo varico, pa se še nisem opogumil za montažo, ker tudi zaenkrat ne pogrešam kaj močnejše svetlobe. Imam pa stranske dodatne luči, pa ne zaradi osvetlitve cestišča, ampak zaradi boljše vidnosti mene in mojega vozila. Zato sem tudi zamenjal žarnice z 10w ledicami, saj je poraba precej manjša in posledično tudi obremenitev alternatorja. Pri tem letniku ki ga gledaš, so že vgradili močnejši alternator in menda ni problemov s kurjenjem le teh če preveč povečaš porabo.

So pa tej xenon projektorji ki jih gledaš precej draga zadeva, a svetijo pa lepo in brez prekomernega bleščanja naokoli.

LP

Popravljeno . Popravil KNNMS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!