Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

A je mozno, da motor ne gre vec kot 200 km/h zaradi zracnega filtra, ki se najbrz ni bil menjan? :hmm: :?

Koliko časa?

Meni gre vedno tja do 220km/h,obratomer je na začetku rdečega polja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zracni filter je se najbrz prvi in ima sedaj 42500 km,

Je pa tudi men se sla pri 36000 km do rdecega v 5. prestavi brez problema pol je pa res sedaj nikoli nisem vozil vec kot 160 km/h.

Tako. da sem sedaj, ko sem ga malo pritisnil ugotovil, da do 7000 obratov cisto lepo potegne potem pa cisto malo se komaj opazi malo cukne pa gre pocasi do 8000 obratov potem pa ne naprej. :?

Bom kupil nov filter pa bomo vidli. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa Givijinih stranskih nosilcev za kufre tice pa tudi opravljajo nalogo zascitnih cevi, ker so toliko ven pomaknjeni, da tudi zmigavce zasciti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zracni filter je se najbrz prvi in ima sedaj 42500 km,

Je pa tudi men se sla pri 36000 km do rdecega v 5. prestavi brez problema pol je pa res sedaj nikoli nisem vozil vec kot 160 km/h.

Tako. da sem sedaj, ko sem ga malo pritisnil ugotovil, da do 7000 obratov cisto lepo potegne potem pa cisto malo se komaj opazi malo cukne pa gre pocasi do 8000 obratov potem pa ne naprej. :?

Bom kupil nov filter pa bomo vidli. :hmm:

Če je to res prvi zraćni filter, imaš mnogo preveč kilometrov brez menjave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K sreci ni prvi, je bil pri 18.000 km zamenjan.

Sem ga vzel ven in spihal.

Sedaj pa ne vem a bi kupil istega navadnega ali bi kufil K&N sportneg, ki se ga lahko pere, pa se navor bi se mu naj povisal?

Navaden stane 8.000 sit in je za cca 18.000 km

K&N pa stane 23.000 sit in bi naj bil za 160.000 km do prvega pranja, garancija 10 let oz 1.600.000 km. :? :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo pa je ratal :D Sem novopečeni lastnik vare, ravno pred eno uro sem jo pripeljal domov.

Je pa letnik 99 z 25 000 prevoženimi kilometri.

PA še slikca lepotice:

post-4-1093726274.jpg

Popravljeno . Popravil Leteči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK: :OK:

Cetsitam in srecno voznjo.

Vidim, da ga moras imeti z gurtnami privezanga. A je to zato, da ti ne pobegne iz garaze. :D

Saj res koliko te je stala, ce ni skrivnost. Ne vem, ce ne bom jaz moje prodal pa me zanima koliko se imajo ceno. :hmm: Ker mi tanova neda in neda miru. :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tale lepotička je iz okolice Stuttgarta tak da je cena malo nižja kot pri nas predvsem na račun BMW-jevega GS-a ker oni majo gor BMW da je sploh in oh nekaj posebnega, komplet z vsemi papirji in prevozom, hrano ipd. me je prišla 1.300.000 SIT zadnji tak ki pa se je pri nas prodajal je imel ceno 1.650.000 SIT oziroma mi je zadnjič IKE rekel da ga kolega prodaja za 1.5mio

Drugače pa je to poezija za vozit. Glede na KLE-ja ki sem ga imel prej je tole precej bolje.

Glede tega ko so mi vsi govorili kak nerodna krava je to so tole ble bolj pravljice kot ne, saj ga tud pri polžji brzini lahko pelješ in vodiš.

LP

Leteči

Popravljeno . Popravil Leteči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se moje cisto navadil v zelo kratkem casu in mi tudi z vse mi tremi kufri ne dela preglavic pri pocasni voznji po mestu in ostalem manevriranju. :OK:

Jaz sem zelo zadovoljen z njo kar se voznje tice, le cisto sportne voznje ne mara predvsem pri prestavlajnju malo protestira, ter vcasih jo cez kaksno neravnino v ovinku zacne malo zvijat. Samo to ni nic drasticnega.

Z Metzelerjevimi gumami se jo, da tudi v dezju brez problemov peljat do tacke v ovinku. :D :OK: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tale lepotička je iz okolice Stuttgarta tak da je cena malo nižja kot pri nas predvsem na račun BMW-jevega GS-a ker oni majo gor BMW da je sploh in oh nekaj posebnega, komplet z vsemi papirji in prevozom, hrano ipd. me je prišla 1.300.000 SIT zadnji tak ki pa se je pri nas prodajal je imel ceno 1.650.000 SIT oziroma mi je zadnjič IKE rekel da ga kolega prodaja za 1.5mio

Drugače pa je to poezija za vozit. Glede na KLE-ja ki sem ga imel prej je tole precej bolje.

Glede tega ko so mi vsi govorili kak nerodna krava je to so tole ble bolj pravljice kot ne, saj ga tud pri polžji brzini lahko pelješ in vodiš.

LP

Leteči

Zgleda, da nosilcev in kufrov ni zraven :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne jih ni, tist me bo prišlo pri habatu še enih 100 tisočakov. Sam to bom nabavil pozimi k se mal finančno k sebi spravim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K sreci ni prvi, je bil pri 18.000 km zamenjan.

Sem ga vzel ven in spihal.

Sedaj pa ne vem a bi kupil istega navadnega ali bi kufil K&N sportneg, ki se ga lahko pere, pa se navor bi se mu naj povisal?

Navaden stane 8.000 sit in je za cca 18.000 km

K&N pa stane 23.000 sit in bi naj bil za 160.000 km do prvega pranja, garancija 10 let oz 1.600.000 km. :? :hmm: :?

Če misliš imeti dalj časa motor, ni tako slaba odločitev, vedi pa da boš moral ponovno nastaviti vplinjače in po vsej verejtnosti menjati dize, bo pa motor tekel lepše in pridobil boš nekaj moči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj me pa zanima zakaj se puščamo tako nategovati, da nam na servisih pri menjavi olja dajejo dražje olje, ki ga pa sploh ne potrebuješ. Zakaj nam menjavajo olje na 6000km, če je recimo v Angliji za isti motor predpisana menjava na 10.000km, zakaj nam menjavajo svečke na 12.000km, če je v resnici potrebno na 24.000km........ Pa še kakšna cvetka bi se našla.

Vse v stilu Halo Bing kako brat. :shock: :roll:

He he sem gledal tole in kar drži jaz imam v knjižici napisano menjava olja in filtra na vsakih 12000km in svečke na 24000km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misliš imeti dalj časa motor, ni tako slaba odločitev, vedi pa da boš moral ponovno nastaviti vplinjače in po vsej verejtnosti menjati dize, bo pa motor tekel lepše in pridobil boš nekaj moči.

A ni to potrebno samo, ce hoces namontirali Dino jet?

Ali tudi, ce das noter samo filter K&N. Sem ga gledal je isti kot original samo kar so rebra narejena iz kovinske mreze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen leteci!

Zanima me kako si se dogovoril z prodajalcem tvoje nove Vare :wub: , ker tudi mene, vsaj upam O:-) čaka en podoben nakup jaz bi vzel le kakšnjih 10k km manj, zanima me kje si jo najdu če ni prevelika skrivnost in kako se gibljejo cene!

A ja... ČESTITAM! Mislim da si nabavu najboljši motor na svetu :OK:

lp, Boris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he sem gledal tole in kar drži jaz imam v knjižici napisano menjava olja in filtra na vsakih 12000km in svečke na 24000km.

:hmm: Saj pravim, da nas "nategujejo".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni to potrebno samo, ce hoces namontirali Dino jet?

Ali tudi, ce das noter samo filter K&N. Sem ga gledal je isti kot original samo kar so rebra narejena iz kovinske mreze.

Saj mora biti tak kot orginal, razlikuje se v pretočnosti zraka, te filtri spuščajo več zraka v karburatorje. Po vsej verjetnosti boš dobil luknjo v "moči" , če ne boš menjal diz in ponovno naštelal karburatorjev. Če boš pa to naredil, pa boš dobil nekaj km in nekaj navora več, tako da bo motor lepše tekel in pospeševal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom jaz tocno vprasal modela, ki prodaja K&N filtre pri nas kako je s tem.

Na servisu mi nic ni omenil, da je potrebno kaj taksnega narediti. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kr do Intermota pocakal, da vidimo kaksne bodo gor cene po katalogih je 115 evrov, pri nas je slabih 24.000 sit (samo filter).

Zadnje dneve sem v dvomih ali bi zamenjal svojo varo za novejsi model ali ne??? :?

Mi tale prav dobro sluzi. :notworthy:

Kaksne so sploh bistvene prednosti nove Vare, razen porabe, 6 prestave in malenkost trsega sprednjega vzmetenja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce drugačen videz, ki mi pa ni glih preveč všeč, tudi sam moped je vizualno videt precej manjši.

LP

LEteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno 6 prestava, občutek večje moči(?) , ABS,

Da svojega prodam in novega kupim in ponovno opremim ca 1500000 stroškov, hmmm ne se bom raje vozil še z tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je taka, če imaš rad vedno nove motorje, potem plačaš. Sam res ne vidim za 1.500.000 vzrokov, da bi jo menjal. Čez tri leta bo pa mogoče že kaj drugega bolj zanimivega. Ja tudi meni ni nova oblika preveč všeč, mogoče čisto črna. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!