Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Pro et contra? 

 

Vari je motor doniral tak VTR kot moj, in mi je z leti postal všeč, čeprav se mi je Aprilijin v futurah zdel bol poskočn.  Cilj je še kar verso 1000, ampak še zmer pogledam za varami. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja oboje je "zelo podoben" koncept motorja, če primerjaš Rotax od Aprilije in VTR. Prav tako je koncept in deli od motorja KTM 990 (ko je narazen), zelo podobna Rotaxu (tudi oznake delov :)) , razen, da verige pri Rotaxu ne crknejo za razliko od KTM-a ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, cb1300 pravi:

pa da pri vari neprimerno lepše povleče iz spodnjih vrtljajev ter z mnogo manj tresenja in poskakovanja :-)

Ko naložiš nove mape na Capotu, tvoja trditev ne drži več ;) 

KLIK za več PS ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, gift said:

Ko naložiš nove mape na Capotu, tvoja trditev ne drži več ;) 

KLIK za več PS ;)

Nebi vedel-vozil tastaro mile in pri počasni vožnji nisi nič videl v ogledalu-ima pa verjetno vseeno capo drug karakter :-) Prav tako je gs1200 ki sem ga imel do 2500obratov neuporabno-skozi mesto se moraš vedno voziti prestavo nižje kot bi sam želel :-) Pri v stromu mi je v nizjih obratih 650 celo bolj všeč kot 1000 Ktm pa itak ready to race v vseh pogledih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, ukica said:

No ja tud to poskakovanje milke pri nižjih hitrosti se da rešit z menjavo zobnikov..

s tem karakterja motorja ne spremeniš-spremenil si samo obrate pri isti hitrosti v isti prestavi-jest se pač skozi naselje rad peljem pr 2jurja obratov-na izi-in tle je od dvovaljnikov zmagovalec edino honda in suzuki 650-ko pa odpreš pa...hja, italijanček ma več duše :-)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, gift pravi:

Ja oboje je "zelo podoben" koncept motorja, če primerjaš Rotax od Aprilije in VTR. Prav tako je koncept in deli od motorja KTM 990 (ko je narazen), zelo podobna Rotaxu (tudi oznake delov :)) , razen, da verige pri Rotaxu ne crknejo za razliko od KTM-a ;) 

gostilniška varianta ali ?

moje izkušnje

950 adv l.2003-menjal pri 95k km

990 adv l.2009-še ni potrebe po menjavi  138k km

 

lp  

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za - 950 adv l.2003-menjal pri 95k km ...imaš srečo.  Za 990, pa so odpravili napako, na večini modelov.

Bil zraven pri 4 KTM-ih, ki so jim ketne zamenjali :) ...je pa res, da bi lahko vozili še naprej dokler ne ftrga ketne, ampak če te ne moti močan zvok, ko ketna po stenah čoha ;) 

 

Drugače, če slučajno še ne veš, pa imaš tukaj napisane skoraj vse napake KTM 950 in 990

http://www.ktm950.info/

 

Tudi po letnikih oz. modelih ;)

 http://www.ktm950.info/how/ktm_950_issues.html

 

pa obilo veselja ob branju, ker je odlično napisano oz. predstavljena vsaka težava ;) 

 

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, cene_r pravi:

gostilniška varianta ali ?

moje izkušnje

950 adv l.2003-menjal pri 95k km

990 adv l.2009-še ni potrebe po menjavi  138k km

 

lp  

Itak pr Giftu in Snecerju so vedno gostilniške al pa internetne iz izkušenj pa bore malo .....:D Zelo zanimivo da od svojih kljusetov ne prilimajo dooolg seznam napak .......

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, Snecer pravi:

Ti si kdaj na servisu delal al od kod take izkušnje?

Nimam izkušenj z okvarami  ,men motorji delajo ,vrjetno posledica vzornega vzdrževanja in ne na posluh ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2 ...Saj za takšne vsote, kot jih ti plačuješ na servisih, ti morajo delat, ker ti sproti vse zamenjajo :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Japanera ne moreš z Lahom primerjat....to je čisto druga filozofija ;) ...zmaga pa tako zmeraj BMW :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 20. 1. 2016 at 7:27 PM, gift said:

Japanera ne moreš z Lahom primerjat....to je čisto druga filozofija ;) ...zmaga pa tako zmeraj BMW :D

 

 

Zdele v zimskem cajtu zmaga bmw, ker lepo grejejo boxserji tja v noge-jeba edin k polet tega ne morš izklopt :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!