Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

@gift... koliko te je stal ta set, zadnji in prednji komplet?

Zadnja je bila že prej menjana? original ima nastavitev na levi strani, ter malenkost drugače zgleda B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

716 € set (kao v akciji).

Zadnji zamenjan amortizer (črne barve) je originalen od Showa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj ne vem, komaj 5.900 km je prevozil :)

Možno, da je rahlo drugačen, ker motor je izvedenka Travel Pack (če to kaj spremeni, ne vem).

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja drugačen je, tale star komplet ima komaj 5.900 km? za kaj si šel potem to menjat :smoke:

sem interesent za oboje, moji imajo 17 x več :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, gift pravi:

Da :D tako kot sem napisal ;)

Menjava, zakaj se že menjavajo amortizerji ;)

*********** ZBRISANO REKLAMIRANJE ***********

Veliko ljudi na forumu ima tukaj težave s čohanjem stopalk, štenderja itd.

Pomanjkljivo znanje, objestnost in seveda vzmetenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Snecer pravi:

ker je majster pa je še kaj drugega pogledal ali namazal

Ne vem zakaj pol še prvega kolesa ni snel, tam je tudi kaj za podmazat, :headbang:  ko snameš komplet fedr namažeš tisto kar je treba (iglične ležaje na vagi) po potrebi pa zamenjaš tudi semeringe,  ti najbrž to ne veš

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj je napisal, da mu danes spredaj fedre dela... Jaz sem dal semeringe menjat, nisi videl na fotki? A so bili original brezhibni tak da so za rezervo...kar nima smisla, so novi s prašnim tesnilom v paketu poceni

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

saj je napisal, da mu danes spredaj fedre dela... Jaz sem dal semeringe menjat, nisi videl na fotki? A so bili original brezhibni tak da so za rezervo...kar nima smisla, so novi s prašnim tesnilom v paketu poceni

 

 

 

Mislil sem semeringe ki so pri igličnih ležajih v vagi zadnjih vilic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, namazali smo iglične ležaje in to je to. Zadnje kolo pa smo sneli, ker bistveno lažje ven vzameš amortizer. 

Kot je snecer napisal, sta edino spodnji šelni pri izpušnih ceveh kar rjavi. Ve kdo mogoče kje se da kupit kak ponaredek, ki je OK, ker originalni šelni, ki sta kot zgleda zanič kvalitete sta kar dragi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, ze dalj casa nisem bil v Slo., ampak vidim, da je precej slabo vreme ;) Mislim, glede na pikre komentarje zaradi menjave fedrov :) Glede menjave vzmetenja nimam pojma. Glede na mojo voznjo in dolgoletne izkusnje, je moje originalno vzmetenje cisto OK. Ti bos ze zase videl, ce so ti OK oz. ce si kaj pridobil, itd.. Kar se objemke in korodiranosti tice, pa... Ja, malo jo podrgni z zicnato krtaco (uceno se ji rece dratpersna), ce se ni dovolj, pa pospricaj s kakim temperaturno odposrnim barvnim sprejem. Pa se to zaradi preventive, da ti ne prerjavi.  Vazno, da zadihta, ne pa da lepo izgleda (zato ti ne priporocam nekega cheap-sh.. ponaredka). Moje skromno mnenje, pa lep pozdrav z rdzavog Balkana! G.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.........pri 5900 km menjavanje fedrov?

Pa sem si pred 1 mesecem kuipil varo 2010 z 28.000 km -  po mojem bi trebalo  menjat fedre 5x

Ce pa imas viska "penez" pa delaj generalko na masini.

Nimam sicnikov, ker zivim v CH

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom zelo vesel kakšnega poročila oz. primerjave, ko bo opravljene kaj več vožnje z novim vzmetenjem ;)! Lahko pojasniš zakaj natanko si menjal (ok, udobje ja, ampak.. morda tudi problem zaradi višine/ teže ali kako?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridi pa se zapelji :)

Težko ti bom razložil, kakšna je razlika, ker se pred menjavo nisem peljal več kot 1 km z motorjem ;) (pred kratkim sem ga nabavil).

Sem pa na prejšnjem podobnem motorju prav tako zamenjal prednje vzmeti in zadnji amortizer ( sicer Hyperpro znamke, ampak po moje isto sr... kot Wilbers), pa je bil občutek v vožnji, kot, da bi imel drug motor. Pri hitrem prekladanju motorja, pri zaviranju in predvsem pri vožnji z dvema + oprema, se je čutila ogromna razlika v vožnji (na daljših relacijah toliko bolj. Moj nekaterim skromen rekord je bil prevoženih 1290 km v enem dnevu, z dvema na motorju. Ko sem na forumih bral, da so eni prevozili blizu 2000 km v enem dnevu lahko samo rečem :worship:...takrat se pozna better suspension ;)  ).

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No hvala za prijazno gesto, bi se res posluzil tega ampak seveda enkrat prihodnje leto, da pridem s svojo varo (ki je trenutno v zimskem spanju) in se lahko vidi razlika original in wilbers ;). Tvoja lokacija pa je sicer? Lahko kaksen blizji vecji kraj da ne bomo prevec natancni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, gradbenik pravi:

No hvala za prijazno gesto, bi se res posluzil tega ampak seveda enkrat prihodnje leto, da pridem s svojo varo (ki je trenutno v zimskem spanju) in se lahko vidi razlika original in wilbers ;). Tvoja lokacija pa je sicer? Lahko kaksen blizji vecji kraj da ne bomo prevec natancni.

Iz Metropole je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!