Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Oj!

Nekako se odlocam, da bi spravil delovanje moje Vare bolj v red. Leo Vince imam ze dolgo casa gor (pa nimam namenda dat dol) - ampak motor ne deluje ravno zgledno, sploh... :| Zanima me, ce ima kdo morda namontiran "Booster Plug" http://www.ebay.de/itm/BoosterPlug-Honda-XL1000V-Varadero-2003-and-newer-Forget-the-Power-Commander-/121535089224?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item1c4c0e4a48. Kolikor vidim, je cca pol cenejsi od Power Commanderja, ampak kaj bolj konkretnega iz domacih logov pa nisem nikjer zasledil...

Thanks ze vnaprej za izkusnjo ali mnenje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni z Leoti deluje odlično, brez comanderjev ipd. Imam pa letnik 2007.

Jaz imam letnik 2005, saj je enak agregat, kot na tvoji. A imaš tudi K&N filter (jaz ga nisem kupil, ker sem bral, da je kombinacija aftermarket rorov in K&N nujno potreben "power commander"?

 

Kaksna se ti zdi cena tega Booster Plug z ebaya, 146 EUR (free shipping)

 

Montaža je, kolikor vidim na YT, enostavna ko pasulj.

Si kaj opazil, se ti je občutno povečala poraba?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men 2004 ni delala samo z leo vince tako kot treba, k sm dal KN filter je bilo še slabše, zdaj s PC pa je zgodba kot mora biti,  pozna se spodaj, imaš še dodatno opcijo poleg mape

 

accelerator pump power commander, pri meni se je to še največ poznalo na sami odzivnosti

 

http://www.powercommander.com/downloads/Support-Released/PCIIIUSB/Manuals/AcceleratorPump.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni modelno 06 z akrapovici deluje povsem normalno

a akrapote je že mogoče homologirat ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno nic se ne spoznam na te software prilagoditve parametrov, ne bi pa rad posvecal svojega prostega casa raznim nastavitvam, o katerih nimam blage veze. Se manj me veseli, da bi metal neke velike denarje, ce ni ravno potrebno. Zato se bolj nagibam k zadevi Booster Plug, se mi zdi logicna in kolikor lahko preberem, deluje. Power Commander je cca 350 EUR (zagotovo omogoca celo kopico nastavitev...), Booster Plug nanese pol manj. To bom verjetno reskiral, pa da probam.

 

Sicer pa, Vara je res zakon! Kakor sem jo parkiral lani v zacetku oktobra, jo danes probam vzgat - kresne od prve. S prvim akumulatorjem (10 let!), ki ga se svoj zivi dan nisem odmontiral cez zimo... Aleluja ::)

 

Bezen pogled pove, da je ze skrajni cas, da pobarvam plastike zgoraj pri armaturi levo-desno (obledele od sonca big time), zamenjam zadnjo gumo (ali kar obe)... halo Sirnik :) , olje pa filter itak, disk ploscice najraje tudi. Poleg tega mi ne deluje v redu stikalo za zmigavce (se zbudi sele cez kar precej sekund po vklopu - to bom moral razdret in nekaj narediti s kontakom, ki je verjetno korodiral). Poleg tega pa, kakor sem ze pisal, z mojimi ne-ravno-ginekoloskimi prsti, menjati teflonsko tesnilo izpusnega sistema....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ocitno bo nekaj na tem :). Zaenkrat 3x potrkam, da je vse bp. Me pa zanima kdaj je blo nazadnje izvedeno Varadero srecanje, je sploh se kaj tega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ocitno bo nekaj na tem :). Zaenkrat 3x potrkam, da je vse bp. Me pa zanima kdaj je blo nazadnje izvedeno Varadero srecanje, je sploh se kaj tega?

Nas je premalo, da bi se lahko zmenli. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da so že vsi BMW-ja kupili.

Si mi izpod prstov pobral. Sam sem se premislu, ker bi kej šundra naredu... :whistle::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si mi izpod prstov pobral. Sam sem se premislu, ker bi kej šundra naredu... :whistle::D

Ma ja ,zdej če nimaš BMW-ja nisi nič vreden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da so že vsi BMW-ja kupili.

to pa ne :grrr samo isti dolgčas nimaš kaj šraufat :OK:

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo,

Imam vprašanje. Na Vari imam original vizir, ki je v zgornji višji poziciji. Meni odgovarja, žena pa dobi preveč vetra v prsi, glava je vredu. Če vizir dam na nižjo pozicijo pa jaz dobim veter v glavo in spet ni vredu. Kaj priporočate oz. kaj uporabljate na svojih?

Hvala za odgovore in lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

Imam vprašanje. Na Vari imam original vizir, ki je v zgornji višji poziciji. Meni odgovarja, žena pa dobi preveč vetra v prsi, glava je vredu. Če vizir dam na nižjo pozicijo pa jaz dobim veter v glavo in spet ni vredu. Kaj priporočate oz. kaj uporabljate na svojih?

Hvala za odgovore in lp.

Givi vario skreen

http://www.bscenter.si/mra_steklo_honda_varadero_xl1000_1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je višji, kot original in ali voziš sam ali s sopotnikom?

Ima kdo vizir Givi D300S ali pa D300ST in kako se obnese?

 

Jst sm mel na tastari MRA varioscreen; s svojimi 180 cm in sopotničinimi prav tolikanj, ni blo nobenga motečega vetra, tja do 150 km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm mel na tastari MRA varioscreen; s svojimi 180 cm in sopotničinimi prav tolikanj, ni blo nobenga motečega vetra, tja do 150 km/h.

js imam problem že pri 100 km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ravno včeraj zamenjal vizir za povišanega Givijevega. Rezultate lahko sporočim po prvi vožnji. Prej sem imel original na spodnji poziciji ker sploh nisem vedel da gre vizir lahko tudi gor. Sem pa Givijev vizir dobil lani zraven motorja tako da ne vem točno katero oznako ima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ravno včeraj zamenjal vizir za povišanega Givijevega. Rezultate lahko sporočim po prvi vožnji. Prej sem imel original na spodnji poziciji ker sploh nisem vedel da gre vizir lahko tudi gor. Sem pa Givijev vizir dobil lani zraven motorja tako da ne vem točno katero oznako ima.

Sporoci, ko boš vedel. Če je Givijev je verjetno D300S ali ST

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!