Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

lepo zgleda...če bo vse po sreči jih bom jaz tudi imel..

si imel kaj težav z modrimi? sprašujem tudi CB1300?

Popravljeno . Popravil majster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo zgleda...če bo vse po sreči jih bom jaz tudi imel..

si imel kaj težav z modrimi? sprašujem tudi CB1300?

Ejga, po pravic povedan me niso niti enkrat ustavl......po sloveniji sem se vozil brez dušilcev, kadar sem šel pa na potovanja sem jih pa not dal.........400-500km na dan bi bla mal prehuda poslušat.....no, jest bi se itak navadu, bl je moja problem :rolleyes: .....dobr grmijo, pa motor je dosti bolj elastičen v spodnjem režimu..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še neki me zanima....glede na to, da jih bom dobil v škatli....kako je kaj s premontažo?je kaj posebnega al je to čist enostavna zadeva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo je, Vara s svojo manjšo sestrico :naughty: ! Čisto "po nesreči" je žena našla fotke na svojem mobilcu :headbang: ?!

Pa še lepo se vidi kako akrapovičevi izpuhi gor pašejo.

cb1300, se ti zdi kaj znono :whistle: ?

Sem mel priloznost probat let 07 z akrapovici!

Ne vem ce je kaj razlike razn da bl ropota kar pa ni vec prioriteta zame!Skoda dnarja pa se probleme mas lohk z plavimi!

m1.jpg

m5.jpg

m4a.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še neki me zanima....glede na to, da jih bom dobil v škatli....kako je kaj s premontažo?je kaj posebnega al je to čist enostavna zadeva?

nič posebnega..........maš vse v načrtu......edin mogoče sem preveliko objemko dobil za tist del, ko pride od akrapota cev nasajena na original cev....mi je mal ven pihal, pa ker nisem ta prve dni šel po manjšo objemko, je tko ostal.................................bl sm se s sprednjimi givi roll bari zajebaval....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.............bl sm se s sprednjimi givi roll bari zajebaval....

Givi roll bari so res problematični za montažo(l. 07)! Nosilca, ki prideta vijačena na Alu zaščito pod mašino sta pošteno orosila moje čelo. Na koncu sem popustil vse pritrdilne vijake, da sem lahko nekako trofil problematična vijaka in potem zategnil vse ostalo. Ne vem, kaj bo ko, bo potrebno menjat oljni filter in bo treba Alu zaščito dol vzet?

Ja, pa še matica, ki je privarjena na delu, kjer se sestavita obe polovici roll bara, je bila poškodovana (navoj) med varjenjem in sem moral ponovno vrezati navoj.

Ko sem kupoval stranske kovčke sem se Givija kar malo bal (kaj pa če spet kaj ne bo pasalo?), pa sem se uštel. Nosilci so se prilegali v nulo in so bili zmontirani v slabi uri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Givi roll bari so res problematični za montažo(l. 07)! Nosilca, ki prideta vijačena na Alu zaščito pod mašino sta pošteno orosila moje čelo. Na koncu sem popustil vse pritrdilne vijake, da sem lahko nekako trofil problematična vijaka in potem zategnil vse ostalo. Ne vem, kaj bo ko, bo potrebno menjat oljni filter in bo treba Alu zaščito dol vzet?

Ja, pa še matica, ki je privarjena na delu, kjer se sestavita obe polovici roll bara, je bila poškodovana (navoj) med varjenjem in sem moral ponovno vrezati navoj.

Ko sem kupoval stranske kovčke sem se Givija kar malo bal (kaj pa če spet kaj ne bo pasalo?), pa sem se uštel. Nosilci so se prilegali v nulo in so bili zmontirani v slabi uri.

jaz sem mel tudi težave z matico....in dolgo cajta nisem pogruntal, kaj je dela tak čuden zvok...sm bil prepričan, da je z motorjem kej narobe.

Pol sm pa z attackom zalepu zdej je pa mir. Je pa res, da ko bodo servis delali me se bodo mal potrudli., ker ko sem jim povedal za problem so skomignili z rameni in rekli, tako je to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še neki me zanima....glede na to, da jih bom dobil v škatli....kako je kaj s premontažo?je kaj posebnega al je to čist enostavna zadeva?

Če boš dal za :beer1: ti pridem pomagat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo je, Vara s svojo manjšo sestrico :naughty: ! Čisto "po nesreči" je žena našla fotke na svojem mobilcu :headbang: ?!

Pa še lepo se vidi kako akrapovičevi izpuhi gor pašejo.

cb1300, se ti zdi kaj znono :whistle: ?

m1.jpg

m5.jpg

m4a.jpg

Tu se vidi prava velikost Vare ..kot da stoji poleg "čebelica" :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem PRVI, da ne bo kaj narobe :lol:

Mene je pa prvega vprašal, kako je z montažo :whistle: .....naslednji zbor na primorskem :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je lepo imet Varaderota, če ne druzga je vsak dan debata na forumu, pa čeprav največkrat oslarije. :rolleyes:

nevem zakaj bi ble to oslarije...pač vprašaš za mnenja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je lepo imet Varaderota, če ne druzga je vsak dan debata na forumu, pa čeprav največkrat oslarije. :rolleyes:

Ja za dobrim konjem se vedno kadi prah :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga, po pravic povedan me niso niti enkrat ustavl......po sloveniji sem se vozil brez dušilcev, kadar sem šel pa na potovanja sem jih pa not dal.........400-500km na dan bi bla mal prehuda poslušat.....no, jest bi se itak navadu, bl je moja problem :rolleyes: .....dobr grmijo, pa motor je dosti bolj elastičen v spodnjem režimu..........

A bi lahko slikal te dušilce pa dal slikico od njih semle gor? Prosim. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem dal polnit akumulator pa so mi majstri povedal, da ima samo še pol kapacitete. Motor je drugač letnik 2001 samo ne vem če je še original notri, malo dolga bi bla...

Skratka počasi bo treba misliti na zamenjavo, mogoče ve kdo za kakšno ugodno varianto??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem dal polnit akumulator pa so mi majstri povedal, da ima samo še pol kapacitete. Motor je drugač letnik 2001 samo ne vem če je še original notri, malo dolga bi bla...

Skratka počasi bo treba misliti na zamenjavo, mogoče ve kdo za kakšno ugodno varianto??

Najbolj ugodno so pri Loisu! lahko izbiraš med različnimi tipi-znamkami in tudi cenami :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj ugodno so pri Loisu! lahko izbiraš med različnimi tipi-znamkami in tudi cenami :hmm:

res je, tud jaz sem opazil,da jih je cel kup tam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je zelo všeč. Danes sem se šel kar malo peljat. ma je zeblo..... :)

:eek: Všeč ti je bilo, da te je zeblo, al kaj? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!