Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Glede primerjave SS z Varo...

Primerjava je itak smešna, sam je pa res da v ravno pravem ovinku, lahko

z Varo tako lepo mimo SS padeš da dec kar na kolenu obstane.

Dolgi ovinki ji ne dišijo preveč (ob priganjanju), kratki :evilgrin: :whistle:

Če primerjam pa recimo Varo z VFR lahko recem da se z Varo peljem enako hitro, samo

da na njej ni občutka hitosti.

Motor pa vliva veliko mero zaupanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede primerjave SS z Varo...

Dolgi ovinki ji ne dišijo preveč (ob priganjanju), kratki :evilgrin: :whistle:

RES JE!!!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pozabu: Miki, če boš kupu, pa le pridi na naše Varadero srečanje (med dogodki)

pokazat kakšna "jajca si kupu". :lol1: Zelo te bomo veseli!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vara kot taka ne "prehiti" SS, ampak je točno določen šofer na Vari v danem trenutnku hitrejši od točno določenega voznika na SSu. Primerjava je med vozniki, ne med motorji. Če bi isti voznik vozil oba motrja, pod pogojem, da oba obvlada, vemo s katerim motorjem bi bil hitrejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vara kot taka ne "prehiti" SS, ampak je točno določen šofer na Vari v danem trenutnku hitrejši od točno določenega voznika na SSu. Primerjava je med vozniki, ne med motorji. Če bi isti voznik vozil oba motrja, pod pogojem, da oba obvlada, vemo s katerim motorjem bi bil hitrejši.

Na varaderotovih straneh= VARADERO, na SS internetnih listih SSi! Od istega pilota! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na varaderotovih straneh= VARADERO, na SS internetnih listih SSi! Od istega pilota! :worship:

He, he, verjetno res :D si zadel bistvo takele "objetivnosti"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me razumet narobe.Vem kateri motorji so hitrejši.

Vara je "krava", ki se da lepo peljati po ovinkih, sploh, če jo vozi taprav motorist. Sam sem videl dva taka: Cb 13oo in Vanga :worship: .

Naj še povem, da sem kolebal med nakupom Vare in Tdm 900, Tdm nisem probal, sem pa z Varo izredno zadovoljen.

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vara je itaq zakon je ne zamenjam !MM ti kr kup da bos vidu kva je taprav moped! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vara je itaq zakon je ne zamenjam !MM ti kr kup da bos vidu kva je taprav moped! :naughty:

Ko enkrat voziš Varo in po naključju sedeš na kak drug motor imaš občutek da sediš na čebelici. :kva1: ...menjam samo za Varo letnik 2008 :yea1: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me razumet narobe.Vem kateri motorji so hitrejši.

Vara je "krava", ki se da lepo peljati po ovinkih, sploh, če jo vozi taprav motorist. Sam sem videl dva taka: Cb 13oo in Vanga :worship: .

Naj še povem, da sem kolebal med nakupom Vare in Tdm 900, Tdm nisem probal, sem pa z Varo izredno zadovoljen.

Lp! Iztok

Sem vozil TDM 900 kar nekaj časa. Tudi ta motor je odličen, vendar dolgoletna želja po Hondi Varadero je bila močnejša. In ni mi žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo moja pomaranca ma pa nove rore (LV) Upam da me plavi kljub uradni homologaciji naujo J.....! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo moja pomaranca ma pa nove rore (LV) Upam da me plavi kljub uradni homologaciji naujo J.....! :naughty:

¸Homologacija velja, če imaš vstavljene Db killerje not :whistle:

Jest lani imel akrapote gor, pa nisem imel nobenih probemov......za dalša potovanja je blo pa treba zadušit grmenje :headbang: :naughty:

Popravljeno . Popravil cb1300
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me razumet narobe.Vem kateri motorji so hitrejši.

Vara je "krava", ki se da lepo peljati po ovinkih, sploh, če jo vozi taprav motorist. Sam sem videl dva taka: Cb 13oo in Vanga :worship: .

Lp! Iztok

kotzi....enodelni kombinezon z grbo na varaderi še ne pomeni tapravga motorista :lol1: :lol1: prej kak čuden pogled :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Homologacija velja, če imaš vstavljene Db killerje not :whistle:

Za SLO mogoče res. V A in D pa moraš imeti vijake od Db kilerja tudi privarjene. Poleg tega pa ti lahko tudi izmerijo Db.

Se ne čudim, ker moja Vara je z vstavljenimi vložki še vedno glasna. Vse skupaj je zelo odvisno od možakarja kateri te ustavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za SLO mogoče res. V A in D pa moraš imeti vijake od Db kilerja tudi privarjene. ...

Kaj ? :eek: To pa prvič slišim :blink: A pa sploh ima to kdo zavarjeno :? Tole se mi zdi pa že res pikolovsko. Če imaš DB killerje notri, jih imaš in pika. Samo očitno ne za Švabe :BUA:

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kotzi....enodelni kombinezon z grbo na varaderi še ne pomeni tapravga motorista :lol1: :lol1: prej kak čuden pogled :whistle:

Jaz tako vem, da pojma nimaš, najbolj mi je všeč pa tvoja grba!!

:lol1: :lol1:

Lp! Iztok

P.s. Upam, da se kej vidmo na kakem srečanju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ? :eek: To pa prvič slišim :blink: A pa sploh ima to kdo zavarjeno :? Tole se mi zdi pa že res pikolovsko. Če imaš DB killerje notri, jih imaš in pika. Samo očitno ne za Švabe :BUA:

:topic:

Kolega kupil pred kratkim LV za na Zja, zgleda kot, da so privarjeni, jih ne gre odšraufat - bo treba odrezat šrauf, ki drži db killer, in dat not navadnega, ki je priložen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Homologacija velja, če imaš vstavljene Db killerje not :whistle:

Za SLO mogoče res. V A in D pa moraš imeti vijake od Db kilerja tudi privarjene. Poleg tega pa ti lahko tudi izmerijo Db.

Se ne čudim, ker moja Vara je z vstavljenimi vložki še vedno glasna. Vse skupaj je zelo odvisno od možakarja kateri te ustavi.

Prevec grmi za moja usesa sploh na dolgi furi pa sem dal tut une ploscice not !Ne vem kako so tile LV dobil homologacijo al sem pa ze mal v letih ! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ? :eek: To pa prvič slišim :blink: A pa sploh ima to kdo zavarjeno :? Tole se mi zdi pa že res pikolovsko. Če imaš DB killerje notri, jih imaš in pika. Samo očitno ne za Švabe :BUA:

Saj so posebni vijaki ne mors kr tko odsraufat!Itak pa tok grmi da bi raj se kaj not utaknu !Ce ne bi bili original 12 kg tezji bi jih dal nazaj !Ni pa receno da jih ne bom dal :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ? :eek: To pa prvič slišim :blink: A pa sploh ima to kdo zavarjeno :?

:grim vedno vec.

Tole se mi zdi pa že res pikolovsko. Če imaš DB killerje notri, jih imaš in pika. Samo očitno ne za Švabe :BUA:

sellerie (c´est la vie po nemsko) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... !Ce ne bi bili original 12 kg tezji bi jih dal nazaj !Ni pa receno da jih ne bom dal :headbang:

:blink: :o :eek: 12 kil?? JA FAK EJGA... to se pa že kar pozna. Kje si nabavu LV in kolk to približn košta? A so samo piskri, al rori tud? Kaj pa samo obnašanje motorja. Se kaj raje zavrti, je auspuh dosti bolj odprt? Je potrebna kaka sprememba na dovodu goriva, mislim mešanca pa tole...? Ti maš ajnšpric, ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :o :eek: 12 kil?? JA FAK EJGA... to se pa že kar pozna. Kje si nabavu LV in kolk to približn košta? A so samo piskri, al rori tud? Kaj pa samo obnašanje motorja. Se kaj raje zavrti, je auspuh dosti bolj odprt? Je potrebna kaka sprememba na dovodu goriva, mislim mešanca pa tole...? Ti maš ajnšpric, ane?

Absolutno se bolj zavrti pospeski so boljsi!Nc ni treba stelat (mam letnik 2008) sam zamenas zravn sta dva rora in dva lonca plus fedra nekaj vijakov objemke za rore i n objemke za lonce ,dva distancnika ,vijaka in to je to!.Je se nekaj vijakov (ne vem kam pasejo -verjetno ce das une specialne vijake za DB kilerje ven)ter 4 kom netov za LV oznako.DObis pa se homologacijo katero mors pr LPP vpisat v uradno homologacijo od motorja ,stane 25 eur.Cena je cca 500 eur !Mrbit ti jih prodam ce bo boljs polovica kj pizdila da prevec seka 15% cnej kukr sem dal !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnji teden sva s prijateljem na mojo Varo namontirala doma izdelane nosilce in ALU kufre in vse skupaj sem stestiral na "furi" po Dalmaciji. Odlično se je obneslo. Vara je tako lepo predla, pila je pa nekje dobrih 5 litrov(22,5l=430km); pa se nisem glih "cjazil"(tudi 150km/h;več zaradi kufrov nisem upal). Vara je res zakon, kot ste nekateri že napisali. :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa garancija na motor ce das na novega rore? Ti kdo kej pizdi al mors pol na vsak servis z originali it?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!