Skoči na vsebino

Yamaha TDR


race

Priporočene objave

Odločam se za nakup takšnega motorja, pa me zanima, ali je primeren za začetnika, no ne čisto začetnika, v bistvu uradno začetnika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je odvisno od tebe kaj želiš od motorja pospeške pa hitrost al samo umirjeno vožno

za mene je tdr cool sam si sem ga hotel kupiti samo potlej ga nisem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, no, nič kaj posebnega ne pričakujem od motorja. Seveda včasih zapaše malo pognat motor, ampak to je bolj izjema pri meni. V bistvu bi rad motor za bolj kot ne umirjeno vožnjo, največkrat po bolj krajših "progah", zna pa me prijeti, da se odpeljem še kam dlje.

Če imam pravo predstavo, je ta motor v bistvu neka mešanica med cestnim in enduro, ne? Zanima me predvsem, kako se obnese na cesti in kako na kakšni ne tako urejeni cesti? Mislim predvsem makedamske ceste in ne neke hoste in blata.

Bi bil ta motor zame prava izbira?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je odličen za začetnika in brez skrbi makadam ti ne bo delal težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja eni bi rekl to da je 2T...sam zame je to velik plus :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno to me zanima, ker sem slišal, da naj bi bila to slabost tega motorja.

Zakaj pa ravno slabost oz. zakaj je slabše, če je motor 2t., sam se ne spoznam najbolje, zato, če lahko, bolj preprost odgovor. Sicer pa je takšen motor vozen z izpitom za A do 125, zanima me predvsem zaradi KM, ker naj bi bila neka omejitev, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor ne sme imeti več kot 11kw oz 15KM...

je lahko vozen z izpitom A1(125)...

da je 2T motor slabost ni res...ker to eni buče sadijo pa jih hočjo prodat .) ...to pomen da boš dal mal več za vzdrževanje pa da se boš pelu tko k boš ti hotu ne tok k se bo motorju dal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra lasnost je pa ta da majhen poseg na motor glede predelave pridobiš velko moč,cena pa majhna za predelavo glede na 4T :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena 550.000 sit za 2000 letnik in s prevoženimi 15.000 km ni pretirana, jaz sem se malo pozanimal koliko je vredna moja TDR-ca ki je enako 2000 letnik in ima okoli 17.000 km, in so mi vsi prodajalci ponudili skoraj enako količino denarja razlike je od 10.000-20.000 sit. Če povem po pravici je bila zlata sredina okoli 540.000 sit, samo ne smemo pozabiti da posrednik motorjev oziroma prodajalec potem še dvigne ceno za približno 50.000 sit tako da bi prišla potem cena okoli 610.000 sit.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš ti oglas na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)? Jaz sem mislil ta motor, ki je na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.), modre barve iz Kranja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

:eek: No, da ne bojo sam motorji k jih majo vsi, še kšni mal mn znani :eek:

Zanima me če kdo ve kakšn avspuh bi pasu na YAMAHA TDR 125,

kakšne so kej cene novih in rablenih avspuhov.

Pa še če kdo ve če jih še delajo pa kok so kej cene,

če jih pa ne pa kok so ble.

Upam da boste čim več govorli o tej temi. :OK:

[attachmentid=71315]

post-11504-1149100885_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred mesecem sem kupil yamaho tdr 125 in me zanima če majo

vsi tak bol bedn glas, nevem tko k bi enga 50ccm poslušu.

A mislte da bi blo bol če bi zamenuavspuh, al kaj se da nardit,

in če ma kdo kšno internetno stran za avspuhe za yamaho tdr 125,

al pa če kdo ve kok stanejo novi al pa rableni pa kere firme so.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za zvok odpri airbox ali pa zamenjaj vse skupaj s športnim filtrom, katerikoli avspuh daš gor bo še vedno brenčal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

:hmm: zanimam se za nakup yamahe tdr 125, sam nism še čist prepričan :? dej napiške kake so kej vaše izkušnje z njo (končna, predelave, vzdržljivost,...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: zanimam se za nakup yamahe tdr 125, sam nism še čist prepričan :? dej napiške kake so kej vaše izkušnje z njo (končna, predelave, vzdržljivost,...)

Preberi temo od začetka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

mater jebem zwajtaktu...zakaj mu je ribnla?? :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater jebem zwajtaktu...zakaj mu je ribnla?? :BUA: :BUA:

nima pojma...bat bi še mogo zdržat par Kkm...olje je mel vse blo ql pa je ribno...sicer cilinder skor nič ni dobo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko vzdržliv motor je pa teško prefursirat. al je tak norc da je prekuru vse al ni mev prov naštimano za doziranje olja al pa je tak invalid da ne zna vozt, ko k en moj kolega k mu motor celo zimo stoji v garaž, spomlad ga vn zapele, zalaufa pa že koj po dvorišču gas do konca :cry: :eek: vzrokov je 1000 in 1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko vzdržliv motor je pa teško prefursirat. al je tak norc da je prekuru vse al ni mev prov naštimano za doziranje olja al pa je tak invalid da ne zna vozt, ko k en moj kolega k mu motor celo zimo stoji v garaž, spomlad ga vn zapele, zalaufa pa že koj po dvorišču gas do konca :cry: :eek: vzrokov je 1000 in 1

je lepo fural motor pa pojma ma tut dost sicer še na strojno hoi...pa foter mu je motorist tak da če že ni sam kaj nareo mu je vsaj foter reko kaj mu naj...drgač pa je zmeraj ga segrel prvo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!