Skoči na vsebino

MotoVile of Slovenija


Nagaya

Priporočene objave

I love wet shirts :kva2:

potem jo lahko ziher oblečeš....

obljubim da bom stran gledala da mi ne bo slabo <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem jo lahko ziher oblečeš....

obljubim da bom stran gledala da mi ne bo slabo <_<

Sej bi ti replayu, sam kaj ko ne vem kaj napisat. Ker kar kol bi napisu, bi dubu kajlo nazaj. Tko da se vec ne bom hecu, pa grem raj pisat resne stvari pod motociklizem o ketnah in zobnikih. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bi ti replayu, sam kaj ko ne vem kaj napisat. Ker kar kol bi napisu, bi dubu kajlo nazaj. Tko da se vec ne bom hecu, pa grem raj pisat resne stvari pod motociklizem o ketnah in zobnikih. :krneki:

le daj.... :closedeyes:

pa jutri pridi v paviljon in se bomo šli peljat..ne pa modrovat :doze:

od silne modrosti, šovinizma in pokroviteljstva nas bo še konec <_<

koji klinac more bit vedno in povsod tam, kjer se beseda vrti okoli deklet cela gora namigovanja, sluzavosti, osladnosti in fukfehtanja :angry2:

samo peljat se gremo... :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

le daj.... :closedeyes:

pa jutri pridi v paviljon in se bomo šli peljat..ne pa modrovat  :doze:

od silne modrosti, šovinizma in pokroviteljstva nas bo še konec <_<

koji klinac more bit vedno in povsod tam, kjer se beseda vrti okoli deklet cela gora namigovanja, sluzavosti, osladnosti in fukfehtanja :angry2:

samo peljat se gremo... :angry2:

:kva2: Kot prvo jst nism prvi namignu na mokre majcke, je bla ena od vas. Jutr pa ne morm it z vami k grem na morje (zato pa sem predlagal nedeljo). Bom sel naslednjic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala :yea1: , za rundo pa gnar pa upam da nism koga užalu :slap:

Si uzalu. Zato k si hotu za pijaco dat. Ne vem za ostale, sam jst rad vidim ce me ljudje na ta nacin zalijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: Kot prvo jst nism prvi namignu na mokre majcke, je bla ena od vas. Jutr pa ne morm it z vami k grem na morje (zato pa sem predlagal nedeljo). Bom sel naslednjic.

:blush: sem se zatipkala....kje je kaka od deklet omenila mokre majčke :blink:

Si uzalu. Zato k si hotu za pijaco dat. Ne vem za ostale, sam jst rad vidim ce me ljudje na ta nacin zalijo.

jest ne vem s kom ste vi skupaj ovce in krave pasli....iin ne vem s kerega pašnika sta ušli..... :doze:

ampak mislim da neko frajarjenje z "bom dal za rundo" pač tu ni na mestu....šparajte ga za pivske kolege...

in vse to nima nobene veze z jutrišnjim izletom :SS

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: sem se zatipkala....kje je kaka od deklet omenila mokre majčke :blink:

... zdej vem zakaj se Primož tako zravn rine... (HECAMSE )

napisala pa je vragica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

le daj.... :closedeyes:

koji klinac more bit vedno in povsod tam, kjer se beseda vrti okoli deklet cela gora namigovanja, sluzavosti, osladnosti in fukfehtanja :angry2:

samo peljat se gremo... :angry2:

Poglej čez okno! V tem času se še golobi natepavajo vedno in povsod! :D

:oops: :topic: Srečno vožnjo! :OK:

Ampak če bi vseeno katera hotla fu***...... :eek: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vragico za uhe :closedeyes: ...

Super. Vidis jaz sem hotel le nadaljevati salo, katero je zacela vragica. Kar se tice pa pijace, se pa vidi da si verjetno iz Lj. Mi kmetje imamo pac navado in v tem uzivamo da damo za pijaco. Pa naj bo to le jutranja kavica. Kadar je posebna priloznost smo se posebaj radodarni. Od kolegov iz Lj pa dobim redko kdaj za pijaco, dobivam vabila kot so: mam rojstni dan, prid ob Ljubljanco bom castil, sam neki si za pit sabo prnes, al pa model rece, ko gremo pit, da je glih dans denarnico doma pozabu....

Da ne bom prevec bluzil. Moje mnenje je, da vabilo na pijaco velja ob vsaki priloznosti, na motofuri, na sestanku, po sluzbi.....In ne se pocutit ogrozene ce te kdo povabi na pijaco, k ni pogoj da rundo vrnes.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super. Vidis jaz sem hotel le nadaljevati salo, katero je zacela vragica. Kar se tice pa pijace, se pa vidi da si verjetno iz Lj. Mi kmetje imamo pac navado in v tem uzivamo da damo za pijaco. Pa naj bo to le jutranja kavica. Kadar je posebna priloznost smo se posebaj radodarni. Od kolegov iz Lj pa dobim redko kdaj za pijaco, dobivam vabila kot so: mam rojstni dan, prid ob Ljubljanco bom castil, sam neki si za pit sabo prnes.

Da ne bom prevec bluzil. Moje mnenje je, da vabilo na pijaco velja ob vsaki priloznosti, na motofuri, na sestanku, po sluzbi.....In ne se pocutit ogrozene ce te kdo povabi na pijaco, k ni pogoj da rundo vrnes.

falil poanto... <_<

pa ne bom vprasala ce moped parkiraš poleg Liske in Šeke :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koji klinac more bit vedno in povsod tam, kjer se beseda vrti okoli deklet cela gora namigovanja, sluzavosti, osladnosti in fukfehtanja :angry2:

Ja? Kaj ti pri tem še vedno ni jasno? :D

T.i. "deficit pizde" je globalna situacija. Ciklon B, 9mm, navadna kopuljica ali pa giljotina...nič ne pomaga. Cepci se množijo z večkratnikom odstranjenih tko da...jebat ga zdej.

Proč pogledat in prste v ušesa. Ali pa v rit dotičnemu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoveše, kapo dol. Kr dobr ga žgete kljub temu SLABEMU vremenu. In kaj je naslednja tura?

Srečno :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoveše, kapo dol. Kr dobr ga žgete kljub temu SLABEMU vremenu. In kaj je naslednja tura?

Srečno :yea1:  :yea1:  :yea1:

Kokr vem, niso šle. :grrr Šleve. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa se niste upale k Alli pripeljat :hmm:

Ajaaa potem bi peseki morali doma ostat O:-) :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v glavnem....vilinska fura je sicer bla prestavljena za pol urce ..a smo šle...

plan je sicer doživel nekaj manjših popravkov..tako smo se namesto v kočevje odpeljali v Koper, kjer smo padli v 10 kilometrsko kolono na obvoznici.. s kjer smo jo hitro popihali v idilo izolske marine..kjer smo se basali z bubinimi cimetovimi piškotki :)

buba tzarica :004 ...

sicer pa...prisotni:

Bubamara

Perla

Nagaya

+ 2 palčka (roly in symru) :)

meli smo ravno prav sonca....ravno prav oblakov..nič dežja...

in meni je blo sploh krasno...razen tistega žužka ki sem ga na krasu pokasirala v čelado :doze: ...ampak smo tudi to rešili...

nazajgrede smo celo posedeli na ridah in se razburjali zakaj se nihce do mimoidočih motorrafahrerjev ni ustavil pri nas.... :)

od vseh tistih vročih glavi ki so 10 dni pred izletkom nakladale kako se bodo pelajale zraven pa...NIČ .)

nič hudega..je blo piškotov več zame :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!