Skoči na vsebino

a je ket ksna motoristka zame :)


bLuZoNdEr

Priporočene objave

Poznam eno, ki vozi Enfield India Diesel, če te zanima!

Baje, da je zelo varčen motor tako, da vama bo veliko ostalo za potovanja in furce.

Če te zanima na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
skromen sem fantič iz hribovske vasi

rad bi se oženil pa nobene zame ni

cele dneve se po vasi z mopedom podim

gledam motoristke pa nobene ne dobim :cry:

miloščine sprejemam na PM (moja fotka pa v galeriji za mistra, al nek tazga)

:D

Kaj se je že kej najdl zate al še ne, al kako stanje je zdej? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako on to ve :hmm: , ampak očitno ima zanesljive vire, da pa je vse skupej še slabše sem trenutno tudi brez moje

TDM-ke :cry: (je šla po dolomitih, jez pa doma sam psa merkam :wallbash: )

Hint:

zdejle sem čustveno na tleh in zelo ranljiv, tko da če me ima katera namen izkoristit je zdaj pravi čas :naughty: :lol1:

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no prid sem ... b_10.gif

a je že kaj boljše ? ... :? ... odštopali te bomo v vsakem primeru ... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako on to ve :hmm: , ampak očitno ima zanesljive vire, da pa je vse skupej še slabše sem trenutno tudi brez moje

TDM-ke  :cry:  (je šla po dolomitih, jez pa doma sam psa merkam :wallbash: )

Hint:

zdejle sem čustveno na tleh in zelo ranljiv, tko da če me ima katera namen izkoristit je zdaj pravi čas  :naughty: :lol1:

@ kako pa ti to veš

"Mi", drkači že vemo!!! :lol1: :lol1:

@Ne vem kako on to ve :hmm: , ampak očitno ima zanesljive vire, da pa je vse skupej še slabše sem trenutno tudi brez moje

TDM-ke :cry: (je šla po dolomitih, jez pa doma sam psa merkam :wallbash: )

Mogoče ti jo pa v četrtek pozdravim! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako on to ve :hmm: , ampak očitno ima zanesljive vire, da pa je vse skupej še slabše sem trenutno tudi brez moje

TDM-ke  :cry:  (je šla po dolomitih, jez pa doma sam psa merkam :wallbash: )

Hint:

zdejle sem čustveno na tleh in zelo ranljiv, tko da če me ima katera namen izkoristit je zdaj pravi čas  :naughty: :lol1:

A nisi reku, da si tm enkrat med sprehodm vidu lepo tršico :naughty:

kva še čakaš :?

ja buci buci buc :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč zbirčen si :lol: jaz vzamem vse kaj leze :whistle: pa nič ne dobim! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pubeci videti je, da smo za motoristke total nezanimivi. Nobenih želj po kakšni slikci. Ali nas poznajo tako dobro, ali so vse že orinkane, ali kaj? Pa saj če me kera v kot postavi in podpre z brezovo metlo lahko še sam stojim. Pa mama tudi pravi, da nisem ravno grd in tudi pameten sem baje včasih.

Dobro dosta samohvale. Ajde navali narod (samo ženskega spola, prosim)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pubeci videti je, da smo za motoristke total nezanimivi. Nobenih želj po kakšni slikci. Ali nas poznajo tako dobro, ali so vse že orinkane, ali kaj? Pa saj če me kera v kot postavi in podpre z brezovo metlo lahko še sam stojim. Pa mama tudi pravi, da nisem ravno grd in tudi pameten sem baje včasih.

Dobro dosta samohvale. Ajde navali narod (samo ženskega spola, prosim)!

a znaš kuhat pa peglat?? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Quote: a znaš kuhat pa peglat??

A iščeš mamo?

Znam se samo cartat. Verjetno je to povezano s šokom v mladosti. Vsaj dvajset let prehitro so me odstavili od seska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a znaš kuhat pa peglat??  :D

pa prat, pa sesat, pa pomivat, pa rožce sadit, pa sekret pucat, pa koktaile pripravljat, pa pse in mačke rihtat, pa masirat, pa kej zašit, pa omaro skup sestavit, pa olje zamenat, pa belit, pa polagat parket pa ploščice, pa vmes met cajt za brat (da se ženska kej novega nauči od tebe), pa bit se pripravljen pogovarjat, ko njej paše, pa ji dat mir, ko ona tko hoče....pa da maš še kak hobi, da nisi preveč doma, razen ko delaš....pa valda dober v postelji...zraven moraš met pa še fajn smisel za humor....ma, pa še kej se najde....

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaaaj? A vse to moraš znat, če hočeš met babo pri bajti?

Mater ste me prestrašli. Grem takoj po en apaurin, da si pomirim živce.

Mogoče je pa mel Kašman prav, ko je dejal: "Dobiš si čisto no frentno babo, pol pa se ti satan tako udomači, da ma celo mlade pri tebi."

Ampak men vseeno hercig zgledajo in bi eno kar mel. Tak za v pojslo, zvečer, pred spanjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaaaj? A vse to moraš znat, če hočeš met babo pri bajti?

Mater ste me prestrašli. Grem takoj po en apaurin, da si pomirim živce.

Mogoče je pa mel Kašman prav, ko je dejal: "Dobiš si čisto no frentno babo, pol pa se ti satan tako udomači, da ma celo mlade pri tebi."

Ampak men vseeno hercig zgledajo in bi eno kar mel. Tak za v pojslo,    zvečer,  pred spanjem.

kup si ančko :grim

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!