Skoči na vsebino

a je ket ksna motoristka zame :)


bLuZoNdEr

Priporočene objave

Nata tam ni motoristk.

Valda da so ... sam tega ne obešajo na tako velik zvon, ker je potem "ulov" manjši ... Who wants to lay_down/marry a dirty sweaty motorcycle lady who is surrounded by mostly male company?

:afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:  Take oke mam, pa razen ekrana ne vidim nič.

Bo treba iti s tabo na pijačo in čvek, pol bom pa mel pred sabo kaj pametnega za gledat.  :naughty:

zdej lahko samo čakaš, kaj vse ti bodo drugi lepega o meni povedali  .)

jst bom pa v kotu sedela, k mi je tak nerodno  :blush:  :blush:

Vidva kr pejta na dejt, pa ne preveč tuki gor o tem nabijat - priložnost zamujena ne vrne se nobena ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja......da ne bomo mi skode nardil.....iz ciste zlobe..

in ne voščjivosti...

in zahrbtnosti.....

ker taki smo.....:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda da so ... sam tega ne obešajo na tako velik zvon, ker je potem "ulov" manjši ... Who wants to lay_down/marry a dirty sweaty motorcycle lady who is surrounded by mostly male company?

:afro1:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zaj Nagay(iva) & co. ? Kaj pelete faušijo? A ni ta stran namenjena ljubezni? A je mogoče namenjena kuplungam in auspuhlagerom? :?

Pupa zate pa :004

:wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nur klugheit hat Got gerecht ünter den Menschen verteilt. Ich habe noch nie jemanden gehört sich zu beschweren das er sie zuviel oder zuwenig bekommen hat, Nata.

Würdest Du mir vieleicht einen Liter davon abgeben was dir über den Korb fliesst? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal nahsehen was sich alles in meinem Korb befiendet ... :huh: ... eigentlich nichtmal so ne schlechte Idee ... :) .. es währe Zeit wieder einmal einbischen auszumisten ... :D

P.s.- als Got klugheit teilte... war ich in Urlaub ... :P

sonst aber mus ich sagen ... nicht schlecht, nicht schlecht ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.s.- als Got klugheit teilte...  war ich in Urlaub ...  :P 

sonst aber mus ich sagen ... nicht schlecht, nicht schlecht ...

jaz sem mel isto smolo, sem ravno takrat manjkal O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene opet među vama. Moral sem nekaj svojega časa namenit tudi motorju. Bilo bi škoda, da mu bati zarjavijo.

Sorry bLuZoNdEr!

Pozabil, da ni forum samo za mojo zajebancijo. :worship:

Nata ti si vsaj nekaj imela od dopusta. Kaj pa jaz? Na žalost se nisem postavil v pravo vrsto. Stal sem v riži za polento namesto v vrsti za pamet. Se zgodi.

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene opet među vama. Moral sem nekaj svojega časa namenit tudi motorju. Bilo bi škoda, da mu bati zarjavijo.

Sorry bLuZoNdEr!

Pozabil, da ni forum samo za mojo zajebancijo. :worship:

Nata ti si vsaj nekaj imela od dopusta. Kaj pa jaz? Na žalost se nisem postavil v pravo vrsto.  Stal sem v riži za polento namesto v vrsti za pamet. Se zgodi.

O:-)

Že to da priznaš ti je polovico oproščenega. Da si moški ti je od une druge polovice spet polovico oproščenega. Da si motorist, ti je spet polovico od ostalega oproščeno. Ker si pa štajerc, ti je pa vse :004 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj nimamo takega ,,slinastega,, smajla na razpolago?...al pa vsaj enga z inekcijo insulina v roki.

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj nimamo takega ,,slinastega,, smajla na razpolago?...al pa vsaj enga z inekcijo insulina v roki.

:SS

:yes: :yes:

Če bi znaw risat na abak, bi ga že sam napacal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa vsaj enga z inekcijo insulina v roki.

:SS

mam jst insulin in injekcijo :) .....sam slinast nisem.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!