Skoči na vsebino

Samski motosvetovci(ke)


Hanzi

Priporočene objave

, meni je edino to všeč, ker sem končno prišla do svojega konjička.......

:blink:

Haflingerja? :hmm:

Sicer ti pa privoščim arabskega žrebca.... :) .)

p.s.

Čistokrvnega, ofkors. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si sam je zato ker : the strong are strongest alone. če si sam si najtabulši in ti tega noben ne oporeka :afro1:

ah sej je lepo odkrivat človeka ob sebi, ali ga brcnit včasih...sicer pa je vse skupaj brez veze. vse pride vse mine...le jaz sem večen, ha ha :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je bilo včeraj zvečer,

bo treba še kdaj ponovit, (samo ne prepogosto O:-) , da ne bo prišlo v navado :nono: :devil: )

:xx: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je bilo včeraj zvečer,

bo treba še kdaj ponovit, (samo ne prepogosto O:-) , da ne bo prišlo v navado :nono:  :devil: )

:xx:  :whistle:

sex z ex? :oops: :whistle:

Ali ex s pivom? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa glej v steno. Očitno bo to ravno pravšnji intelektualni izziv zate. :evilgrin:

Alla  :alien1:

:eek: točno tko.............sam tud to je treba znat........vsi tega niso sposobni......... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap...treba dosti vadit. Vidim, da ti že obvladaš "stenski pogled  :eek:". Meni pa še malo treninga manjka.... :doze:

Alla  .)

no sej maš zdej dost časa za trening,zdej je itak sam dež.......tko da skoč pred steno pa mal natreniraj........ :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...le jaz sem večen, ha ha  :afro1:

sem najprej prebrala: le jaz sem lačen :lol1: :lol1: :lol1:

pa bi se mi zdel prej lačen kot večen........

sicer pa je to že stara fora: ko si z nekom je na začetku fajn bit z njim, potem že govoriš, kako je fajn biti sam. Ko ostaneš sam se najprej "jokaš" zakaj nisi več z nekom, potem dejansko nisi več in si vesel, da si sam.... vse do trenutka, ko spet pogrešaš nekoga ob sebi... enkrat več enkrat manj.........

neverending story.....

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preberi si svoj profil  .)

sicer pa upam, da boš našel kako žrtev... jaz imam danes mesni dan in pica pride šele v nedeljo na vrsto  .)

kaj je v mojem profilu? do nedelje pa ne morem čakat s pico :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej tvojo madam pa itak poznam  ;)

ampak vseeno ne bi šla..... že imam plane.... sem samo imela občutek, da me vabiš  :friend1:

ok zdej me pa strašiš od kje jo poznaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!