Skoči na vsebino

Samski motosvetovci(ke)


Hanzi

Priporočene objave

Pupa glede na to, kaj so ti vse ponudil, ne vem če boš to lahko vse sama pojedla. Mogoče se ti lahko pridružim pri pojedini? Prinesem zraven flašo Pekerčana in zglancan gepis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa glede na to, kaj so ti vse ponudil, ne vem če boš to lahko vse sama pojedla. Mogoče se ti lahko pridružim pri pojedini? Prinesem zraven flašo Pekerčana in zglancan gepis.

ti sam povej, kje se dobiva..... me skrbi za jajca, da ne bo prej rok uporabe potekel .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk le glejta da salmonelo ne fašeš :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej ne vem, če si ti ta pravi.... ampak če si, poznam tvojo..... a ste bli z Motoristkom skupaj na dopustu??

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: Men se zdi, da smo z bistvom te teme mal "odbluzili" mimo...

Hanzi, kakšna je situacija po slabem mesecu. Kako preživljaš, kakšne misli te obhajajo...?????

Ali sta definitivno narazen, ali je le kaksna vmesna stopnja, "počitek", al je spoznala "napako" in se vrnila.

Mislim, jaz sem lani (pa še letos se vleče, ..bemti) imel neko podobno situacijo.....ma bluzim, ni bila podobna, povsem drugacna (zapustil druzino, kak mesec zivel z ljubico, pa spoznal, da ko bo smetana polizana, ostane isto, kot je blo doma in sem se vrnil.). Ampak od tega bo kmalu eno leto, pa me obcasno mocno razjedajo dvomi. Vcasih si recem, da je prav, da sem se vrnil, vcasih pa ne. Najbolj me moti, da sem imel možnost za veliko spremembo v življenju, pa je nisem izkoristil. Ne vem, al nisem imel jajc, ker sem že po naravi ziheraš, al pa mi tista nova le ni tolk pomenila. Najbolj bedno je pa to...Jaz sem njo zapustul, jaz sem končal razmerje, ....ampak je še nisem prebolel, ona pa mene je.

Matr, sem čudne sorte... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tedybear to zna bit pa mal zoprno, tut k sva midva z bivšim končala, sem se zapletla z nekom k ni bil tko resn in sva bla enkrat skupij drugič pa sva se komi poznala. Vse skupi za en drek!!!! Včasih je bolš da ostaneš tam kjer si bil!!! Čeprav mi ni nč žal da sva nehala če ne bi neb mela svojga motor pa bi bila še zmer prikolica zadij!!!! :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno sem mnenja, da če prideš toliko daleč, da zaključiš - potem zaključiš za vedno. Oz. takole bom rekla. Ko me je moj bivši dal na čevelj tako - iz lepega čez noč, sem bila čisto sesuta. Takrat vem, da če bi samo s prstom trenil, bi bila takoj nazaj. Res je, da sem rabila več kot eno leto (pa še zdaj imam občutek, da tega nisem dala čisto čez), ampak danes VEM da ne bi šla več nikoli nazaj. Je bilo lepo, je bilo božansko, ampak ne hvala! 1x je bilo dovolj. Če pa bi sama pustila tipa ker mi ne bi ustrezal, pa ne bi prišla nazaj - nikoli več. Čeprav to sedaj pravim in sem se vedno tako ravnala tudi v življenju. Mogoče bi se pa enkrat našel nekdo, zaradi katerega bi pa to naredila........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja polna kravc in ovc... :lol1:

sem mel srečo, da so me dale na čevelj in da sem lahko dal jih na čevelj...tako sem ostal...balansirana oziroma uravnovešena osebnost... :hmm: :rolleyes: :afro1:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: Men se zdi, da smo z bistvom te teme mal "odbluzili" mimo...

Hanzi, kakšna je situacija po slabem mesecu. Kako preživljaš, kakšne misli te obhajajo...?????

Ali sta definitivno narazen, ali je le kaksna vmesna stopnja, "počitek", al je spoznala "napako" in se vrnila.

]

Nič hudega če smo odbluzili :devil:

Ah prezgodaj je še delati analize za zadnje tri tedne, še bolj prezgodaj pa je napovedovati prihodnost :devil:

Kako preživljam-bluzim vsepovsod kjer se kaj "dogaja"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav lepo je mal bluzit okrog, pa ponavadi se sami bluziči nadejo skupaj in je kar zanimivo, ker smo vsi na isti valovni dolžini, lepo bluzi še naprej, mogoče se pa kdaj kje srečamo in kakšno rečemo, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se čisto strinjam s tabo, saj to ni vedno, predvsem, če se ti ne da tako nikamor ne greš, ko imaš pa dneve žuranja, pač to počneš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...smo mal "odbluzili" ...

.....ma bluzim...

... smo odbluzili ...

...bluzim vsepovsod kjer se kaj "dogaja"...

...prav lepo je mal bluzit okrog...

... pa ponavadi se sami bluziči nadejo skupaj in je kar zanimivo...

...bluzi še naprej...

... bluzenje ........

Je'l me netko tražio? :afro1:

A čmo en društvo ustanovit :lol:

Mah kdor čaka dočaka, še nam bo lepo (šta ne ubija jača :yea2: )

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je'l me netko tražio?  :afro1:

A čmo en društvo ustanovit :lol:

Mah kdor čaka dočaka, še nam bo lepo (šta ne ubija jača :yea2: )

Se čist strinjam včasih je bit bolj sam k pa z nekom ki ti sam hod po glav pa še nč konkretnga nimaš od njega!!!! :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pupek, saj veš da se zarečenga kruha največ poje :friend1:

vsaka stvar ma svoje prednosti in slabosti in ko je slednjih zelo malo ali jih skoraj ni, potem se preseliš v temo "obročkanje" sicer ostaneš tu ali po potrebi zaviješ v "vomitorium" :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!