Skoči na vsebino

ali so ljudje s čistimi motorji pozerji


kOdEbLuE

Priporočene objave

niso pozerji.

Ful so face da glancajo svoje žrebičke.

Jaz ne maram pucat motorja, pri nas je to moško opravilo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mojga strojčka .... torej sem POZER? No, te pa naj bom, boli me kita kaj si mimoidoči misli o meni ob pogledu na moj moped!

V ozadju se vidi tepih, tako da mora biti spucan, če mi v dnevni stoji (motor mislim)! :yea1:

P.S. Slika od predvčerajšnjim!

20031690.jpg

Popravljeno . Popravil BREITNER
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi sam to uprašu. A si lahko pozer s tem, da nimaš zglancanga motorja?

ma ni šans ... ok razn če si Chuck Norris :huh: ... sam to pa sigurn nis ker njemu se umazanija pa mušice ne upajo na motor nalimat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mojga strojčka .... torej sem POZER? No, te pa naj bom, boli me kita kaj si mimoidoči misli o meni ob pogledu na moj moped!

V ozadju se vidi tepih, tako da mora biti spucan, če mi v dnevni stoji (motor mislim)!

Brez skrbi, s FZ6 pa res ne moreš bit pozer - tudi če bi hotel... ;)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mojga strojčka .... torej sem POZER? No, te pa naj bom, boli me kita kaj si mimoidoči misli o meni ob pogledu na moj moped!

V ozadju se vidi tepih, tako da mora biti spucan, če mi v dnevni stoji (motor mislim)! :yea1:

P.S. Slika od predvčerajšnjim!

20031690.jpg

Lep motor-kot nov :). Sam jst bi vseen mal okol filtra pogledal...na fotki zgleda, kot da ti mejčkeno pušča.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep motor-kot nov :). Sam jst bi vseen mal okol filtra pogledal...na fotki zgleda, kot da ti mejčkeno pušča.

Če bi se poglobil v sliko, potem bi ugotovil, da fizično gledano ne more spuščat filter (tekočine nikoli niso navzgor tekle in če bi, potem bi cankalo in bi se olje nabiralo na spodnji strani filtra, kjer je pritrjen oz zašraufan (po domače). Ko mažem verigo, potem ponavadi tam dol curlja, ravno po filtru.

Ko bom porabil Yamalub zaloge, moram testirat sprej, ki ga večina hvali in to je PDL (upam, da sem prav napisal naziv - v Lujzu se dobi).

Pravijo nekateri, da nič ne canka ... itd.

@Danci1973

Točno in hvala bogu ..... Yamaha je za vozit in ne za gledat in pozirat pred kafiči!

Pa srečno, grem motor pucat!

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeraj sem biv na Faaker zee sami pozerji niti enga umazanga motorja nisem vidu.Pa jih je blo par 10000.

Popravljeno . Popravil gusar
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shih,ker mam umazan motor se ne morm več družit z pozerji :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se poglobil v sliko, potem bi ugotovil, da fizično gledano ne more spuščat filter (tekočine nikoli niso navzgor tekle in če bi, potem bi cankalo in bi se olje nabiralo na spodnji strani filtra, kjer je pritrjen oz zašraufan (po domače). Ko mažem verigo, potem ponavadi tam dol curlja, ravno po filtru.

Ko bom porabil Yamalub zaloge, moram testirat sprej, ki ga večina hvali in to je PDL (upam, da sem prav napisal naziv - v Lujzu se dobi).

Pravijo nekateri, da nič ne canka ... itd.

@Danci1973

Točno in hvala bogu ..... Yamaha je za vozit in ne za gledat in pozirat pred kafiči!

Pa srečno, grem motor pucat!

Jap, dekl bo treba malo odvit pri sprednjem verižniku in spucat, to je mazivo od ketne.

Pri uporabi PDL tega pojava ni več, sicer pa je kar dela, seveda tudi odvisno po kakšni umazaniji se je vozilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeraj sem biv na Faaker zee sami pozerji niti enga umazanga motorja nisem vidu.Pa jih je blo par 10000.

gor so pa res sami pozerji

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, dekl bo treba malo odvit pri sprednjem verižniku in spucat, to je mazivo od ketne.

Pri uporabi PDL tega pojava ni več, sicer pa je kar dela, seveda tudi odvisno po kakšni umazaniji se je vozilo.

Točno Snecer! Morda bom danes ali jutri to ščistil (če bo čas-kličejo me, da grem pozirat k roštilju), ker bom pripravil motor na "zimsko" spanje!

Kaj se tiče pa PDL ... moram to kupit pa potestirat .... ampak imam še dva spreja od Yamalube, tako da moram ponucat najprej zaloge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, dekl bo treba malo odvit pri sprednjem verižniku in spucat, to je mazivo od ketne.

Evo, pa je bil dekl odstranjen in spucano. Je tak lepo, da nebom dekla dal nazaj!

20034255.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo ja. Mi z verigami pač na npr. 10000km še malo tam očistimo, bmwjaši na kardanu pa na tako periodo ventile nastavljajo.

Pri meni nastavljajo ventile na 40 K kil takrat, ko vi menjate verižnika + ketno !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!