Skoči na vsebino

ali so ljudje s čistimi motorji pozerji


kOdEbLuE

Priporočene objave

Dan,

Ja letos ga mal bl pucam, motor mislim in kombenizon 1x spucu. Drgač če kaka mušička gor ustane, pa nj. Mislm pa da obsedenost in pretiravanje z pucanjem, je zame :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozerka  :P

pa kva :slap: .) btw kako je bila pica??

Kar se pozerstva tiče.... če je res merilo, da si pozer, da imaš ščiščen motor, potem pač naj bo tako. Menim, da se res ni treba s tem obremenjevati, kako drugi nate gledajo...........

pa tudi sicer - kaj pa je narobe, če komu paše biti pozer?? je zaradi tega kaj manj/več vreden?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ljudje s čistimi motorji so definitvno pozerji...

enako velja za ljudi s čistimi avtomobili.....

:doze:

:grim jep

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me mal boli pri srcu, če je motorin umazan :blush: Vsaj mušice vsake tolko spucam, kar se pa za kombinezon nebi reklo, so še lanske in Bosanske gor :lol:

Če sem zato pozer..ok pola pa sem :whistle:

LENOBE LENE :slap:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kva  :slap:  .)  btw kako je bila pica??

ni bla pica... moja (ne una k jo poznaš :P ) mi je nardila ene take žepke tko bol picine in bli so fenomenalni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jest ga nerad pucam, pa še takrat ga moram pucat k je lep vreme, ker ga ne morm v garaž.

Sam jest sm motor kupu ker mi je všeč, če je pa svinjski, mi je tok manj, tko da ga kr redno (že zato k ma bele feltne :lol: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, mator je že fajn če je spucan, samo da pa bi skoz cota po njem pela pa tudi ne B)

Pa še ena od znancev, ki niso motoristi; "Ko gledamo vas motoriste, vidimo da jih mate kar zglancane".... :OK: .......mislim da je to kar realno mnenje ostalih prebivalcev tega planeta. .)

LP Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polni ste predsodkov, če grem na plažo pa mam za nardit 10 km lepo počasi grem itak v kratkih rokavih pa hlačah tudi večkrat in zato nism šminker/pozrer

Popravljeno . Popravil kocka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je lepo videt spucan motor, jaz svojga spucam ko se mi da (cca 1x na mesec) sam mi je pa takrat tooook všeč :D

pa še to med čiščenjem motorja si ga lahko podrobno ogledaš in najdeš morebitne napake :blink: kar je zihr bol kokr če jih najdeš med vožnjo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rada mam čist motor sam pucat se mi ga pa res ne da kr naprej,uglavnu motr je za vozt,ne pa za pucat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sčistu od včerajše fure... je blo rahlo malo dežja in nekje mokra cesta pa se je nabralo zemlje in prahu na motorju za rožce sadit :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost sem glede čiščenja precej nedosleden. Enostavno se mi ne ljubi, čeprav vsake toliko časa (pač ko je umazan) to naredim. Ponavadi se vedno potrudim, da ga pred vožnjo vsaj bežno po zgornji površini obrišem s čisto krpo, ker se gor pridno nabira prah (motor imam pač čez leto zunaj).

P.S. Sovražim generalno čiščenje :) Krpica tu, krpica tam, takoj gre ena ura...ahh...kako boljše se je voziti.

P.P.S. Glede pozerstva obstaja še nasproten ekstrem od spoliranih in bleščečih motorinov. Gre za t.i. Rat bike, skrajno usrano, zarjavelo zadevo, ki je dostikrat celo predelana na takšen način, da vse skupaj izgleda totalno zjebano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... rad imam čist motor ...

... če le najdem čas, ga "naglancam" ...

... čišenje je del "obreda" ...

... če sem zaradi tega "pozer" - tudi prav ...

... sem ga "težko" kupil, pa ga je treba paziti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsekakor je bol pomembno, da vsake toliko spucaš ketno in jo nato namažeš, da ji podaljšaš življenjsko dobo, kot da glancaš pleh, takrat si vzami še nekaj minut in ga malo preglej, če je kak šrauf za potisnit ipd. za muhce pa porabiš 5 minut samo vodo in papirnate brisače. mislim, da je to dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem mojega spucal po prigovarjanju ostalih! In ugotovil da je lahko kar lep! Samo kaj ko ga uporabljam za pot v službo, za potovanja! In če grem kdaj proti domu zvečer za savo je itak takoj za 2cm na debelo mušic na njem in meni! Pa ko mi stoji pred šihtom vsak dan je tud čist prašen! Bi ga moral vsak dan prat potemtakem! Tako da je tipična endurca.... usran, sploh zdej ko je dež vsak dan!

Tisti ko zapeljejo motor ven enkrat na mesec pa majo lahko čistega....razumljivo!

LP :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spucan motor je lep. Lepe motorje pa kradejo. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je moj in ne jaz njegov.....Spucam ga takrat ko imam cajt v kombinaciji z voljo ( 1x na mesec) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa nism pozer, ker se z blatnim motorjom okol vozm! sam tut če ga spucam, pa če grem 100 metrov od doma bo vs blatn, ker pr ns avtocesto delajo in pol tisti tovrnjaki zemlo mal stresajo tm po cest, pol pa pride tist tovornjačk k cesto čisti in zliva vodo po tisti zeml! in k greš čes, maš motor čist blatn, tko da dokler bo tle gradbišče NE BOM POZER :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, jaz pa sem trenutno taki pozer, da je kar hudo. So mi motorčka na servisu tako spucali, da sem morala dvakrat pogledat, če je res moj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa nism pozer, ker se z blatnim motorjom okol vozm! sam tut če ga spucam, pa če grem 100 metrov od doma bo vs blatn, ker pr ns avtocesto delajo in pol tisti tovrnjaki zemlo mal stresajo tm po cest, pol pa pride tist tovornjačk k cesto čisti in zliva vodo po tisti zeml! in k greš čes, maš motor čist blatn, tko da dokler bo tle gradbišče NE BOM POZER  :D  :lol:

Moj motor mora biti čist, če se le da! To ne pomeni, da ga strojno poliram vsako jutro in po vožnji, ampak, to je moja igrača in do nje imam pač drugačen odnos kot do avta ali hiše. :yea1:

Moja vnema za čiščenje motorja pride do izraza pozimi, ko nimam kaj drugega početi z njim, pa ga malo glancam :friend1:

Zdaj, ko je pa sezona, se pa raje vozim, kar se le da, no ja, mušice spucam 1x na mesec....

Živim pa kak kilometer stran od GrCar-ja in tam okoli nas gradijo avtocesto z vseh strani, tako, da je kakršnokoli čiščenje motorja utopija, preden se prebiješ iz obroča gradbišč je že konc... :headbang:

No jo, bo pa pol tok lepše!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor operem 1x na teden, razen tega da večkrat obrišem "mušice" iz motorja :) ;) Ga ne perem za druge, ampak zaradi sebe, ker rad vidim, da je moj motor čist :) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!