Skoči na vsebino

Poraba bencina motorjev


Gregs

Priporočene objave

v soboto naračunal 7,2l/100km - meni za te užitke to zdi smešno malo :P:boobies: kr naj papca, samo da je luštno!

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navadno se na moji ptici poraba vrti med 6,7-7,2. Kaj bistveno pod 6 litrov tudi pri umirjeni vožnji nisem porabil, navzgor pa je ekstrem okrog 10 l/100km...čisti užitek :)

ZX9R je bil pa malo bolj "user friendly" za šparat, ko smo delali "ture" je vedno rabil slabih 5 z ekstremom pri 4,6, povprečje pa je bilo za 25000km 6,2. Po drugi strani je bil pa ekstrem pri hitri vožnji 12,5...

Če pomislim da mi je 125kubična ropotulja pila okrog šest litrov so bombniki prav šparovni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

...moja Tuna ima 7,5 pri normalni vožnji dovolj...če sva pa živahna pa takoj kak liter več...ampak važn, da ni kak liter olja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...moja Tuna ima 7,5 pri normalni vožnji dovolj...če sva pa živahna pa takoj kak liter več...ampak važn, da ni kak liter olja .)

meni pa z isto vožnjo 5l,yamaha bulldog,čudno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto je bilo tako -> 18€ = 210-220km... zdej pa računej :D CBR 600f

To je 8 l na 100 Km VELIKO za 600 ccm men rab 1200 ccm 1/4 manj na 100Km Max.6.2 l .:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni 8 l to je 6.7 l nekje blizu. si menda mislil 18 litrov ampak je tankal za 18eur

To je 8 l na 100 Km VELIKO za 600 ccm men rab 1200 ccm 1/4 manj na 100Km Max.6.2 l .:whistle:

moja pomota narobni post bral:D

Popravljeno . Popravil Dejanx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juhuhu. Po menjavi zračnega filtra je poraba moje hondice padla z 8,5l/100Km, na 7,8l/100km. V praksi to pomeni de se lučka pržge 15-20 km kasnej. positive. Bojim se le, da je večina razlike rezultat mal bol ležerno odpelanih prvih kilometrov.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CB1000R, turistična vožnja 5.3, dinamična vožnja 6-6.5

lp

T

Popravljeno . Popravil TomazK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Virago 535, do rezerve naredil 240km od tega 120km vožnja v dveh. Poraba tam nekje 4,6.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi kolegi in kolegice..

Bi bil kdo tako dober, in mi pove, kateri motorcek izmed nastetih je najbolj varcen pri umirjeni voznji brez nekega pretiravanja..vem da se to nespodobi gledati, in je vse nekje tam tam,ampak me vseeno malo zanima..:)

Hornet 600, kawa z 750, suza sv 650 ali yama fz6n..recimo tudi er6n..

Hvala!:):OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XTR, hvala!...:OK:

Lp, S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi kolegi in kolegice..

Bi bil kdo tako dober, in mi pove, kateri motorcek izmed nastetih je najbolj varcen pri umirjeni voznji brez nekega pretiravanja..vem da se to nespodobi gledati, in je vse nekje tam tam,ampak me vseeno malo zanima..:)

Hornet 600, kawa z 750, suza sv 650 ali yama fz6n..recimo tudi er6n..

Hvala!:):OK:

xj6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

xj6, ni bil nastet:D:D

Verjamem pa da je varcen motor..:)

Hvala vseeno..

LP, S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi kolegi in kolegice..

Bi bil kdo tako dober, in mi pove, kateri motorcek izmed nastetih je najbolj varcen pri umirjeni voznji brez nekega pretiravanja..vem da se to nespodobi gledati, in je vse nekje tam tam,ampak me vseeno malo zanima..:)

Hornet 600, kawa z 750, suza sv 650 ali yama fz6n..recimo tudi er6n..

Hvala!:):OK:

Jaz bi stavil na ER-6 vozi ga tudi moja žena vedno poraba tam med 4,3 in 4,7l Prej je imela ER-5 in je imel za ca 1l večjo porabo verjetno zaradi ročnega čoka in dva fergazerja. RE-6 ima že elektronski vbrizg, kar precej zmanjša porabo proti motorjem z vplinjači sigurno za ca 10-15% :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi stavil na ER-6 vozi ga tudi moja žena vedno poraba tam med 4,3 in 4,7l Prej je imela ER-5 in je imel za ca 1l večjo porabo verjetno zaradi ročnega čoka in dva fergazerja. RE-6 ima že elektronski vbrizg, kar precej zmanjša porabo proti motorjem z vplinjači sigurno za ca 10-15% :hmm:

sv(5do 6l ma za kakšen liter manjšo porabo kot z 750(6 do 7l), za druge pa nevem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala na odgovorih..:notworthy:

Lp, S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW R1150GS, pri meni zaenkrat med 5,4 in 6,5 l/100km. Vedno dosti dinamično, z obema stranskima ALU kufroma in z babnico za zadnjem sedežu. Voženo na relacije. Višja cifra je bila res kar precej hitra vožnja in od tega polovica na avtocesti, 150km/h konstantno.

jst sem zadovoljen :)

lp

ž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se pa na mački vrti nekje med 4.9-5,1 l/100km. Odvisno od počutja zapestja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letošnja poraba na banditu

prevozil 3.100 km

pokuril 140 l benza

poraba 4,5 l

lp

Ja, seveda :yea1: Da nisi to z Yamaho pomešal?

Popravljeno . Popravil Dare1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!