Skoči na vsebino

Dirkališče Novi Marof - Hrvaška


jose

Priporočene objave

Terminator, dober film..  :worship:

A tisti DVD bo kaj daljši ali isto, samo boljša resolucija? Tako, da vem... :D

DVD bo sestavljen iz tega filmčka plus (rushes) celotnega 1 urnega snemanja.

To pa sam če se vas 30 plus komadov nabere k bi ga radi, če ne ni varjante, da grem to delat, ker bom dva dni garant bušnu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Terminator, 30 folka se bo težko zbral, ker nas niti ni bilo toliko na marofu.

Kar se mene tiče mi je vseeno če so posnetki nemontirani (da je manj dela ;)), itak me zanima sam tist kar maš mene gor (posnetki, še posebej dobre kvalitete, mi dost pomagajo da vidim kje morm še popravt mojo tehniko vožnje itd.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo dobro katero kamero maš pa kam si jo namestil ker se full lepo vidi.Tud jaz bi namreč mal snemal na Grobniku mal po ovinkih pa mal prjatlov pred samo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo že nekaj zgruntal, da boste vsi, ki želite dobili komplet "footage".

Problem, če se gre u eno mini dvd produkcijo je v tem da:

1. Je treba footage digitilizirat, transcodirat in zapečt na dvd-je - ma ama kr neki dela.

2. DVD-ji, ki so pol zapečeni za njih ni 100%garancije, da bodo delal na vseh dvd playerjih, ki jih, ki jih imate doma.

3. Quicktime je ravnokar apdejtu svoj software na verzijo 7 in majo vsi "3rd party dvd creation in encoding softwerji" probleme ker so "quicktime driven" in se čaka na njihove patche.

Tko, da mogoče kašna kopija na VHS bi bla najboljša opcija al pa za une k so total digi-additcs kakšna divx verzija vsega pa na dvd-rom zapečt.

No kr pridno se prjavljajte pa bomo nekej že spedenal... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo dobro katero kamero maš pa kam si jo namestil ker se full lepo vidi.Tud jaz bi namreč mal snemal na Grobniku mal po ovinkih pa mal prjatlov pred samo.

E to je bla pa tanova Sony profi varjanta HD (high definition) HDR camera. Sam je blo u normalni definiciji snemano ne u HD.

Bla je večino u roki ker sem čist tko na marof prletu, da mal bizixxx-a posnamem brez planiranja, da bi kakšen film delal. Pol je blo pa pestro in - once a journalist always a journalist... je blo treba zakurblat... :)

Tist na bajku sem se pa bladzota za ramo držu pa kamero u roki, mislim, da to z nama dvema na Grobniku ne bi šlo! :blink:

Za kar pa ti omenjaš bi pa rabu kakšno mini-micro-cam varjanto pa če rabiš kakšen konkreten profi produkcijski nasvet mi pa PM-i.

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DVD, Divx, karkoli... plačam... samo povej, kdaj in kam... :D

Čez pet let, Johanesburg, pa peš prid d greva pol lohk na en pir... :P

Bom, bom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!