Skoči na vsebino

motoristke


Priporočene objave

...

Ženske tudi tukaj nismo za v koš.... :yea1:

tako se govori... :OK:

samo nekaj je za popravit...na nobenem področju nismo za v koš! :blush:

:yes: :yea1: :yea2:

Popravljeno . Popravil tamikena
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj imam občutek, da se zadnje čase najde več motoristov v grmovju kot pa motoristk? :hmm:  O:-)

Alla  :evilgrin:

Zato, ker je nasplošno več motoristov kot motoristk :photo: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tati jaz se stabo tut strinjam!! Nekaterim puncam se tut paše vozt motor ne sam vzadi sedet in bit prikolica- a ne!!!! Nam je to tut v užitek !!!! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa mogoče ona bol motoriste išče :P

Bodi pošten in priznaj, da je bil skoraj vsak motorist ali motoristka že kdaj v kakšnem grmovju, :( :( .) (če je samo grmovje je vredu), tisti, ki pa še ni bil, pa ponavadi še bo - na žalost- je pač to takšen hobi, da moramo vsi malo okusiti trda tla...., upam, da čim manjkrat z nobenimi posledicami..... :hmm: :hmm: :slap:

Pa veliko varnih trenutkov vsem motoristkam in motoristom.... :winkiss: :yea1: :yea1: :yea1:

lp :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blah blah blah, ženske in motorji, motorji in ženske, grmovje in šotori,......... ma meni se nič kaj bolj ne dvigne če imam pod sabo motoristko, prikolico ali pešakinjo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blah blah blah, ženske in motorji, motorji in ženske, grmovje in šotori,......... ma meni se nič kaj bolj ne dvigne če imam pod sabo motoristko, prikolico ali pešakinjo  :whistle:

Še en mal zakompleksan moški, da ne bo kakšne jeze.... :fight2: :fight2:

Tvoja stvar kaj imaš pod sabo, meni pa ni vseeno kaj imam pod sabo???? :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoja stvar kaj imaš pod sabo, meni pa ni vseeno kaj imam pod sabo???? :BUA:

a si rada dominantna? .) hmmmmmm kinky :blush: :grim

Še en mal zakompleksan moški, da ne bo kakšne jeze.... :fight2:  :fight2:

ne ne nisem zakompleksan, dozdaj me še nobena ni prehitela in me moralno kastrirala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si rada dominantna? .) hmmmmmm kinky :blush: :grim

Ne bom komentirala, sploh po tem ko sem ugotovila, da te poznam...........sem pa res rada...........kaj pa naj ostane skrivnost...................

:BUA: :BUA: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Coola, najprej sem hotel napisati samo PATETIČNO, ... potem Fascinantno PATETIČNO, ....

... pizdarija na koncu pa samo "kurnik je spregovoril" in to ni več ne smešno, ne patetično!

Koji kurac al pa pizdo materno mate 8 strani za klamfat o "Biti ženska na dveh kolesih"? :xx: :slap:

Ej Mačke, če ste na dveh kolesih in se s tem ne nameravate hvalili, zavežte pa je.

Une Mačke k ste na dveh kolesih, pa se s tem hočete propagirati, ... odprite peskovnik pa je.

Ampak, ... čudim se še vedno "staroborkam" iz MotoJupitra (ahem MotoVi***?!?!?, kaj že?), da tako lepo nasedate in se spuščate že n-tič v isto debato.

A da bi se kdo vozu, pa mogoče užival v izbranem hobiju, življenskem stilu, .... in PREDVSEM DRUGIM PUSTIL DA PRAV TAKO UŽIVAJO, na svoj način je preveč tolerantno in normalno.

No ja nisem "perutnina" pa me zanima če mi katera lahko razloži zakaj toliko nabijanja o povsem nepotrebni zadevi?

Na cesti smo vsi isti, Moški, Deklice, Ženske, Fantki, Marsovci in jebeni kaktusi, ... ni ženskega ali moškega motorista ali bikerja, ... so samo tisti ki uživajo in tisti, ki se grejo tujo igro, da lahko drugim briht prodajajo.

Kdo koga kam tlači ali razvrsti pa je stvar vsakega od nas. Za koji Ku*** je treba celo slovenskemu parlamentu in posledično poslancem s takšnimi debatami kazati, da so vseeno intelektualni cvet napram nam?

Heh, vedno naš ...

Zoolo :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

just because :)

ker upamo da se bo med tanovimi kej prjel .)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: sicer pa ..če ze sprasujes...sej ve da nisi pricakoval odgovora...ampak tkole gre:

glede na to kaj delam, in glede na to s kom se srecujem me ddelom, se mi zid direkt degensko da se moram vsakic znova otepat nekih predsodkov, ki so jih v moške glave zasadile deklice pred mano...

zato..

pa zato ker mi je občasno dolgcajt.... :)

pa zato ker urim svoje verbalno-literarne sposbnosti .)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm, ... moje skromno mnenje, ... NOPE nima veze s tvojimi razpredanji na forumu, ... karkoli si že prej navedla kot razloge.

Za literarno.... razmigavanje je pa MotoLuna čist mim, ... kvaliteta vseh udeležencev (vključujoč mene) je porazna.

Pač ostaja dejstvo, v katerega verjamem, ... punčke, deklice, dame, frajlice, ženske, žene, matere, .... ma katerakoli pojavna oblika vaše gostujoče vrste na planetu, se še vedno počuti slabo v svoji koži, kadar se podatke v tradicionalno moške oddelke in zato vsako priliko, ko ena novinka ali pač paranoičarka zacvili v paničnem strahu, druge izrabite za kolektivno jadanje. :lol: :OK:

Ampak, ... ne boš verjela tipom, fantkom, pubecom, ... dol visi za "kokodak in perje", ki se dvigata ob takih debatah. Nekako se nas ne dotakne sporočilo teh debat, ampak kar je najhuje, se očitno, po številu odprtih tem na MotoPlutonu, ne prime niti vaših lastnih. :alien1:

Dejstvo, eno in edino:

Ženska v moškem poklicu-športu-hobiju-..., naj le to opravlja kot je treba in kot se gre, ... pa bo brez ene same nepotrebne besede uživala več kot potreben ugled in odobravanje s strani naše primitivne vrste, .... pa ne da ga potrebujete ali da vam kakorkoli kaj pomeni.

V primeru čivkanja in izigravanja nekega krhkega občutljivega bitjeca v sicer tradicionalno naših okoljih, pa ... no ja koji KU*** jih rabmo razen za paniko in zmedo ustvarjat.

(To je isto kot moški, ki bi se šel žensko, ... komično, štorasto, ampak nekaterim uspe, ... samo da potem niso več moški; Got the Point? npr.: moški na 9. mesečni porodniški, pod pogojem da ni samohranilec)

In jap vprašanje je kaj bi drage dame sploh želele, ... enakopravnost? Potem je to lastno odpiranje vrat, pobiranje svojih ostankov na dirkališčih in cestah, če se ob tej opciji večina začne obnašati kot pripadnik naše vrste (vključujoč smešno hojo kot, da dejansko za nagrado določeni deli zrastejo tudi ženski)....

Ali bi morda raje tisto varianto, ... ostati ženska in biti enakovredna (kar pomeni na momente biti moški)?

Hmmm, tuki pride pa do problema, ... zadeva je genetsko, genitalno in po naravnih zakonitostih neizvedljiva.

Lahko pa ostanete ženske tudi na motorjih in v svojih poklicih pa četudi so moški (pa drugje v samostojnem lifeu tut) in takšne vas imamo najraje. Še vedno pa bomo rahlo pokroviteljski do vas, .. če pa to kero boli pa naj pove nam ne da razpreda v kurniku. :lol1:

Bottom line je, ... lažje vam bo kot vrsti preživeti, ob vsake toliko sproženem začudenem pogledu, kot če vas začnemo jemati za sebi enake. (Radikalne feministke so to nekako že probale in pogorele pred 30. leti).

Še vedno vaš,

Love All, Serve All,

Zoolo :P

P.S.: Upam da je dovolj dobra provokacija, da vidim, če je sploh kdo v stanju dojeti eno samo pravilo: "pametniji si kad čutiš". :xx:

Popravljeno . Popravil Zoolo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom komentirala, sploh po tem ko sem ugotovila, da te poznam...........

huh :eek:

bemti pa ne da sem bil spet pijan :slap: <_<

eeeeeeee dajma lepo od začetka - jaz sem pervy, kaj pa je tvoja najljubša fantazija? :whistle:

PS: zoolo lepše nebi mogu povedat, motoristke baš niso neki fetiš če zraven ne zgledajo dobro al pa komplicirajo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikol :)

bit tih namreč :D

to bi ze mogu vedet :)

pa v bistvu..ker pišem pač zase in izključno zase...ne gre tle za neko emancipacijo...

ampak za to da se preneha kurčenje v smislu:

-jest sem več od povprečne deklice zato ker vozim moped..

-jest sem "odprta za preedloge z vseh strani" ker sem svobodomiselna motoristka...

-motoristke smo neki posebnega..

:)

aja..dolgcas mi je ker cakam da sym pride iz sluzbe, psa sem pa ze pelala ven :)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To o dolgčasu ti verjamem, ... ampak deklič tvoja kredibilnost z vsakim takšnim topicom oz. sodelovanjem v njem pada.

Verjemi, ... nismo tako primitivni, da ne znamo sami ločiti zrna od plevela! :hmm:

Najvišji rating pa itaQ dosegajo tiste vaše, ki se jih v takšnih sranjih od tem ne bere.

No ja, ... itaQ nihče ne more niti ne sme ukazovati, da naj kdo utihne, ...ampak poanto prejšnje ljudske modrosti sva glihkar še malo bolje pojasnila.

Zoolo, se poslavlja od debate.

Love All, Serve All :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!