Skoči na vsebino

motoristke


Priporočene objave

btw... a ti sploh veš kok znakov si glihkar natipkal :D

a sem povedala da vsak dan pojem cist prevec cukra :) :whistle:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja..dolgcas mi je ker cakam da sym pride iz sluzbe, psa sem pa ze pelala ven  :)

same old story, saj boš kmalu tiča fasala pa bo spet vse OK :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

same old story, saj boš kmalu tiča fasala pa bo spet vse OK  :devil:

:) a sem jest kej druzga rekla?

sam bolj prefinjena sem bla v izražanju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa v bistvu..ker pišem pač zase in izključno zase...ne gre tle za neko emancipacijo...

ampak za to da se preneha kurčenje v smislu:

-jest sem več od povprečne deklice zato ker vozim moped..

-jest sem "odprta za preedloge z vseh strani" ker sem svobodomiselna motoristka...

-motoristke smo neki posebnega..

to "qrčenje" se ne bo nikol končalo ... tko kot pač ne morš nekomu neki v glavo vtepst, naj spremeni pogled ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, ........... :beer2: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno vaš,

Love All, Serve All,

Zoolo :P

P.S.: Upam da je dovolj dobra provokacija, da vidim, če je sploh kdo v stanju dojeti eno samo pravilo: "pametniji si kad čutiš".  :xx:

zelo nazorno in lepo napisano :OK: :004

upam, da bo zdaj mir s takimi in podobnimi temami :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Star bojni krik kmetov z okoliških krajev, ko se prizibajo v lokalne diskote: "Pičke auf, jürja mam v žepi!" :grim :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Star bojni krik kmetov z okoliških krajev, ko se prizibajo v lokalne diskote: "Pičke auf, jürja mam v žepi!"  :grim  :lol:

ej, Rekla je druga tema ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam, da bo zdaj mir s takimi in podobnimi temami  :doze:

Eeee, đabe se nadaš, Motoristka :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeee, đabe se nadaš, Motoristka :P

če ne druzga mamo tle syma :)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA VUN, TIČA

Kako se ti da?

Bi ja kaj bolj pametnega lahko napisal, iz kje se poznava - ne vem, vem pa , da iz kakšnega zbora..... :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se ti da?

Bi ja kaj bolj pametnega lahko napisal, iz kje se poznava - ne vem, vem pa , da iz kakšnega zbora..... :hmm:  :hmm:

moji spomini na zbore v preteklosti (zadnja leta jih itak ne obiskujem skoraj nič) so megleni, sem pa takoj za to, da z skupnimi močmi poskušama najti kraj zločina :P

PS: kaka tvoja slikica bi mogoče pomagala osvežiti spomin .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moji spomini na zbore v preteklosti (zadnja leta jih itak ne obiskujem skoraj nič) so megleni, sem pa takoj za to, da z skupnimi močmi poskušama najti kraj zločina  :P

PS: kaka tvoja slikica bi mogoče pomagala osvežiti spomin  .)

a se bosta vidva kej zmenla :K .... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: kaka tvoja slikica bi mogoče pomagala osvežiti spomin  .)

Potem ti verjetno tudi kakšna slikca ne bi pomagala, glede na to, da imaš spomine na zbore čisto zamegljene, najbrž ne zaradi oddaljenosti dogodka, temveč preveč zaužitih raznih substanc... :friend1: :friend1: , kaj bova pa zdaj......... :? :? :?

Greva malo obujat spomine na zbore in se dobiva na kakšnem zimskem - žuru, če so že vsi zbori šli mimo ev. razen Brd ???

Kaj praviš?? Pa da me nau kakšna tvoja bejba kje prčakala z kakšnim kolom :hmm: :hmm: Ženske so nevarne..... :P Razen mene...... :grrr

Lp :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) ja pa ja de

Ja kaj pa misliš, pridem prvič na 3M, pa me ena tam takoj, če sem se jaz kdaj prek chata kaj zmenila z njenim fantom, jaz pa še vedela nisem za chat :friend1: ,

sm bla prov božica, ampak se včasih bojim , da se razjezim, ker je potem lahko hudo... :doze: , a se ne dam več motit za kakšne ženske fore....

je tko boljše, da se delaš nevednega - jih še bolj boli, pol jih pa kar mine, pa pozabijo...., ne?? :?

lepo se mej, grem počasi dam, je treba psa ven pelat, če že motorja ne morem :lol1: :lol1: :lol1:

lp :yea1: :yea1:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

my pink R6 and me  :)

:eek: Madonca, sem pa mislil, da si v naravi manj ostra kot v besedi na Motosvetu.

A si je ena malo image sposodila .)

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:  Madonca, sem pa mislil, da si v naravi manj ostra kot v besedi na Motosvetu.

A si je ena malo image sposodila .)

LP Cvetoo.

"pink r6 and me" je naslov fotke :)

jest vozim neki druzga .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem ti verjetno tudi kakšna slikca ne bi pomagala, glede na to, da imaš spomine na zbore čisto zamegljene, najbrž ne zaradi oddaljenosti dogodka, temveč preveč zaužitih raznih substanc... :friend1:  :friend1: , kaj bova pa zdaj......... :?  :?  :?

Greva malo obujat spomine na zbore in se dobiva na kakšnem zimskem - žuru, če so že vsi zbori šli mimo ev. razen Brd ???

Kaj praviš?? Pa da me nau kakšna tvoja bejba kje prčakala z kakšnim kolom :hmm:  :hmm:  Ženske so nevarne..... :P  Razen mene...... :grrr

Lp :yea1:

pervy je "javno dobro" ..zanj ti ne bo nobena tezila :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ tati

:oops: Po vsem prebranem, bi se midva morala preteklo soboto videti. Pa saj ni lepo, pa vseeno sem si vsa dekleta ogledal in sedaj tukaj nekaj ne štima :hmm:

Ali sem jaz malo zabit :blush: ali pa nekaj v tvojem profilu ne štima :?

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!