Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

ja sam sploh se nism spownu mi sploh nismo omenli MK!!!!jao sam smo majstori :slap:  :slap:  ne zdej pi gremo na primorsko oz. prideste :D  se bomo tm zmenli na kavi u portorožu :OK:  :OK:

sej jst sm tut pol razmišlu, da o Mk-ju sploh nismo nč rekl! se bo treba še enkrt zment pa nekje dobit! :slap: a gre kdo ta tedn kej u novigrad tko za ene 3-4 dni? jst grem tja do probikerja pa cagivamito, k sta mi rekla da nej kej dol uletim, pa da nej še kdo zravn pride, da bomo mal žural dol! tko da mam jst namen u tork al pa sredo dol jet! če bi šu kdo nej pove!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čim prej !!! sej bomo probal zdej en dan pr men KORUZA PARTY narest, pa se bomo probal zment!

uživite

lp, GrCaR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabte use... jebemti tega kurceuga fotra... ne sam da je prestavu morje za 1 tedn... oh kje... ta tedn (1-7.8) bom mogu z njim delat :SS kje ste vi 8-14?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabte use... jebemti tega kurceuga fotra... ne sam da je prestavu morje za 1 tedn... oh kje... ta tedn (1-7.8) bom mogu z njim delat  :SS  kje ste vi 8-14?

doma, za knjigami! treba še mal matematko preštuderat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zdej neki zanima.

bi mi prosm nekdo razložu :fight2: , če je glede MK že kej napredval, al

je še zmeri sam pr ideji??

tnx za odgovore :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zdej neki zanima.

bi mi prosm nekdo razložu :fight2: , če je glede MK že kej napredval, al

je še zmeri sam pr ideji??

tnx za odgovore :OK:

jah bi blo bl fajn kukr tle razpravlt koncno enkrt se res vsi zbrat ki so zainteresirani pa se definitivno zment k cene nebo nc :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah bi blo bl fajn kukr tle razpravlt koncno enkrt se res vsi zbrat ki so zainteresirani pa se definitivno zment k cene nebo nc :angry:

ja jst sm za, tko da sm zanč že tut paperje zrihtu, zdej se mormo pa vsi, k so zaintereserani dobit, pa se ornk zment!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vm povem par ur predn se moji tastari spokajo, kdaj sm sam doma :P kr neki mutita... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no folk, kdaj se bomo dobil, pa se RES zmenil za klub??? dejte povedat, k drugač ne bo nč s tega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmm sam je šit ne kr smo eni bol daleč doma.js bi prišo pa bi se zgubo do tja :D pa še samemu mi ni za vozit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se boste res kej zmenil ni blema tut jst prletim z morja nazaj...men ni blema...sam zdej k ne bom več na motostvetu me pa pol pokličte če se boste kej zmenil...kul?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se boste res kej zmenil ni blema tut jst prletim z morja nazaj...men ni blema...sam zdej k ne bom več na motostvetu me pa pol pokličte če se boste kej zmenil...kul?

ti sporočim!

ajd, uživi na morju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Organizacija kluba ni velik problem! sploh ni pomembno da je klub nevem kako organiziran. Za vse prijavljene se naredi mailing listo se preko maila sporoči meeting in se tam vse zmeni kdo bi vodil klub ali bi pobirali prijavnino za razne organizacijske stroške in se dogovori za prvo turo. Jst sm za !!! blo bi fajn da bi se po cesti vila kolona 30ih 125-k. qry me

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Organizacija kluba ni velik problem! sploh ni pomembno da je klub nevem kako organiziran. Za vse prijavljene se naredi mailing listo se preko maila sporoči meeting in se tam vse zmeni kdo bi vodil klub ali bi pobirali prijavnino za razne organizacijske stroške in se dogovori za prvo turo. Jst sm za !!! blo bi fajn da bi se po cesti vila kolona 30ih 125-k. qry me

organizacija kluba je kr zajeban posu! za klub je potrebna dobra organizacija, drugač čez 1 mesc PROPADE!!! preko mailing liste se lahko dobi samo število zaintereseranih ljudi, za meeting pa se je treba zment preko FORUMA, MSN.ja al pa MOBITELOV. k če boš pošilju po mailu, mogoče ne bodo vsi prebral maila in NE BODO PRŠLI! pa itk za meeting oz. sestank se je treba zment, da se zmen kdaj ma kdo čas in se pol zmen za tak cajt oz. dan k bo mel največ folka cajt! ZA ČLANARINO (moj predlog): članarino bi se poberal 2X letno po 3000 sit, katere bi porabl za razne stroške glede kluba (vsi odhodki in dohodki bi bili zapisani v posebni knjigi in na ogled VSEM članom kluba)! na prvem sestanku bi se blo treba zment:

1. kdo bo PREDSEDNIK,PODPREDSEDNIK in TAJNIK (blagajnik)

2. kraj SESTANKOV (določen naslov, kamor bo naslovljen klub - za razne pošte...)

3. točno število članov

4. glede majic oz. brezrokavnikov z našitki

5. ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo folk... iz petka na soboto se moja2 spokata, sestra gre tud s tipom na morje... tko da ostanem jst sam z rožcami in mački :P sobota? nedelja? kdaj se bomo kj zmenil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo folk... iz petka na soboto se moja2 spokata, sestra gre tud s tipom na morje... tko da ostanem jst sam z rožcami in mački :P  sobota? nedelja? kdaj se bomo kj zmenil?

pridem, če bo kej, mam cajt, voljo pa tud ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!