Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

jest sm na googlu najdu :closedeyes: sam bee sm napisu pa je blo to-to. sam original deluje bol k znacka, ne pa kot logo od kluba... (bi pol tud kej spodi pisal)

drgac bi pa jest tud ful prsu pa nimam ne prevoza, ne cajta in ne motorja :BUA:

but count me in!!! :OK:

drgac pa bravo @Zeus. ful hud logo! :yea2: :worship: :yea2:

C'ya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo lepo. men se tud bl dopade mk sršeni. ja jst sm tud zravn, tko da me ne pozabt, na sestank pa žou ne morem pridt :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Mte:) : Ej hvala sam js sm ga samo priskrbu...naredu ga je pa en kolega :)

@GrCaR: dj pls preštej use kdo bi hotu bit v temu motoklubu, pa kdo bo pršu na sestank, da bomo mel poj eno statistiko, ker js jutr drgač nimam cajta, ga mam šele poj popoune, lih tok da bom pršu na sestank. Tko da če bi dopoldne lohka to naredu :)

@yamaha: Okvir ni panike spremenit...črke je bl, zato k je težko najdt primerno pisavo pa da ma šumnike notr...men je drgač ta čist ql....kr se pa tiče barve okol se bomo pa ju3 zmenil...

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa probiker nevem če bova lohk pršla oba on bo pomojem lohk jst pa ne zarad tega ker nimam motorja pa še v lipo grem tko da mi bo pol časa zmankal pa še mat ma rojstn dan, tko da sm prezaposlen. Drugač pa mene štejte zravn. Pr motorju je biu pa na srečo sam bt za zamenjat. Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nic fantje .... dobr se zmente jest pa sibam na morje malo prej kot je blo doloceno :>

dijo :>

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js grem tut u kranj poj nazajgrede, pa killroy bo tut u kranj šu (tut če ga ne bo na 3M bo v kranju pol...)

:) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grčar miha najbrš pride mu bom reku, jst pa ne k grem zvečer v lipo pa mi bo cajta zmankal pa še motorja nimam sam ga nasledn tedn že dobim. Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons se ns je zbral 6, vendar je to premal, da bi sprejemal kkšne odločitve! dejte povedat, če kdo ve za kkšno sobco al pa kkšno garažo, kjer bi mel lahko sestanke (ene 3x na let)! k noben od ns 6-ih ne pozna nč tazga. pa še za sponzorje mal prašte!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pr ns bi se dalo kej dobit sam vs večina ni iz teh krajev :( tko da predlagam kak bar ki bo postal nas 2 dom (al kej tazga) :D ksn kraj kjer majo radi motoriste :OK: sam jz (v Lj k se mi zdi d bi blo fajn ce bi blo tm) ne poznam takih placeu

za sponzorje bo pa tezko dobit sam bom pa prasu kej fotra :OK: sam bo pa tezka...ce bi bli kaki sportniki bi se slo sam motoriste ne podpira prow dosti ljudi :BUA:

ce bi kake vulkanizerje vprasli pa take pizdarije al pa na savi? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons se ns je zbral 6, vendar je to premal, da bi sprejemal kkšne odločitve! dejte povedat, če kdo ve za kkšno sobco al pa kkšno garažo, kjer bi mel lahko sestanke  (ene 3x na let)!  k noben od ns 6-ih ne pozna nč tazga. pa še za sponzorje mal prašte!

bom jest fotra uprasu... pomoje da bo hotu... sam je mau kurceu sponzor -> centralne kurjave <_< jest nebi tega na majci nosu .) za plejs... ce hocte se lohk ZARES zmenmo pr men doma k sm od 1-8 augusta sam doma... usak dan bo festa... tko da se lohk 1x motoristi dobimo :OK:

what do you think?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D če bo fešta pa tut jst nazaj z morja prletim zato :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom jest fotra uprasu... pomoje da bo hotu... sam je mau kurceu sponzor -> centralne kurjave  <_<  jest nebi tega na majci nosu  .)  za plejs... ce hocte se lohk ZARES zmenmo pr men doma k sm od 1-8 augusta sam doma... usak dan bo festa... tko da se lohk 1x motoristi dobimo  :OK: 

what do you think?

:D če bo fešta pa tut jst nazaj z morja prletim zato :OK:  :D

bom si tut jst cajt uzeu!!! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oky, vidm da je interes... :D pol pa kr usi pridte... glede datuma je mau problem... jest bi kr 1ga naredu, pol pa sledijo afterpartyji :D aja pa garaza je kr velka pr ns, tko da gre ~6 motorjeu notr. ce bom pa se od fotra kombi vn zapelu bo pa placa prevec :P pa sj to je se delec... vm se sporocim kaj, kdaj pa kako .)

glede sponzorstva pa nebom zdele fotra gnjavu k je ceu ziucn -> ma tumac dela-> ceu august pa septembr ze pouhn <_< Ga bom pol k pride z morja...

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oky, vidm da je interes... :D pol pa kr usi pridte... glede datuma je mau problem... jest bi kr 1ga naredu, pol pa sledijo afterpartyji :D aja pa garaza je kr velka pr ns, tko da gre ~6 motorjeu notr. ce bom pa se od fotra kombi vn zapelu bo pa placa prevec :P pa sj to je se delec... vm se sporocim kaj, kdaj pa kako  .)

glede sponzorstva pa nebom zdele fotra gnjavu k je ceu ziucn -> ma tumac dela-> ceu august pa septembr ze pouhn  <_<  Ga bom pol k pride z morja...

ok ql :yes: sej zarad sponzorstva ni treba sprašvt fotra, ti se z njim sam zmen, da bomo mel ene 3x na let pr vs u garaži sestanke pa bo ql .) hehe sam res mormo najdt en place za sestanke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst sm prec za kšn party sam pred 6.8. me ne bo doma...sm na morju...daleč dol na jugu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo končno sem se lotil in prebral temo.

GrCaR-ju sem že takoj povedu da sem zraven ;) .

No ko sem temo bral, sem dobil idejo za ime MK, lahko bi bili MK Pokvarjenih motorjev ali pa kaj v tem smislu, ko kar naprej sledim, da ima kdo težave z motorjem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo končno sem se lotil in prebral temo.

GrCaR-ju sem že takoj povedu da sem zraven ;) .

No ko sem temo bral, sem dobil idejo za ime MK, lahko bi bili MK Pokvarjenih motorjev ali pa kaj v tem smislu, ko kar naprej sledim, da ima kdo težave z motorjem...

ej upam, da bomo čim prej zrihtal motorje! drugač pa sestank lahko ta tedn enkrt nardimo pr men, ker gresta fotr pa mtka u grčijo za 1 tedn! tko da lohk nardimo en piknik pa da se zmenmo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!