Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

u kratkem dobite še en alpa dva predloga za logotip, da bomo poj izbiral...zjle trenutno se dela(ta) :)

u petk pa vrjetno tut js pridem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah jz na žalost ne morm pridtmi je mati rekla da grem na na večerjo k ma nona rojstni dan :( tko da boste brez mene dam pa glas tam kjer je večina :D žal sam res ne morm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ti ni jasno... iz sezane bo teku. :>>>>>>

ne bo se vozu, da bo bencin prsparu :eek: zakaj ma ze on motor, da bo na bencinu prsparu :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bo se vozu, da bo bencin prsparu :eek: zakaj ma ze on motor, da bo na bencinu prsparu :eek:

ja dnarja nimm d bi se vsak dan do lj prpelju u lj kr še ne delm....pa če načrtujmo kšno furo grem raje na furo če me pa fotr lohka prpelje na meeting :closedeyes:

sploh pa je padlo v vodo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js vrjetno pridem...ni 100% je pa 99% :kva2: :P

a ni yamaha tut reku d pride...pa mjbi bi lohka kšnga killroya s sabo prpelu? če je za to...pomoje d bi biu...ga bom poklicu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo dobu sm šeeno slikco....pripravljeno tudi za tisk...da se jo povečat pa manjšat kukr hoč u neomejeno brez izgube kvalitete :kva2: ...tudi barve obrobe se da spremenit :yea2: ....tko da men je ubistvu ta precej bol in to tut po izgledu, ne sam po tem da se da vse spreminjat an :worship:

pošiljam osnutek logotipa v modri barvi...da se jo spreminjat poljubno...je v CMYK shemi če je komu kej jasno (to so barve k so za tisk, tko da nau panike z majcam alpa kj :P), sam sm dal zej v RGB (to k monitorji uporablajo)...so pa štir možnosti an:

1. Moto Klub Sršeni, Slovenia

2. Moto Klub Sršeni, Slovenija

3. MK Sršeni, Slovenia

4. MK Sršeni, Slovenija

Men osebno je najbolš zadnja možnost...sj ostalo se lahko še dogovorimo...če hočte, lohka prnesem tut sprintan logo u petk u LJ...just tell me

logo:

logo4pshop8ud.th.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej vsem lep pozdav, saj sem nov na tem forumu.

Naredo sem en zmazek v photoshopu (logo) cca. 5 min dela :>

beesmk12.jpg

Aja pa še to, jaz sem tudi za da naredimo en klub. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pridm, ce dobim za pir  :D

qrc te gleda...sam si ga kup :nono:

js vrjetno pridem...ni 100% je pa 99%  :kva2:  :P

a ni yamaha tut reku d pride...pa mjbi bi lohka kšnga killroya s sabo prpelu? če je za to...pomoje d bi biu...ga bom poklicu

ja jst pridm...ej dej killroya lepo prosm spomn za un obesek od akrapoviča...lepo lepo lepo prosim :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DT125RE: logo niti ni tko slab...za 5 minut dela....ampak mislm da smo se že dogovoril da bomo MK Sršeni in ne Poison Bees .)

Drugače je pa potrebno razmislit tut o tem...tko k sm napisu, da se ob večanju in manjšanju slike ne izgubi kvaliteta, le-te, zato da je primerna za kamorkol, recimo: nalepke, majica, kaj večjega...itd.

Tko da se mi zdi moj logo zgoraj bolj primeren...

(btw. tist logo k sm ga nazadnje postov se res da raztegnt v neskončno...tut za na 10m×10m panoje - če kdo ne vrjame njegov problem...omejitve ni)

@yamaha: hmm...če killroy sploh pride, ker je zelo zaposlen te dni....drgač sm mu pa že reku ja...je reku jürja :P ...lol

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni frke :>

Ta logo, ko sm ga jaz naredo je bil itak 4 fun nism mel ke za delat .)

Aja pa kote printal te nalepke (za motor) NE POZABIT NA ME :>

Popravljeno . Popravil DT125RE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DT125RE: drgač pa dobrodošel na forumu :yea1:

nebomo pozabl nate....jutr se oglasi v ljubljani na prešernovem trgu...mamo sestank za MK Sršeni...čimveč nas je, bolš je...drugač smo pa res šele v povojih :)

Maš cajt?

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje ....jest grem pa na morje ob dveh .... tko da res sory k me nau ... sm pa zrven seveda...pa moj glas je tm k bo vecina ....

res sorry ... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DT125RE: welcome !

no jst grem jutr dopoldne po motor na servis, tko da se bo 5h dobimo na prešercu. tko da napišemo prbližno število.

see ya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fantje, u petk ob 5ih loh tut js pridm, sm glih zdle z morja prletu :OK:

Ja no sj js mam do prešerca tut dobrih 70km :slap:

Djmo se raj pr Grcarjevi babici dobit, do tm mam sam 500m <--- JOKE :grim

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je sicer vseeno sam sm bolj za MK Sršeni,Slovenija!

Drgač bi pa jst namest svetlo modre dau temno modro barvo al pa temno rdečo pa mogoče bi še črke mal spremenu...no kokr veste...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

full lep logo pa tut ime!!

vrjetn pridem jutr na prešerca da se zmenmo, jst sm zravn :OK:

aja samo tko me zanima kje ste logo(čebelco) dubl k je full tko že namensko narjena da nima slučajno že kdo tak logo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!