Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

ej ej reesko, bot mal bl nežn no :P

ja če so eni čist presrečni k misljo da so tok hudi..jih bom z zaribano ojnco po glav prtegnu :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej pol gremo pa loh na kkšo furco skup :P

čist zajebane :OK:

:grim :grim :grim to bo to :grim :grim :grim

NOT :nono:

eni se vozmo, kar pokažejo tut kilometri... letos 5000 :naughty: :kva2:

Nism mislu tebe..ti si že fajn ;) jst mislm une kr majo tiste mitote :glare: a že 5000km si naredu letos??fajn ti gre :OK: jst sm jih pa komi 1000km in to z ybrko da en bo pomote :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če so eni čist presrečni k misljo da so tok hudi..jih bom z zaribano ojnco po glav prtegnu :kva2:

hey hey, mal bl nežnu vsejn... čiči na motorčka, mal po gasu, k se boš dol skopu, boš že vse pozabu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism mislu tebe..ti si že fajn ;) jst mislm une kr majo tiste mitote :glare: a že 5000km si naredu letos??fajn ti gre :OK: jst sm jih pa komi 1000km in to z ybrko da en bo pomote :D

jest mam tud cagivo pa sm jh 2500 naredu :grim :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism mislu tebe..ti si že fajn ;) jst mislm une kr majo tiste mitote :glare: a že 5000km si naredu letos??fajn ti gre :OK: jst sm jih pa komi 1000km in to z ybrko da en bo pomote :D

pa dej ugasn se...ti bom pokazu kaj je cagiva k bom zdej do tebe pršu te prlept...šuti s tistim jajcem pa ne govor čez druge motorje ker je moj 99 letnik več vredn k tvoj 2007 :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zrihtej kšno :devil: :P

hahahahahahahahahahahhahahaha

Tote njihove 125ccm prdule glih komi enga vlečejo,ne pa da bi še kakšne dečve sabo vozli! :P :lol1:

daj ti pa nehaj nabijat, pa si raje minimoto kupi :D :D :lol1:

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj kake mate :headbang: se nebi raj vozil? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj kake mate :headbang: se nebi raj vozil? :grim

gremo pol na rakitno :grim

če gre kdo zravn nej pove

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gremo pol na rakitno :grim

če gre kdo zravn nej pove

uf lepa, saj neki hehe :OK: hecam se!

am ne jst ne, grem u litijo, na gremiume, morm jt... zarad kluba :blush:

vi kr uživite :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dej ugasn se...ti bom pokazu kaj je cagiva k bom zdej do tebe pršu te prlept...šuti s tistim jajcem pa ne govor čez druge motorje ker je moj 99 letnik več vredn k tvoj 2007 :nono:

:slap: :slap: :lol1: :lol1:

jst sm sam reku da pejte se raje mal vozit ne pa da same piknike delate..če ste moto klub bodte kot drugi klubi kr nardijo 1x na leto žurko in pol hodjo člani kluba po drugih moto klubih :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: :slap: :lol1: :lol1:

jst sm sam reku da pejte se raje mal vozit ne pa da same piknike delate..če ste moto klub bodte kot drugi klubi kr nardijo 1x na leto žurko in pol hodjo člani kluba po drugih moto klubih :OK:

ti pejd fotra prašat če loh sploh greš na motor..pa ne nam jokat..pač mi hočmi čim več ČAGAT pa čimveč se vozt...skoz vozt je tuga ...lih tko pa skoz čagat..in če hočmo čim več obojega je to naš problem...sej tebe itak ni noben prosu da zravn sodeluješ .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pejd fotra prašat če loh sploh greš na motor..pa ne nam jokat..pač mi hočmi čim več ČAGAT pa čimveč se vozt...skoz vozt je tuga ...lih tko pa skoz čagat..in če hočmo čim več obojega je to naš problem...sej tebe itak ni noben prosu da zravn sodeluješ .)

tako je :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari ste huj ku u vrtcu :?

sam smo res...po batkota smo pršli..sej ga bomo zdej domov pelal h očkotu po enga lupčka pol gremo pa mi vsak po svoje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam smo res...po batkota smo pršli..sej ga bomo zdej domov pelal h očkotu po enga lupčka pol gremo pa mi vsak po svoje :)

hahahahahah, zaključna :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj reesko kake maš... ajmo na motor, sončk je že visok :OK:

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj reesko kake maš... sjmo na motor, sončk je že visok :OK:

ma kaki motor, jebeš motor, za knjige raje, ti vijim da si isti letnik ko jaz, tak da hitro za knjige pa se za maturo učit :lol1: :lol1: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaki motor, jebeš motor, za knjige raje, ti vijim da si isti letnik ko jaz, tak da hitro za knjige pa se za maturo učit :lol1: :lol1: :D

jao ne mi s takimi, k mi kr slab rata :?

bot pridn no :OK: pa špari moj zdravje :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao ne mi s takimi, k mi kr slab rata :?

bot pridn no :OK: pa špari moj zdravje :blush:

hehe, malo heca more bit :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, malo heca more bit :D :D

ja ja sj vem :OK: maš čist prou :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaki motor, jebeš motor, za knjige raje, ti vijim da si isti letnik ko jaz, tak da hitro za knjige pa se za maturo učit :lol1: :lol1: :D

ma tud jstse morm...mam miljon stvari zdej :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se pa ravnokar odpravlam na eno "srednje dolgo turco"..danes bo padlo ene 300km :OK: se slišimo zvečer..al pa pol vidimo na planinskih B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se pa ravnokar odpravlam na eno "srednje dolgo turco"..danes bo padlo ene 300km :OK: se slišimo zvečer..al pa pol vidimo na planinskih B)

mn te vidm rajš te mam :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tote njihove 125ccm prdule glih komi enga vlečejo,ne pa da bi še kakšne dečve sabo vozli! :P :lol1:

kaj pa ti voziš če smem vprašat? mimogrede te prdulce ( v mislih imam cagivo ) grejo tut 200 po števcu kar je enih 180 realnih...

Nism mislu tebe..ti si že fajn ;) jst mislm une kr majo tiste mitote :glare: a že 5000km si naredu letos??fajn ti gre :OK: jst sm jih pa komi 1000km in to z ybrko da en bo pomote :D

kolko časa pa si bil na motoru da si naredo 1000km? 34348239 ur?

:slap: :slap: :lol1: :lol1:

jst sm sam reku da pejte se raje mal vozit ne pa da same piknike delate..če ste moto klub bodte kot drugi klubi kr nardijo 1x na leto žurko in pol hodjo člani kluba po drugih moto klubih :OK:

kaj tolko noriš s tole vožnjo? s tvojim mopedom tak še nisi okuso prave vožnje... motoristi nismo samotari in se radi tudi družimo, seveda se pa dosti vozimo

sam smo res...po batkota smo pršli..sej ga bomo zdej domov pelal h očkotu po enga lupčka pol gremo pa mi vsak po svoje :)

hahahahahahahhahahaha :lol1:

Jst se pa ravnokar odpravlam na eno "srednje dolgo turco"..danes bo padlo ene 300km :OK: se slišimo zvečer..al pa pol vidimo na planinskih B)

le glej da boš do pouka nazaj .)

aja batko se ti ne zdi da maš malo preširoko gumo zadaj? da te ne bo kdo zamenjal s kolesarjem...

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ti voziš če smem vprašat? mimogrede te prdulce ( v mislih imam cagivo ) grejo tut 200 po števcu kar je enih 180 realnih...

.)

Ne bodi hud! Dans sem tak dobre volje! :D :evilgrin:

post-14451-1178019130.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!