Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

eni so čist prveč našpičeni prot 2T raketam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pa tisti k majo slabše motorje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.)

Ne bodi hud! Dans sem tak dobre volje! :D :evilgrin:

moj predelan tomo vinković te ziher dol vdari... si za drag??? :D :D

..pa tisti k majo slabše motorje

jaz mam slabši motor, pa 4 taktn, pa nikol nisem mel 2 taktnega (razen apn :D ), pa so mi ful všeč 2 taktni in upam da bom ga čimprej mel :D :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj predelan tomo vinković te ziher dol vdari... si za drag??? :D :D

jaz mam slabši motor, pa 4 taktn, pa nikol nisem mel 2 taktnega (razen apn :D ), pa so mi ful všeč 2 taktni in upam da bom ga čimprej mel :D :D :OK:

ma ti si pa itak moj nejkec :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ti si pa itak moj nejkec :wub:

hahaha :slap: :lol1: :naughty: ... nepoboljšliv si :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf jst jih poun poznam :OK:

sam nwm, vi raj tle ta gej klub... teme... nabijate... :blush: se treba kej zapelat, pa pokazat, dečve se raj vozjo :D

Eh to je sam internetna zajebancija,čene je preveč monotono,ande reesko :winkiss: :D

Tote njihove 125ccm prdule glih komi enga vlečejo,ne pa da bi še kakšne dečve sabo vozli! :P :lol1:

Veš kaj,bolš da naše prdule sam nas vlečejo,za razliko od tebe k vrjetno vlečeš kej druzga,vsaj po postih sodeč.Sej je zajeban, če še 125 prdule nimaš pa morš pol po vseh pluvat ;) Mislm pa, da dečve ne padajo na motor ampak na voznika

Pol se pa ne upajo it z vami vozit,ker punce najbrž bolš vozite! Se rajši samo hvalijo,pa piknike rihtajo! :grim :lol1:

Pa kaj potem,če punce bolš vozjo,tud Tina Katrašnik zbija moški ponos na Grobniku,pa kaj potem?Kot, da na cesti dirkamo in gledamo kdo bolš voz,vsak voz po svojih sposobnostih ;)

:lol1: :lol1:

Hahaha..to je pa tud res ja :lol: sam neke piknike delajo..a vozite se sploh kaj??A ne naredijo vsi moto klubi 1x na leto žur(oz.po vaše piknik)..a vi mate žur vsak vikend :blink: kdaj se pa pol sploh kaj vozite? :P

Piknik je nek družaben dogodek,katerega vsekakor podpiram,če ti mami ne dovoli it na piknik pa če še nisi mogel videt kako to zgleda,pojdi na kakšnega pa boš videl,da je prav fino ob kozarčku rujnega udart kakšno debato,sej se ne čudm, da se ti sam vozš,k se morš cel dan vozt da km prideš :closedeyes: (jebiga,če ti lahko po nas pluvjaš,bom pa še jaz po tebi pa čeprav nisem tak, da bi kogarkoli žalil,ostali k mate YBRke oprostite ;) )

:slap: :slap: :lol1: :lol1:

jst sm sam reku da pejte se raje mal vozit ne pa da same piknike delate..če ste moto klub bodte kot drugi klubi kr nardijo 1x na leto žurko in pol hodjo člani kluba po drugih moto klubih :OK:

Zakaj bi bli pa Sršeni kot drugi,zakaj bi se moral vedno po nekom zgledovat?A niso inovativne stvari najbolše?In mislim, da to, kar Sršeni organizirajo ni moto-zbor ampak nek manjši družabni dogodek znotraj kluba,njihova dobra volja pa je,če povabijo še ne-člane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pusti ti moj userbar na miru, ne morem se še od tega ločit :cry: Mitofreak še ma zdaj v podpisu pa je lani prodal kolko se spomnim :P

Sam si dobr prodal mitota......težko bi še bolši deal naredu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waaaay!!!

mater ste pa mel debate, k me ni blo :blink:

ja itak, pikniki morjo bit, kako pa se bomo drgač družl! sm kurc, na vsazga tud pač ne morš prit, men tud niso dovolil, jebi ga, pa drugič...

pikniki so zato, da se družjo ljudje z istim interesom, v tem primeru motoristi in da se da pogovarjat tud o čem drugem...sicer pa BATko, sej prav...vsak ma svoje mnenje, samo v tej temi se pač govori o pikniku in če ti ni do piknika, se da komot spregledat...sej ni nujno, da si povsod dejaven...je zeželeno čimveč, ampak, da so posti pametni, ne pa nabijanje v prazno, tako, kot tale moj zdele .) .

glede tega še: js sm v pribl. enem letu (še en mesc manjka) naredu krepko čez 11 000 km, pa sm uživov tud še v marsičem drugem. vsak klub mora bit mal samosvoj, nekje mora bit nekej, da se ga bolj pozna, tle not so pač sami veseljaki in majo radi druženje, predvidevam pa, da so še vedno vsi po vrsti naredl več kilometrov kt ti BATko.

@vsi ostali:

tisto glede ybr ne bom komentiral, ker vem, da je letelo predvsem na BATko-ta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje pa BATko-ta ne moti nič drugega kot pretirana količina alkohola na piknikih :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje pa BATko-ta ne moti nič drugega kot pretirana količina alkohola na piknikih :blush:

mene pa moti njegovo moralizeranje, tko da vsakmu svoje :D če mu ne paše to, kregat se ne mislmo, tko da se ns loh izogiba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

glede tega še: js sm v pribl. enem letu (še en mesc manjka) naredu krepko čez 11 000 km, pa sm uživov tud še v marsičem drugem. vsak klub mora bit mal samosvoj, nekje mora bit nekej, da se ga bolj pozna, tle not so pač sami veseljaki in majo radi druženje, predvidevam pa, da so še vedno vsi po vrsti naredl več kilometrov kt ti BATko.

...

:grim :grim :grim :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje pa BATko-ta ne moti nič drugega kot pretirana količina alkohola na piknikih :blush:

Vsak taprav motorist ma rad motorje,ženske pa pir :P :grim Kaj smo mu mi krivi,sej lahko še vedno pride pa Fanto pije sam kako se bo sredi noči edini trezen počutil,toj pa drug uprašanje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak taprav motorist ma rad motorje,ženske pa pir :P :grim Kaj smo mu mi krivi,sej lahko še vedno pride pa Fanto pije sam kako se bo sredi noči edini trezen počutil,toj pa drug uprašanje :hmm:

Sex, bikes & rock'n' roll :kva2: :kva2:

Ja ... ns bo pa branu pred Duhecovimi ''kolegi'' če slučajno pridejo :P :P :whistle: :ninja: (bo edini lohka stav)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj,bolš da naše prdule sam nas vlečejo,za razliko od tebe k vrjetno vlečeš kej druzga,vsaj po postih sodeč.Sej je zajeban, če še 125 prdule nimaš pa morš pol po vseh pluvat ;) Mislm pa, da dečve ne padajo na motor ampak na voznika

Pa kaj potem,če punce bolš vozjo,tud Tina Katrašnik zbija moški ponos na Grobniku,pa kaj potem?Kot, da na cesti dirkamo in gledamo kdo bolš voz,vsak voz po svojih sposobnostih ;)

Mater,ti si pa hud! Se te je za oreng bat! :grim

Zdej mi je pa res nerodno,ker nimam 125 "prdule"! :blush: Kaj pa zdaj?

A to pa ni mopek? :hmm:

post-14451-1178382745_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater,ti si pa hud! Se te je za oreng bat! :grim

Zdej mi je pa res nerodno,ker nimam 125 "prdule"! :blush: Kaj pa zdaj?

A to pa ni mopek? :hmm:

Ei stari čist si hud ane evo klanjam se ti :worship: yeah šure.Sedaj, ko si pokazal kakšen motor imaš se ti je ego definitivno dvignu ane?Mislim, da si konflikt sam začeu in ga tudi sam nehaj,jaz sigurno nebom.Če misliš težit in delat prepir si sigurno zgrešil forum, ker se ti po postih vidi, da si za v poskovnik ne pa za pred ekran :fight1: :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei stari čist si hud ane evo klanjam se ti :worship: yeah šure.Sedaj, ko si pokazal kakšen motor imaš se ti je ego definitivno dvignu ane?Mislim, da si konflikt sam začeu in ga tudi sam nehaj,jaz sigurno nebom.Če misliš težit in delat prepir si sigurno zgrešil forum, ker se ti po postih vidi, da si za v poskovnik ne pa za pred ekran :fight1: :friend1:

Sory! Predam se! :grim Za v peskovnik sem pa res,tut če moped pogledaš! :P

:topic: :topic: :topic: :topic: :topic:

Ego se mi pa ni nikakor dvigno,ker se ne mislim hvalit z mojim "traktorjem"! Če bi to hoto,bi ga sigurn

že v profil napiso,prilepo slikco!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sory! Predam se! :grim Za v peskovnik sem pa res,tut če moped pogledaš! :P

:topic: :topic: :topic: :topic: :topic:

Ego se mi pa ni nikakor dvigno,ker se ne mislim hvalit z mojim "traktorjem"! Če bi to hoto,bi ga sigurn

že v profil napiso,prilepo slikco!

Če misliš, da imam v profilu napisan in slikovno prikazano kaj vozim zaradi hvalenja si se zmotil.Če ne dojame praktičnega namena profila je ta, da te ljudje lažje spoznajo,sliko imam pa zaradi tega, če v temi "Ali si bil ti" koga srečam, da tudi ve kdo sem.

k0ci tole je zadn off-topic iz moje stvari,se opravičujem,sam sem mu moral pojasnit to.Jaz sem debato na to temo KONČAL .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje pa BATko-ta ne moti nič drugega kot pretirana količina alkohola na piknikih :blush:

ma ne sej me ne tok moti sam če bi jst pršu pač ne bi pil..sam bi pa gotovo vas motlo ker bi bil edini trezen :D drgač pa itak zdej grem v en drugi klub..sm mislu prit k vam sam se mal preveč kregate za vsako reč :closedeyes: :headbang:

Bolš da se vas izogibam kot je reku KARAMBOLA ;) se vas je prow za bat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi pa rd pršov do vas, pa mi ne ratuje lih...ampak dobr...ob prilki že :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi pa rd pršov do vas, pa mi ne ratuje lih...ampak dobr...ob prilki že :OK:

Dej ti raje prid na msn :D ja,ja sej vem :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne sej me ne tok moti sam če bi jst pršu pač ne bi pil..sam bi pa gotovo vas motlo ker bi bil edini trezen :D drgač pa itak zdej grem v en drugi klub..sm mislu prit k vam sam se mal preveč kregate za vsako reč :closedeyes: :headbang:

Bolš da se vas izogibam kot je reku KARAMBOLA ;) se vas je prow za bat :lol1:

hud si k marija :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!